www.sudzibas.lv Vita Taube Nemaksā algas

Vita Taube - Nemaksā algas

Darba meklētāji, diemžēl, visticamāk, viss šeit, mājaslapā, rakstītais par Vitu ir taisnība. Piestrādāju pie viņas pāris mēnešus, vadot ballītes un piepalīdzot, un diemžēl naudu saņēmu ļoti mazu, par lielāko daļu ballītēm man netika samaksāts. Zinu, ka tā brīža manām kolēģēm bija tieši tāpat, Vita pat naudu, ko bija aizņēmusies no darbiniecēm, neatdeva. Diži viņa prot apvārdot un radīt labu tēlu, bet pēc laika, kad parādi ir sakrājušies, izcili nelikties ne zinis. Un kāds gan vēl darba līgums! Bet, ja meklējat brīvprātīgo darbu - droši, darīt būs ko!

An

Vairāk sūdzības par Vita Taube

Tu Turkey901 05.09.2019

Jūs visu zinājāt, Jūsu kolēģi jau tobrīd bija uzmesti un Jūs šā vai tā labprātīgi bāzāt galvu cilpā?!

An Anete Anete 05.09.2019

Sākām strādāt vienlaicīgi - darbinieku tur visu laiku mainās.

Pl Plst 11.09.2019

Un tas Jums nelikās pirmais trauksmes zvans, ka darbinieki nāk un iet pastrādājuši vien dažus mēnešus?

Rx RXX 05.09.2019

Ko, ko? Darba devējs aizņemas no darbiniekiem naudu? Nav darba līguma? Cilvēki mīļie, ja Jūs nesargāsiet sevi, tad Dievs (vai policija) Jūs arī nesargās! Kā Jums ar kritisko domāšanu?

Zi zibo 05.09.2019

Cik tomēr tie cilvēki ir lētticīgi... Domāšana laikam ir izslēgta pavisam!

Pl Plst 17.09.2019

Nu re, tagad saimnieciskā darbība apturēta arī IK Pasākumi. Nez kā sauksies nākamais Dzīves kundzes šarāšķina kantoris?

Pl Plst 17.09.2019

Tfu testa ievadā, gribēju teikt Taubes kundzes

Vi Vitas fane 24.09.2019

Ar viņu darba līgums pat neko nenosaka. Viņa izvairās no visiem, tajā skaitā VID un darba inspekcija ar viņu netiek galā. Tāpēc neuzbruciet raksta autorei par neesošu līgumu. Kur nu vēl par aizdotu naudu! Viņai regulāri bankomāts norij karti, neizdod naudu utt. Gaidu algu 3.gadu par padarīto darbu...

Pl Plst 25.09.2019

Nav jau uzbraucieni, pats jau arī ieberzos ar viņu savlaik. Bet tas bija pirms viņas "zvaigžņu stundas" šovos un presē. Tagad pilns nets ar viņas varoņdarbiem, bet cilvēki joprojām iekrīt. No kurienes viņai klienti tā tiešām ir mīkla, saprotu, ka dažs iet strādāt pie viņas kaut kāds darbs jau vajadzīgs, notic solītajam un strādā kamēr neuzmet, bet uzticēt viņai naudu par sava pasākuma organizēšanu, tur jābūt naivam vai miljonāram.

Vi Vitas fane 27.09.2019

Tik absurdi ir tas, ka viņa organizē ballītes bērniem! Kā netīrs un bezkaunības pilns cilvēks var veikt šādus pienākumus. Visticamāk redz skaistas naudas zīmes "tuneļa galā"

Vi Vitas fane 24.09.2019

Es nesaprotu kā viņai vēl vispār var būt klienti! Vai tiešām neviens neko par viņu neierauga kaut internetā meklējot vietu ballītei?