LV RU

Valmieras pašvaldība - Bezatbildība

Valmieras ziņās bija raksts, ka visiem 2016. Gada dzimušajiem bērniem būs pieejams bērnudārzs. Kā apzinīgi vecāki, pieteicām bērnu rindā uzreiz pēc piedzimšanas. Kā vecāki deklarējāmies Valmierā. No savas puses izdarījām visu, kas vajadzīgs. Tagad ir pagājis gandrīz pusotrs gads, taču rindā esam noslīdējuši vēl zemāk kā bijām. Reāli ir jāatsāk darba gaitas, taču bērnudārzs nav pieejams, jo ir vecāki, kas savas atvases pārreģistrē uz 18/19 gadu un automātiski tiek priekšā visiem pārējiem. Kur ir taisnība, kāpēc ir jāsola, ja patiesība ir pavisam cita? ! Un vēl tikai mudina, lai cilvēki deklarējās tieši Valmierā. Tad tāds rūktums sirdī-kur tad ir tās rūpes par tiem iedzīvotājiem? Ne jau visi var atļauties noalgot auklītes. Manuprāt tās ir tikai atrunas.

Komentāri (2)

Laikam jau raksts bija pirms vēlēšanām...

D dddvvv 18.03.2019
Netiek atvērts pl.13 ne arī pl.13.15

Šodien laikam netiks atvērta Valmieras dzimtsarakstu nodaļa. Pulkstens 13.15 joprojām bij slēgta. Pietrūka pacietības gaidīt un kas zin vai tiks atvērta. Skumji kad valsts iestādes strādā tad kad viņi vēlas.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes