Kumi.lv - Kupons

Iegādājos pārnēsājamo dušu. Pēc pirmās lietošanas reizes tā saplīsa - neizturēja norādītais svars. Gribēju apmainīt pret jaunu vai atgūt naudu, bet man atbild, ka tas bija 14 dienu laikā jāizdara no preces saņemšanas brīža. Iesniegumu paguvu uzrakstīt tajās 14 dienās, bet preci aizvest atpakaļ ne. Nu palieku ar saplēstu preci, jo man aizbildinās ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu, bet es jau negribu atgriezt, jo nepatīk, bet gan tāpēc, ka brāķēta vai nekvalitatīva prece.. Nākamreiz zināšu - preces saplīšana ir jāieplāno pirmajās 14 dienās, citādi ne preces, ne naudas. Attieksme no viņiem arī tāda, ka labāk nesākt sarunu!

I

R ri4y 16.07.2015

Jūs varat par saplīsušo preci atgūt naudu 6 mēnešu laikā, no iegādes brīža. Palasiet likumus pirms rakstīt aplamās sūdzības

Pacco_al 18.07.2015

Cik dažreiz cilvēki ir smieklīgi sava naivumā. Arī man, kad nākamreiz RIMI maisiņam izplīsīs rokturi - noteikti to nesīšu atpakaļ un pieprasīšu lai atdod naudu, jo viņam taču arī ir jābūt 24 mēnešu garantijai, jeb es maldos?

V Velta Pētersone 09.01.2017

ar savu publiski lepoties nevajag!