Meklēšanas rezultāti

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana Nezinu, kā citiem, bet ar SMSCredit.lv man nav bijušas nekādas problēmas.

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana Mjā. Man pret SMScredit nekad sūdzības nav bijušas. Laikam tāpēc, ka vienmēr visu laikā maksāju. Un, jā, ja jau nevari uz 100Ls sagrabināt 15Ls pagarinājumam, tad diezi vai arī maksājuma grafika sastādīšana ko dos. Cik tad gribi pa piečukam katru mēnesi vai? Nu tak, ja nav tik daudz uzreiz maksā teiksim 25Ls (pagarinājums + kādi 10Ls). Nākamā mēnesī tev jau parāds būs tikai 90Ls un nomaksājot atkal tos pašus 25Ls būs atlikums jau zem 80Ls.

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana ...viņiem, un kādus 4 jau pāri 200, nekādu problēmu, ja pats saproti, ka tev ir termiņš, tev ir jāatdod nauda. Kaimiņienei Ņinai vai Ilzei vari acis mālēt ciet un teikt, ka nevari atdot. Bet tur ir kārtība un loģika! Ja aizņemies, tad tev ir jāatdod! Smscredit nav psihologu kantoris, kas uzklausīs katra bēdas, kuras vismaz 50% gadījumos ir izdomātas, jo redz tas un tas pašam jāpērk un nav liekas naudas pildīt saistības! Attopieties! Parāds nav brālis, tam nav Jūsu sirdī jālien. Paņēmāt, iztērējāt, tad nu atdodiet!

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana Labaak nesieties ar smscredit.lv ar viniem vel joprojam cinos. Man pasai izdevigak vinus tiesa iesudzet.

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris SMScredit norēķinu daļa sāk pielietot pēc parādu piedziņu Paus konsults metodēm! Draudi, utt!

Credit24.lv - kredīti ( Komentārs)

kredīti Jā, smscredit un viasms ruuulz...aizdevums dažu sekunžu vai minūšu laikā..;) Piekrītu Aldim, Saulīte ir lielā dirsēja..:D

Credit24.lv - kredīti ( Komentārs)

kredīti A es par Credit24.lv nesūdzos. Un man vispār šķiet, ja laikā visu maksā nekur neatsaka. Vienīgi man ir bijis aplauziens ar Opencredit tur tāpat kā autoram pēc tam, kad 2 gadus esmu klients un godprātīgi maksājusi pēkšņi atsaka. Pārgāju pie Credit24. Protams ja vajag aizņemties pavisam uz īsu laiku, tad SMScredit, SohoCredit un VIASMS vislabākie un lētākie.

SMS Credit - Ko iesākt? ( Komentārs)

Ko iesākt? Tas nozīmē, ka smscredit.lv paši nesadarbojās ar parādu piedzinējiem. Viņiem pašiem tagad tipa ir uztaisīts kantoris, un ar parādu paši mēģina atgūt, ja nevar atgūt, tad tevi tiesā iesūdz

SMS Credit - Ko iesākt? ( Komentārs)

Ko iesākt? Ar SMSCredit var sarunāt maksāt pa daļām! Galvenais ir nepadoties un meklēt risinājumu! šajā ziņā ar Credit24 ir grūtāk sarunāt, jo tur laikam strādā dauni un visu laiku runā tikai, ka visu dara dators un viņi neko nevar izdarīt! Šie tagad taisās ar mani tiesāties 7 latu dēļ! Ar mani, kurš ir vinnējis ne vienu vien šādu procesu! Nu, nu-lai jau viņiem izdodas!

www.creditON.lv - Visiem sūtīt un anulēt kontu ( Komentārs)

Visiem sūtīt un anulēt kontu Un par manu sūdzību, jā protams varbūt visiem tā nav jādara, bet ir daudz uzticīgākas kompānijas, kā piemēram smscredit utml. Vnk aicinu cilvēkus saprast par ko maksā procentus, ja es maksāju tādus %, tad gribu attiecīgu servisu saņemt, bet ja nu man 1h nevar atbildēt, ņemot vērā, ka ir nesabojāta kredītvēsture, ar nekavētu maksājumu esmu norēķinājies iepriekšējo reic, tad nu piedodiet atvainojiet, es cilvēkiem nekad neieteikšu aizņemties no ši kantora. Un Maddalena, Ej bojā!

SMS Credit - Par kompāniju ( Komentārs)

Par kompāniju Tās viņu uzbāzīgās reklāmas nu "piegriezušās"!Izdevīgāk taču ir no parādnieka piedzīt parāda procentus, procentus par aizdevumu, vēl visu summu.Ar kādām metodēm to panāk, pie ''kājas''. Pasakiet vēl, ka kredītdevējs nenodrošinās ar zināmu summu, kuru neatdos... Plānojot ieņēmumus un izdevumus, jebkura kredītiestāde to paredz. SMScredit.lv ir visur - TV, interneta vietnēs... Apnicis!!!

