www.sudzibas.lv Greencredit Lotereja vai mānīšanās

Greencredit - Lotereja vai mānīšanās

Par cik manā lietvedībā ir lieta pret šo kompāniju, kurā krāpj un māna klientus, nolēmu izmantot iespēju un pārbaudīt, kā tad strādā šī kompānija.
SECINĀJUMS-kārtējā naudas kāstuve!
Sākums ir daudzsološs un viss notiek korekti. Piereģistrējies, samaksā vienu santīmu, piesaki aizdevumu un gaidi atbildi. Tik tālu viss ir kārtībā.
Izlasot līguma noteikumus, atrodam punktu, kurā kredītdevējs var nepaskaidrot, kāpēc tiek atteikts kredīts. lai arī šī firma it kā balstās uz vispārējiem Eiropas kreditēšanas noteikumiem. Tikai kaut kā nemanīju šajos noteikumos, ka tur būtu tāds punkts, ka aizņēmējam ir tiesības 14 dienu laikā atteikties no pieteiktā pakalpojuma. Nu kreditēšanā tas būtu saprotams, bet šajā firmā pat nepastāv tāda iespēja.
Samaksājot vienu santīmu un pieteicis kredītu, sāku gaidīt. Pēc 10 minūtēm atsūta SMS, ka kredīts ir atteikts. E pastā arī vēstule, ka kredīts ir atteikts. Interesanti kāpēc?
Pati firma atbild, ka atteikt var sekojošos gadījumos:
• Tu esi parādnieku reģistra uzskaitē;
• Iepriekšējais parāds netika nomaksāts;
• Reģistrācijas laikā tiki norādīti kļūdaini dati.
Manā pārbaudāmā cilvēka gadījumā neviens no punktiem nebija pārkāpts, turklāt šim cilvēkam vispār neviena kredīta nav un parādu arī nav.Pārbaudot parādu reģistru, redzu, ka šī firma pat nav skatījusies mana klienta datus. Tad jautājums, kāpēc tika atteikts? Uz šo jautājumu firma neatbild, atsaucoties uz noteikumu punktu, ka viņiem ir tiesības nepaskaidrot atteikuma iemeslus! Tā lūk!
Ar šo gribu brīdināt jūs, ka paši aizdevēji ne vienmēr ir godīgi un atsaka bez redzamiem iemesliem, galvenais ir iekasēt naudu!
Tāpēc mēs sniegsim PTAC priekšlikumus grozīt kreditēšanas kārtību nebanku kreditoriem, kur aizliegt iekasēt jebkādas summas līdz kredīta izsniegšanai! Lai arī tas ir tikai viens santīms!

L Linda 23.01.2012

Pamēģini mazāku summu. Esmu ievērojusi, ka tie, kas dod pirmos bez maksas (izņemot SMSCredit, kuri man šķiet ir vislabākie šajā jomā un reti kad atsaka) tikai reklamē tos 100, 150 vai 200Ls bez makas, bet realitātē nevēlas riskēt. Man reiz piedāvāja 100Ls vietā 50Ls uz 14 dienām bez maksas. Man jau šķiet, ka tas tāds mānīgs triks, lai iedotu mazāku summu un tu pēc tam lielāku ņem jau par maksu. Ar tām mazajām firmām tā ir un ir viņiem tiesības atteikt nepaskaidrojot iemeslu, jo nauda tā tomēr ir viņu nauda, gribu aizdodu, gribu neaizdodu.