Vita Taube - Krāpšana

Vēl aizvien gaidu savu naudiņu. Vitas deju studijai bija bachata festivāls. Meklēja edinatajus. Tajā brīdī biju vadītāja krogam un atbildot uz palīgā saucienu no organizēju ēdināšanu. No sākuma vita lūdza, lai rakstot rēķinu... Ok... Nekas neliecināja, ka viņa nevēlas maksāt. Pagāja pasākums, nosūtīju rēķinu un naudu tā arī nesagaidīju. Tā vietā sekoja virkne attaisnojumu. Beigās, darba devējam samaksāju no savas algas, jo biju kā galvotājs šim pasākumam. Kā viegli saprāts vitai bija vienalga. Lai viņai viss izdodas. Cerams, ka naudu ar savu bezkaunību viņa vairs nepelnīs.

Sa

Vairāk sūdzības par Vita Taube

Pl Plst 05.06.2019

Tā iznāk, kad nelasa dzelteno presi. Puse Latvijas jau ieberzusies ar to businesswomen

Ak aknee 13.08.2019

Arī es gaidu naudiņu par nenotikušu bērnu ballīti..
Neslēpšu, ka biju dzirdējusi par šīs sievietes slikto slavu uzņēmējdarbībā, taču apskatot profilus un foto noticēju, ka sieviete tiešām organizē pasākumus, turklāt facebook viņas lapās sūdzību nebija.

Pl Plst 13.08.2019

Sūdzības Facebook tiek operatīvi ātri izdzēstas.

Saivii 11.09.2019

Delfos gan raksti paliek.

Pl Plst 13.09.2019

Delfus jau viņa nekontrolē.