www.sudzibas.lv Sētnieki Smiltis uz trotuāra un pie kāpņu telpas

Sētnieki - Smiltis uz trotuāra un pie kāpņu telpas

Mēs esam ļoti neapmierināti ar sētnieku darbu Draudzības alejā.
Es saprotu, ka ārā ir ziema, bet vai tiešām ir jāber smiltis pa pilnīgi visu trotuāru? Reāli nav iespējams pārvietoties pa ieetvi, viss ir smiltīs, tās smiltis nesas iekšā mājā, veikalā, pilnīgi visur. Es saprotu, ka var pakasīt kādu taciņu, bet nejau bērt tonnām pilnīgi visur... Tas ir stipri par traku. Smiltis ir pilnīgi visur...
Šobrīd tas jau paliek neizturami. Arī pie kāpņu telpas, viss pagalms tiek aizbērts ar smiltīm. Nu nevar tā! Sētnieki liek dzīvot kā sivēniem vienos dubļos.

Komentāri (4)

Good Intentions 04.02.2022

Nav smiltis; Ir smiltis; Maz smiltis; Daudz smiltis. Aizeej pastrādā par sētnieci. Bildi studijā.

G Gulbenietis 04.02.2022

Kad uzkāps uz viena nepabērtā kvadrātcentimetra un roku salauzīs, tad viņa sevi nelamās par savu stulbumu. Tad vainīgs būs sētnieks. Veikalus un kāpņutelpas vajag slaucīt. Normālās mājās, pat, ja ir kāds noalgots, katrs pats pa biškam sakopj vismaz savu stāvu. Nekādas smiltis un ziema tad netraucēs.

A Antila 04.02.2022

Priecājieties, ka vispār kāds kaisa ietves. Nebūtu nekas nokaisīts, būtu sūdzība par to, ka kakls jalauž. Varbūt pats/i tad ejiet strādāt par sētnieku un kaisiet smiltis pa savai gaumei?

G Gulbenietis 04.02.2022

super ;)

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes