Valmieras pilsētas pašvaldība - Negodīgi

Biju Valmieras novada pašvaldībā vērsusies ar iesniegumu par lielāku dzīvojamo platību piešķiršanu, neprasu lai man dod par brīvu bet iedod ko izīrēt. Jo mēs vairāki cilvēki, ģimene dzīvojām 2ist dzīvoklī, zinot Valmieru ir ļoti ko grūti dabūt izīrēt. Tā kā Valmierai nebija ko piedāvāt manu iesniegumu aizsūtīja uz Strenčiem. Jo tur esot daudz tukši dzīvokļi tai pagastā. Un še tev, atnāca no Strenčiem vēstule, atteikums. Tas nekas ka esam daudz bērnu ģimene ka ģimene aug bērns invalīds. Neatbilstam viņu kritērijiem lai piešķirtu dzīvokli. Man nekas nav pret ukraiņiem, bet ko mēs paši latvieši esam sliktāki? Ukraiņiem dzīvokļus sadeva, pa ko mēs esam sliktāki? Bija prieks dzīvot tāda novada, bet esam jau prom. Mainījām dzīves vietu kur varējām izīrēt lieku mitekli. Un Valmiera vēl sevi dēvē par ģimenēm draudzīgāko novadu.

12.06.2023

B Bez_vārds 12.06.2023

Kāpēc nelabvēlīgos apstākļos vispār ir jādzemdē... tā taču ir atbildība, ka varēsi uzturēt un izmitināt bērnus... ,bet nē, visu grib tikai pieprasīt. Kāpēc man kā lielas iestādes darbiniekam nepiedāvā mitekli, bet tev ar tevis pašas pieņemtiem lēmumiem- dzemdēt - gribas visu dabūt? Citi rukā un ar grūtībām izdzīvo, bet te tikai dzemdē un kautko pieprasa... žēl valsts, ka tik daudz nelabvēļiem jāpalīdz. Tāpēc normālajiem nekas pāri nepaliek... a te dzemdē un dzemdē, dzemdē un dzemdē... sāc lietot prezervatīvus, iznāks lētāk.

M Mēnesis 12.06.2023

Par brīvu netiek prasīts

M Mēnesis 13.06.2023

Varbūt sāciet smadzenes izmantot,sanāks sakarīgāk.es jau mainīju savu dzīves vietu uz lv otru galu,kur bija iespēja izīrēt lielāku mitekli.Uzrakstiju tik pārdomas un novērojumus par šo novadu.Neesmu ne pirmā ne pēdējā ģimene kas ir bijusi tāda situācija.Gudri dirst neko nezinot visi māk.Par brīvu netiek nekas prasīts,pats māku nopelnīt.Tik iespēju izīrēt lielāku dzīvojamo platību.

D Disko persiks 12.06.2023

Ukraiņiem ir nācies šķirties no savām mājām kara dēļ, neatkarīgi cik ļoti centušies visu savu iedzīvi iegādāt… atšķirība ir tajā, ka tā ir Tava izvēle iet un diedelēt, lai valsts uztur, bet citam tā ir politisku iemeslu vadīta situācija, kur viņam nav iespējas paturēt to, kas ticis sagādāts

B Bez_vārds 12.06.2023

Tieši tā. Kā vispār nav kauna sūdzēties un kautko diedelēt.

Bet ukraiņi ir aizmirsuši sakāmvārdu 'Ja tu sēsi vēju, tu pļausi viesuli!'

M Mēnesis 12.06.2023

Tāpēc esmu laimīgi prom,savas pārdomas pateicu

R RXX 13.06.2023

Nedomāju, ka ukraiņi pieprasa trīsistabu dzīvokļus. Vispār nožēlojama skaudība pret cilvēkiem, kuri spiesti pamest mājas karadarbības dēļ, un atgriezīsies gruvešu laukā 🤮

M Mēnesis 13.06.2023

Un bernu darzs bez rindas

Ukrainas pilsoniem vel maksā pabalstus!

B Bez_vārds 13.06.2023

Jau esat piegriezušies ar savu skaudību. Aizveriet mutes un sāciet strādāt. Izlaidušies sliņķi. Mazāk taisiet sīkos. Jāsāk strādāt. Dzīvnieki tādi. Pat dzīvnieki gudrāki, nepārojās ik mēnesi.

Priekškam? Barot zagļus no Saimas, Preziku un citus? Es jau savu ir nostrādājis!