Valmieras pilsētas pašvaldība

Adrese: Lāčplēša iela 2
Valmiera
Latvia - LV- 4201
(Faktiskā adrese)
Tālrunis: +371 64207120
Darba laiks: slēgts
9:00 - 17:00
9:00 - 18:00
9:00 - 12:00
9:00 - 16:00
slēgts
slēgts
Kategorija: Politika / Valsts struktūras  •  Valsts aģentūras
Sociālie tīkli:

Uzticības reitings

0%
Sūdzības
6
Atrisinātas
0
Ar atbildēm
0
Apskatīt statistiku

Valmieras pilsētas pašvaldība - Sūdzības un atsauksmes

Valmieras pilsētas pašvaldība - Nesakopta vieta Valmierā,Ģīmes dīķis.

Nesakopta vieta Valmierā,Ģīmes dīķis. Nesakopts Ģīmes dīķītis Valmierā,Leona Paegles ielā.Vieta ļoti skaista,iedzīvotājiem tīkama pastaigu vieta,bet dīķītis jau otro gadu pilns ar drazu(pudeles,apģērba gabali peld,zālājiem noaudzis).Ļoti ceru,ka lietas labā tiks kas darīts.Paldies jau iepriekš!

Valmieras pilsētas pašvaldība - Trotuāru uzkopšana Rubenes iela

Trotuāru uzkopšana Rubenes iela Sveiki. Velis izteikt sūdzību par trotuāru uzkopšanu ritos kad pa nakti snidzis sniegs, traktors tīra 04.15 no rita dzi ojamaaja no trotuārā 1.5 metru attālumā, troksnis vājprātīgs bērns pamostas stāvus. Saprotu jāstrādā bet bet ne pl 04.15 to var darit 6. Majas pirmskolas vecuma bērns kas jāved uz dārziņu, bezcerīgi viņu pamodināt ja vins no 04.15 jau pamodināts, uz dārziņu 7 nau iespējams piecelt. Tajā paša laika ielu kaisītājs gar maju nobrauc 06.20 kur loģika.? Ludzu risiniet so jautājumu...

Valmieras pilsētas pašvaldība - Izteikti draudi

Izteikti draudi Labvakar man atnāca no sociālas darbinieces vēstule par izteiktiem draudiem. Ka es neierādīšos pašvaldības sociālajā nodala, tad ataicinās Valmieras barintiesu. Es nevaru tikt, sakara kad esmu darba attiecības strādāju. Tā man nav pirma reize. Vēstule atnāca no sociālas darbinieces Sanitas Strazdinas. Es jau izciesu izteiktos draudus. Valmieras iedzīvotāja. Es gribu anonīma.

Valmieras pilsētas pašvaldība - Valmieras peldbaseina glābēju darbs

Valmieras peldbaseina glābēju darbs Bieži esmu baseina apmeklētājs. Jau vairāku mēnešu garumā skumji skatīties kā tiek nelietderīgi tērēta nodokļu maksātāju nauda par peldbaseina glābēju algām. Glābēji paši neievēro noteikumus, atpūtas zonā atļauj fotografēt un filmēt, izliekas neredzam kad notiek. Bērni neievēro drošību, lec no baseina malām. Jā, protams, ir vecāku atbildība. Bet tomēr glābēji ir tie kas uzmana vai arī tiek ievietoti noteikumi. Darba laikā, spaida telefonus. Tomēr tas ir darbs, lai vai tikai jāvēro un jāuzmana kārtība, to nevar ar noliektu galvu un bakstot telefonu izdarīt. Apsmiekls ne darbs.

Valmieras pilsētas pašvaldība - Slikts serviss, nedomā par cilvēkiem

Slikts serviss, nedomā par cilvēkiem Sakarā ar remontdarbiem Baloža Ielā ir slēgts ceļš satiksmei uz Jumaras Ielu, ka arī nav ietves gājējiem, lîdz ar to, autovadītāji kā alternatīvu izmanto putriņu mežu. Dārgā pašvaldība, vai esiet padomājuši par cilvēkiem, kuriem katru dienu ir jāpārvietojas gar putriņu mežu? Nepārtraukta automašīnu kustība, ārā karsts un sauss, līdz ar to, braucošas mašīnas ceļ putekļus un smiltis. Nav patīkami visus šos netīrumus ieelpot. Gar mežu staigā arī mātes ar maziem bērniem. Tiešām nevar padomāt par...

Valmieras pašvaldība - Bezatbildība

Bezatbildība Valmieras ziņās bija raksts, ka visiem 2016. Gada dzimušajiem bērniem būs pieejams bērnudārzs. Kā apzinīgi vecāki, pieteicām bērnu rindā uzreiz pēc piedzimšanas. Kā vecāki deklarējāmies Valmierā. No savas puses izdarījām visu, kas vajadzīgs. Tagad ir pagājis gandrīz pusotrs gads, taču rindā esam noslīdējuši vēl zemāk kā bijām. Reāli ir jāatsāk darba gaitas, taču bērnudārzs nav pieejams, jo ir vecāki, kas savas atvases pārreģistrē uz 18/19 gadu un automātiski tiek priekšā visiem pārējiem. Kur ir...

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes