www.sudzibas.lv Swedbank Attieksme nekāda

AtrisinātaSwedbank - Attieksme nekāda

Uzkrājošā dzīvības apdrošināšanas polise beidzās 09.08.2022. (5 gadi) ir pagājusi. Ir labi, ka darba devējs lauza līgumu 2019. Gadā. Es iedomājos, ja būtu apdrošināšanas gadījums. Nez kāpēc Seb bankā tas aizņēma trīs minūtes un tika pārvests 4 dienu laikā, apdrošināšanā pēc 2 dienām, ja izrakstāties internetā. Uz sūdzības 277 sūdzības swedbank. " ļoti laba attieksme pret klientiem" prasīja. Iesniegums atdeva 2 reizes spice, konsultants Diana Lasmanovica.

18.08.2022

Sūdzība veiksmīgi atrisināta true11 19.08.2022

Pēc tam, kad sūdzība pārskaitīja naudu,ir labi,ka tā tika atļauta.Es izglābu savu māti piemineklim un tombstones.It ir labi, ka man nebija jāgaida mēnesis.

T

A absolut1327 18.08.2022

Kaut kāds bezsakars. No jūsu "sūdzības" neko nevar saprast, izņemot, ka jūs neprotat salikts pat savas domas.

T true11 19.08.2022

Работник банка?Может филиала Spice?Могу написать на китайском,японском и английском и албанском может тогда поймёшь.

A absolut1327 19.08.2022

на лбу напиши, так точно понятнее будет.

T true11 19.08.2022

Манера общения понятна,уровень интеллекта тоже ,как и знание языков.Учи албанский пригодится.А лоб тебе и зеленкой намазать можно.

Good Intentions 19.08.2022

Kas par murgu? Jebkurā gadījumā nav ko salīdzināt divas dažādas bankas.

T true11 19.08.2022

Сравнивать можно и нужно,Swedbank 279 sudzibas,Citadele 108,SEB-135,Luminor-113.Lai veiksmi.

A absolut1327 19.08.2022

вот она правда. Теперь понятно почему к тебе в банке такое отношение было. Если на всех так тявкаешь, другого отношение не жди :D