Via Sms - Atsaka

Ta viasms kompanija vispar...daudz reiz bija atteikusi, kaut neesmu paradnieku registra, ir vajadzigais vecums utt.tad kadu dienu iedeva.es atmaksaju.tad atkal panemu, atkal atmaksaju.ta dazas reizes.te atkal prasu-atsaka!un sak ka neatbilstu prasibam!kas par stulbumu?vini ir vienkarsi blezi!

J

J jons 21.12.2011

Ja kādu reizi nebūtu laikā atdevusi, tad gan neatteiktu.

J jega 21.12.2011

es vienmer atdodu laika.ta ka...vivus, ferratum, gan neatsaka.un visi ar visu apmierinati.zel ka nevar izdzest tur profilu.nu nekas, naksies vienkarsi par sito kompaniju aizmirst, un epastu mainit lai vinu stulba reklama nenaktu.

N nemo 21.12.2011

Viņiem tāda fiška, varu sameloties, bet ja grib ņemt kredītu VIA SMS un ir aktīvs kredīts SMS Credit, tad nedod, jo "neatbilst prasībām" a prasība ir "nav aktīvu nenomaksātu parādu"... kaut kā tā, viņi savā starpā "draudzējas".

M mm 21.12.2011

nu nevajag, man bija smscredit.lv panemts, un ari iedeva viasms.lv

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar OPEN Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.