Open Credit - rēķinu nejēdzības ( Komentārs)

Galvenais pašam ir sekot visam līdzi, cik kur jāmaksā. Tā var pasargāt sevi no problēmā. Es parasti visu atmaksāju laikā, līdz ar to cik aizņēmos, tik arī atmaksāju. Iesaku visiem lietot Internet Credit www.ic.lv aizdevumu mājas lapu, tur ir foršs kredītu salīdzinātājs. Iepriekš minētajiem SMSCredit, SohoCredti un Credit24 patiešām nav ne vainas. Bet credit 24 ir labs tad, ja jāaizņemas uz ilgāku laiku, ne uz mēnesi.

Greencredit - Lotereja vai mānīšanās ( Komentārs)

Lotereja vai mānīšanās Pamēģini mazāku summu. Esmu ievērojusi, ka tie, kas dod pirmos bez maksas (izņemot SMSCredit, kuri man šķiet ir vislabākie šajā jomā un reti kad atsaka) tikai reklamē tos 100, 150 vai 200Ls bez makas, bet realitātē nevēlas riskēt. Man reiz piedāvāja 100Ls vietā 50Ls uz 14 dienām bez maksas. Man jau šķiet, ka tas tāds mānīgs triks, lai iedotu mazāku summu un tu pēc tam lielāku ņem jau par maksu. Ar tām mazajām firmām tā ir un ir viņiem tiesības atteikt nepaskaidrojot iemeslu, jo nauda tā tomēr ir viņu nauda, gribu aizdodu, gribu neaizdodu.

SMS Credit - Вернуть долг! ( Komentārs)

Вернуть долг! Об smscredit.lv могу сказать лишь только добрые слова. У них более демократичные суммы на продление кредита, нежели у viasms.lv.

SMS Credit - Вернуть долг! ( Komentārs)

Вернуть долг! о каких частях речь? SMS credit.lv выдает денежный займ до 30 дней и бонус 5 дней на возврат...я не спорю SMScredit.lv самый лучший по сравнению с другими шарагами

Soho Credit - nekompetence ( Komentārs)

nekompetence Man bija līdzīgi ar viņiem, vienīgi pa skpype. No ātrajiem kredītiem iesaku tikai un vienīgi SMScredit.

Via Sms - Drausmīga attieksme pret klientiem! ( Komentārs)

Drausmīga attieksme pret klientiem! No ātrajiem kredītiem izvēlos tikai SMScredit un VIAsms, ar VIASMS nav bijušas problēmas, esmu ņēmis kredītu reizes trīs, tiesa neesmu neko kavējis. Par klientu tālruņiem nezinu, nebija iemesla zvanīt.

Via Sms - Atsaka ( Komentārs)

Atsaka nu nevajag, man bija smscredit.lv panemts, un ari iedeva viasms.lv

M mm 21.12.2011
Komentāri 5 Zobārstniecība

Paus konsult (Atbilde uz jautājumu)

...sadarbojoties, uzrakstot vienošanos, izpētot situāciju. Arī kredītiestādēm jāuzņemas atbildība, jo ne vienmēr pārbauda maksātspēju, vai ir aizņēmumi citās kredītiestādēs, kā tur tiek veikti maksājumi. Nesen masu medijos bija informācija, ka SMScredit.lv aizdeva naudu nestrādājošai meitenei, protams, kas kārto parādu - viņas mamma. Varbūt te kāds gudri iebildīs par audzināšanu. Pirmkārt, ir jāpārbauda, vai topošam aizņēmējam ir darbs un alga, kā viņš segs to aizņēmumu. Otrkārt, līgumam ir jābūt...

Andrejs, Ilze Krūmiņa, Ināra Zariņa - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

...Zane Greidina : Zane Greidina 17. okt. kam: Ilze Nav variantu no kā aizņemties. Diemžēl . 2011. gada 17. oktobris 11:43 Ilze Krūmiņa rakstīja: Ilze Krūmiņa [slēpt]@inbox.lv 17. okt. kam: man varianti ir vienmer, kaut vai no www.smscredit.lv tur 15min laika naudu var dabut Zane Greidina 17. okt. kam: Ilze Nju ja es paņemu kredītu, tad jau ar 40 latiem man pietiks??? Un klients jau man tuvākajā laikā pārskaitīs naudu ja? 2011. gada 17. oktobris 11:47 Ilze Krūmiņa rakstīja: Ilze...