Meklēšanas rezultāti

SMS Credit - Jau 5. stunda, atbildes nav ( Komentārs)

Jau 5. stunda, atbildes nav es megjinaju runat ar sms credit caur vinju twitter kontu www.twitter.com/smscredit, bet neviens man neatbild uz manu jautājumu par kredītu izsniegšanu..

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās uzrakstija, ka nav tira kreditvesture, tapec ka bijat nemusi smscredit.lv, un tas vel nav nomaksats, tas viniem kompi uzradas!

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Man ir trīs kredīti Vivus.lv un visus bez aizķeršanās iedeva, pat neskatoties ka man jau bija paņemts SMScredit. Labs kantoris.

Via Sms - krediti ( Komentārs)

krediti Ja es jau ar esmu nemis smscredit.lv ir ok! Par parejiem man naw tichbas!

Via Sms - krediti ( Komentārs)

krediti foršs aizdevējs ir SMScredit.lv. Pirmoreizi ņem bez procentiem. Es paņēmu 100 LS uz mēnesi un atdevu. Viss ir vienkārši

LMT - Komisijas maksas samaksa ( Komentārs)

Komisijas maksas samaksa ...kur veiksme ir aptuveni 50%, bet no sākuma viņiem parastajā kārtībā jāsamaksā nodeva 50 LVL + tiesas kancelejas izdevumi. Tā kā diezvai viņi riskēs ar 2x lielāku summu, lai mēģinātu kaut ko piedzīt. Visticamāk viņi ievietos savā melnajā sarakstā un ar to viss beigsies. Kā, piemēram, SMScredit izsniedzot savus aizdevumus, vēl nevienu reizi nav tiesājies, jo izsniegtajiem aizdevumiem 50 un 100 LVL jāmaksā tik lielas komisijas un apziņa, ka var nedabūt to atpakaļ biedē no tiesāšanas procesiem...

R red 14.01.2010
Komentāri 51 Mobilie operatori

SIA VIVUS - nekārtības datu bāzē ( Komentārs)

nekārtības datu bāzē Īstenībā varu pačukstēt, ka VIVUS un SMScredit ir viens un tas pats kantoris :) Apskatieties LURSOFTā, kas ir īpašnieki :) Gan jau ka programmētāji vieni un tie paši

SMS Credit - krāpnieki ( Komentārs)

krāpnieki Man izkrāpa 49 Ls.Samaksāju, jo labāk ātrāk izbeigt attiecības kā kasīties.smeiklīga bija frāze, ka rēķinam ir formāls raksturs...Respektīvi, smscredit paši var diktēt ko un kā kam maksāt, brīvi improvizējot pa līguma tēmu.Lai sponsorējas-tik netīra nauda ir tikai GE Money...:-((((

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris Bet kā jūs cilvēki nesaprotat.. Ok, tagad jums tas liekas nu tik kruti, tik kruti, paņemt kredītu un neatdot, jo man jau neviens neko nevar padarīt, bet padomājiet mazliet uz priekšu. Pienāks reize, kad gribēsiet paņemt televizoru, ledusskapi vai automašīnu līzingā.. vai jūs to dabūsiet? Protams, ka nē, jo jūs esat melnajā sarakstā! Ja ir vēlme visu dzīvi slapstīties, tad tik uz priekšu. Zodziet tās kapeikas no smscredīta, bet dēļ tā "ieguvuma" jums uz visu dzīvi visas durvis ir ciet..

Vivus.lv - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki vivus normala kompanija.un ja nevar atdod noteikta datuma, tad pie si datuma ir +4 dienas vel, lai bez soda naudas butu.katru menesi normals rekins ka jabut.ta ka nevajag.bet viasms gan.un procenti vinu viacredit augstaki, neka smscredita vivusam.

SMS Credit - Normals kantoris ( Komentārs)

Normals kantoris Kas vispar notiekas ar smscreditu?

oliviers"co - šmaukšana ( Komentārs)

Šmaukt nav labi. Nevari nodzīvot līdz algai-aizņemies pie draugiem vai paņem SMSCredītu.

