www.sudzibas.lv Kumi.lv slikts serviss

Kumi.lv - slikts serviss

13.04.2019 tika iegādāts kupons uz permanento grimu uzacīm firsa Sadovņikova Iela 20, rīga, sazvanījos ar meistari un pieteicos uz procedūru 27.05.2019, plkst 17: 00.
Atnākot uz procedūru norunātājā laikā, mani sagaidīja nepatīkams pārsteigums: "es jūs neapkalpošu, jo kumi.lv nav izmaksājis naudiņu par iepriekšējām veiktām procedūrām klientiem", sazvanījos ar kumi.lv pārstāvi un tur man pateica, lai lejuplādēju atteikuma veidlapu un aizpildu, tā arī darīju un ar ierakstīto vēstuli nosūtīju viņiem uz adresi a. Čaka iela 128, rīga.
Taču atbildes vēl nekādas nēesmu saņēmusi, nauda arī vēl nav atgriezta un uz norādīto tālruņa numuru +371 200 002 43, tur neviens nav sasniedzams, pat neizsauc zvanu. Bēdīgi, ka nākas saskarties ar tādu situāciju, līdz ar to vairs nevēlos iepirkties pie kumi.lv

03.06.2019

J