www.sudzibas.lv Valmieras pilsētas pašvaldība Slikts serviss, celi netīri, dzīvībai bīstami

Valmieras pilsētas pašvaldība - Slikts serviss, celi netīri, dzīvībai bīstami

Valmiera kuku iela tik netīrs ka paijiet nevar. Visa iela viena puskusa sniega, jauns knapi var pārvietoties kur nu vel vecs, mašīnu nes pa ielu nevis pa viņu var pabraukt, uzrādās jauns apsaimniekotajs kas savu darbu veic ļoti nekvalitatīvi, pa visu so laiku vienreiz tikai izšķūrējis ielu un tagad nenošķūrējot ielu uz slurgas gaz sali virsu un klus vel sliktāk, neviens visu nedoma nošķūrēt nokusīšot. Kad kusis mums kads gumijas laivas uzdāvinās? Vai pret nelaimes gadījumiem apdrošinās? Ja mašīnas sadauzīsim kāds atmaksas vai norakstīs uz agresīvu braukšanu?

13.12.2021

Joe Rogans👽 13.12.2021

Tāda "kuku iela" Valmierā nemaz nēeksistē. Ceļus tīra pēc prioritātes principa, Rīgas ielu pirmo, pēc tam, piemēram, Cēsu iela un tikai pašās beigās jūsu "kuku ielu". Ja viss tik bīstami uz ielas, tad iesaku palikt mājās.

G Gulbenietis 13.12.2021

Rēzeknē, kā padzina klīnu, šur tur ir pamanīta pozitīva sakarība - ielas paliek tīrākas. Droši vien, tas, kas tīra, hvz kas, baidās, ka bartaševičs pi***uļeju iedos. Jums Valmierā tādu bartaševiču vajag: d. Vispār šoziem topā ir pilnpiedziņa un pazeminātie ātrumi. Kad pazeminātie jāizmanto ne tikai mežā un purvā, tad pilsētas sētnieki un tehnika ir galīgi garām.

S Sandra Skangale 04.01.2022

Tas jau paliek pa traku,viens no ļaunākajiem kuriem cilvēku dzīvē,KADA JEGA MAKSAT CELA NODOKLU Ja Smilts un sāls ir žēl? VALMIERA CELI IR NESAKOPTI un Drosvien ne vien Valmiera,To ar laivu jāpeld to pa kupejām jabrien,tagad jau jāmāk augstākās klases slidošana,Tā ir klaja ņirgāšanās pa cilvēkiem,tas vairs nau normāli,ceļi šausmīgi,Valmiera. Koku iela atklāt slidotava,pa brīvu varat nākt lauzt kājas vai rokas vai sprandu.Laipni aicināti visi mazohisti,Lai atnāk un pastaiga un padzīvo tie pargudrie kas šādu sistēmu ir ieviesusi,riebjas cik var ?cik ilgi vēl mūs spidzinas ?