SMS Credit - apkalpošana ( Komentārs)

apkalpošana smscredits.lv ir krapnieku kopanija nauko te aiztavet vinus tie kas rakstija ka viniem uzrekina lielus soda procentus ta ir taisniba vini nevien vienam to ir izdarijusi ko es pazistu pec tam vel kad zvana vini tad ka karali isturas doma ka ir svetie tevi.kodigi teiksu smscredits.lv ir viena liela nieciba nevaiga atlaut lai vini jums kapj uz galvas

SMS Credit - Slikts servis ( Komentārs)

Slikts servis Jau no skolas gadiem neatceros, bet bija, ka kredīta piedziņa nedrīkst būt vairāk par 100% - smscredīts un vivus ņem kkur pie 180% :D

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris Kas tā ir pa kredīta firmu?? Bet smscredītam tak tu arī esi parādā? Vai atkal melosi?

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris es jau nenolaizos zemak es vienkarsi velos paradit cik viegl pratigi smscredits.lv dala savu naudu palabi pa kresi :D

Via Sms - krediti ( Komentārs)

krediti man bija tada patisituacija...viasms.lv aizsutiju nolapitos 69sant un sutiju sms kadas 10 pa kurām man nonema katra reize 5 sant..un atbildes sms ta ari nesanemu...tadi krapnieki!!es vjiniem zvaniju..atbildeja virietis krievu valoda un teica ka man parzvanis latvietis..luk jau 2.nedelu gaidu kad zvanis...bet pec tam smscreditj uzreiz iedeva:)

Andelemandele.lv - Мошенничество на крупную сумму на 777евро ( Komentārs)

Мошенничество на крупную сумму на 777евро Jāsāk ar izglītošanos. Uz kada linka spied. Un kam dāvini savus datus. Bilde arī noteikti ne krāpnieka. Neticami kad vēl cilvēki uz šomiekrīt! Un šis zinas arī ir automatiski generetas un sutas daudz cilvekiem. Kada iekrit. Tu vienkarsi uzdavinaji savus datus uzspiezot uz linka ko generejis ir krapnieks un ievadiji visu nepieciesamo informaciju, lai Tevi aptiritu. Bedigakais ir tas ka musu suda policija palraris plecus, pienems iesniegumu,bet beigu beigas uzdavinaji naudu Tu . Raksti bankai. Varbut paspesi bloket maksajumu, bet domaju jau ir par vēlu.

Balticom - Negodprātīga, agresīva komunikācija ( Komentārs)

Negodprātīga, agresīva komunikācija Balticom turieties pa gabalu, piezvanīja piedāvāja baigi super kruto līgumu nevienam tādu nav 12€mēnesī uz 3 gadiem par simkarti interneta un ķīnas sūdu planšeti, ko reklamēja kā baigi kruto, kad pateicu lai ļauj apdomāt, palika agresīva, pateicu ja nevar pat apdomāt tad nevajag, uz ko atbildēja, "nožēlojami, nespējat pieņemt lēmumus". Ar to pašu noliku klausuli. Esmu tet klients 3 gadi - tv,filmas.. pa 6€ mēnesī, nekādu problēmu.

Baltcom - Krāpšana un nekompetenti darbinieki ( Komentārs)

Krāpšana un nekompetenti darbinieki Saņēmu tieši tādu pašu zvanu, piezvana dāmīte un saka, ka es esmu laimējis. Simkarti internetam, kaut kādu mēslu planšeti e star urban(mēģina iestāstīt ka nav ķīna un cik laba). Pēc tam pasaka, ka tikai jāslēdz līgums uz 3 gadiem par 12€mēnesī. Es viņai pasaku, ka tā jau nav nekāda dāvana, dāvanas dod pa velti. Viņa ļoti mēģina iestāstīt, manipulēt, cik ļoti man tas ir vajadzīgs, ka ir jādzīvo, ka cena ir tik laba, ka tikai muļķis neņemtu. Ļoti centās dabūt mani nosaukt adresi kurjeram. Teicu...