Valmieras pilsētas pašvaldība - Slikts serviss

Naukšēnu pagasts!
Kādēļ mums ir jālauž mašīnas, bedre pie bedres, gribētu pat teikt, ka visa gada garumā.
Visi klusē kā tiek greiderēts, kad zvanam atbildīgai par Naukšēnu ceļu, ka laiks iet greiderim, braukt nav iespējams, tad ņinas kundze sāk bļaut klausulē, kas tu tāda esi? Kas zvana? Ka viņiem greideris paredzēts 5 reizes gadā.
Bet, man ir jautājums par ceļa posmu naukšëni (ķires krusts) uz udzēniem, greideris, kad iet, nekad nenoiet līdz gala posmam. Vai nu beidz greiderët mirķu krustā vai nu uz vārnsila mežu, kur griež, bet parasti, tas ir udzēnu ceļgals. A kāpēc neiet nekad lìdz galam? Vai uz tā rēķina nevar biežāk nogreiderēt? Vai man vienīgai liekas, ka tiem apzagta pašvaldība? Vai tiek norādīts beigās, ka greideris neiet visu posmu, bet pāris km? Un kādēļ bieži greideris velk laiku Mežmalā spaidot telefonu? Jo janovelk laiks? Kad apmēram vajadzētu veikt visa ceļa posma sakārtošanu? Uz šo 18.10.2023 ceļš Naukšēni - udzēni ir traģisks! Bedre pie bedres. Bet ńinas kundzei zvanīt nav jēga, atkal bļaus, atkal jautās kas zvana, man tik jautājums - jums nav vienalga, kas zvana? Pildāt savus darba pienākumus, brauciet līdz galam! Un interesējāties kādā stāvoklī ir ceļi! Tā ir jūsu atbildība.
Kauns! Kauns! Kauns!
Nekur nav tādi ceļi kā mums naukšēnos!

18.10.2023