www.sudzibas.lv Mārtiņš Lipskis Izkrāpa naudu, internetā pārdodot koncerta biļetes.

Mārtiņš Lipskis - Izkrāpa naudu, internetā pārdodot koncerta biļetes.

Krāpnieks un melis. Izkrāpa naudu, pārdodot internetā koncerta biļetes, bet tā arī tās nenogādāja pircējam. Turklāt vairāk kā 3 mēn. garumā solīja naudu atmaksāt par nesaņemtajām biļetēm, meloja, ka ir veicis pārskaitījumu, atkārtoti izteica solījumus, zvērēja, ka pārskaitījums veikts, bet nekā. Naudiņa vēljoprojām kopš 08.03.19. (kad notika koncerts kura biļetes nopirku, bet tā arī uz to neaizgāju, jo biļetes nesaņēmu) nav atgūta (šodienas datums: 05.05.19.) Strādājot Latvijas Hokeja Federācijā, bet nekaunīgs krāpnieks un melis.

Saivii 05.05.2019

Nekad,nekad nepeerciet no cilveekiem lietas online caur pastu,miiljie. Tikai no rokas rokaa. Tik daudz apkraapto...nu zheel, ko lai saka

M Marta 17.05.2019

Situācija bija nepatīkama, bet naudiņu esmu atguvusi.

T Taisnasirds 18.09.2020

Tā gadījās, ka šis cilvēks apkrāpa divus manas paziņas ar diviem dažādi nesaistītiem notikumiem.
Arī par biļetēm.
Ja kādam vēl sanāk uz šo uzrauties, facebookā ir nomainījis vārdu uz Mārtiņš Lv