Valmieras pilsētas pašvaldība - Valmieras pilsētas pašvaldība/ Nekaisītie celiņi, celiņš uz dārziņu Vidus iela, Kocēni

Jau otro dienu pec atkušņa, celiņi nav nokaisīti. Ap pašvaldības ēku nokaisīts dubultā, pat jau nokusušu ietvi nobērts, bet tālāk kā ar nazi nogriezts! Jautajums vai tas tiek darīts tik priekš pašvaldības ierēdņiem? Neviena cilveka nav redzams ka kautko dara! Pa Ziemassvētkiem visas 3 dienas jābrien bija kā pa lauku, nekas tīrīts! Sētniece ienāk un prasa vai tad pa svētkiem ir vispār jātīra celiņi...kaut visu laiku snieg..? Priekš kam tad tos celiņus taisija, ja pa viņiem nav iespējams pārvietoties. Agrāk nekas tāds nebija, līdz dārziņam vienmēr viss bija iztīrīts un nokaisīts!

04.01.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Atbilde no Valmieras novada pašvaldība Pārstāvja atbilde 05.01.2022

Labdien! Paldies par Jūsu sniegto informāciju! Sazinoties ar Kocēnu apvienības pārvaldi noskaidrojām, ka šajā gadījumā bija radusies cilvēciska kļūda - sētnieks nebija šo ietvi nokaisījis. Ar darbinieku ir veiktas pārrunas, lai šādas situācijas neatkārtotos.

B Baiba 04.01.2022

Pievienot komentāru bildei

Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes