www.sudzibas.lv Valmieras pilsētas pašvaldība Trotuāru uzkopšana Rubenes iela

Valmieras pilsētas pašvaldība - Trotuāru uzkopšana Rubenes iela

Sveiki. Velis izteikt sūdzību par trotuāru uzkopšanu ritos kad pa nakti snidzis sniegs, traktors tīra 04.15 no rita dzi ojamaaja no trotuārā 1.5 metru attālumā, troksnis vājprātīgs bērns pamostas stāvus. Saprotu jāstrādā bet bet ne pl 04.15 to var darit 6. Majas pirmskolas vecuma bērns kas jāved uz dārziņu, bezcerīgi viņu pamodināt ja vins no 04.15 jau pamodināts, uz dārziņu 7 nau iespējams piecelt. Tajā paša laika ielu kaisītājs gar maju nobrauc 06.20 kur loģika.? Ludzu risiniet so jautājumu, tas mau normāli tāda laikā tirit, nakts vidu miers iztraucēts. Jo trotuārs ja ir snigšanā taf līdz pl 7.00 jau viss ir atkal balrs un tam jēgas nekādas.

30.01.2021

Joe Rogans👽 30.01.2021

Jātaisa remonts, skaņas izolācija utt. 4.00 naktī ir labākais laiks, kad tīrīt ar traktoru sniegu, jo pa ielām nestaigā cilvēki, nekas netraucē.

veesaa007 30.01.2021

Nu klau- cik bieži Latvijā vispār ir sniegs? Attiecīgi šī sniega tīrīšanas problēma ir ļoti īsu laiku. Maija piesauc loģiku, bet pašas tekstā loģikas nekādas. Ja sniega tīrītājs pa tavu ielu brauc pl.4.15, tad pa citu ielu tas brauc pl.5.20 un vēl pa citu ielu pl.6.05 Nevar vienlaicīgi atrasties vairākas vietās.
Un draudzīgs ieteikums- droši vien kaut kad bērns sāks iet skolā un mamma viņam palīdzēs. Būtu jauki, ja līdz tam mamma drusku pamācītos pareizrakstību un gramatiku. NAV, NAV, NAV.

M Maija zvirbule 30.01.2021

Ja Jus si problēma neskar, nekomente! Bezjedzigi, Jusu viedoklis neinterese un si vestule nau adreseta Jums!

Z zirnis 30.01.2021

NAU NAU Maijiņ. Jums principā izskaidro kā tas darbojas. UN nedod Dievs, nebūs laicīgi notīrīts kādu dienu, atkal būs Jums jāņaud, ka viss slikti, kāpēc ta ātrāk nevar sākt darīt un tā tālāk! ja nav sajēga, kā darbojas ielu apsaimniekošana ziemā, tad uzzvaniet viņiem un PAJAUTĀJIET! un Jūsu vecim vajadzētu saprast, bet ja šim ar domāšana kā bābai, tad atā!

M Maija zvirbule 31.01.2021

Es nevienu neaizskaru personigi, Jus gan! Gudri tas nebut nebija no Jusu puses.