Swedbank - Krāpšana

Mana vecmāmiņa vēlējās no Swedbank izņemt skaidru naudu, lai nopirktu mazdārziņu. Vēlāk viņa pārdomāja un atteica bankai šo pakalpojumu, par neaizgāja uz banku naudiņai pakaļ. Banka viņai no konta tik un tā noņēma 32 eiro, īsta zagļu banda, un pa telefonu atteicās atgriezt šo naudu. Šī zviedru banka tur milzīgas iedzīvotāju uzkrātās naudas summas, par kurām nemaksā procentus, un vēl cenšas nekaunīgi ieraut visu ko vien var. Vienkārši pretīgi, kādi cilvēki tur strādā!

28.04.2019

Ev

hola_amigo 29.04.2019

Fuj kauns labi ka lietoju citu banku

Kl Klientamnavtaisnība 29.04.2019

Gan ja ka tā ir kāda komisijas maksa par pakalpojumu vai arī atteikumu par pakalpojumu. Jālasa izcenojumi.

Tu Turkey901 29.04.2019

Tā ir komisijas maksa par rezervāciju/ naudas sagatavošanu, pakalpojums tika izpildīts/ paveikts, tas, ka tas nebija beigās izmantots, tā jau ir Jūsu problēma.
Tāpat kā tad, ja pasūtat uzcept kūku pasākumam, to apmaksājat un beigās pasākums atceļas, taču darbs tika paveikts un naudu par izdarīo darbu Jums neatgriezīs.

Pacco_al 04.05.2019

Es nesaprotu, kāpēc vienmēr visās bēdās ir vainīgi citi. Nauda tika rezervēta. Cenrādī šī komisija ir atrunāta. Savukārt stāsts par to, ka banka jau tā ir bagāta, nedod tiesības čakarēt to ar tekstiem, jūs sākumā sagatavojiet, bet pēc tam es pārdomāju un neņemšu. Ok, bet par darbu lūdzu samaksājiet.