www.sudzibas.lv Picu darbnīca Drausmīgs serviss

Picu darbnīca - Drausmīgs serviss

Vakar, 07.04.2019 iegriezos Dobeles Picu darbnīcā un kārtējo reizi vīlos apkalpojošajā personālā. Strādāja divas meitenes, kuras izskatījās ļoti apgrūtinātas ar mūsu ierašanos, bet tas vēl būtu sīkums. Meitenes to vien darīja, kā skaļā balsī smējās, aprunāja kādu un izlikās, ka mēs tur nemaz neesam. No malas tas izskatījās un izklausījās drausmīgi un man bija kauns kaut ko tādu klausīties. Sajutāmies tur nevēlami un šī laikam bija pēdējā reize, kad tur iegriežamies. Šī diemžēl nebija pirmā reize, kad tieši šīs divas personas mūsu klātbūtnē ko tādu atļaujas, zemiski izrunājas un ņirdz.
Ieteiktu piedomāt par personāla atlasi kārtīgāk jo šis nudien nav glaimojoši uzņēmumam.

08.04.2019

D