www.sudzibas.lv Sētnieki Sētnieku nolaidība

Sētnieki - Sētnieku nolaidība

Uz Hospitāļu ielas (posmā starp Zirņu ielu un Ierēdņu ielu) jau otro dienu ielas malā, kur parasti tiek novietotas automašīnas, redzēju guļam sabrauktu kaķi. Šorīt tas gan bija pārvietots nedaudz tālāk no iepriekšējās vietas, acīm redzot, lai varētu apslaucīt tam apkārt! Kad jautāju teritorijas sētniecei, kurš tad īsti par to atbild, viņa teica, ka namsaimniece (absurds!).

Protams, ka konkrētais incidents nekādi šīs sētnieces darbu neietekmēs, kaut arī tomēr apsveru iespēju ziņot par to viņas darba devējiem;
protams, ka pati dabūju kasti un maisu, un kaķi no turienes aiznesu.

Nespēju par to noklusēt, jo pārāk liels rūgtums sastopoties ar kārtējo (!)piemēru, cik tomēr nejūtīga un degradējusies ir mūsu sabiedrība kopumā, un cik tāls ceļš tai vēl ejams, lai vispār varētu sākt runāt par jel kādu garīgo un intelektuālo attīstību. Tā lūk.

H