www.sudzibas.lv Open Credit rēķinu nejēdzības

Open Credit - rēķinu nejēdzības

Neieteiktu izmantot Open Credit pakalpojumus. Ja esat ņēmuši aizdevumu, atmaksājuši to līgumā noteiktā termiņā, summu iepriekš pārbaudot Open Credit sūtītajā vēstulē, pazvanot un noprecizējot pie šīs organizācijas operatora, šis fakts negarantē, ka pēc kādām pāris nedēļām jums nesāks zvanīt no minētās organizācijas un uzstājīgi neprasīs beidzot apmaksāt rēķinu pilnībā. Sakarā ar šo faktu sazinājos ar viņu darbinieci, izrādās ka tas ir normāli, ka mūsu rēķini var atšķirties, ka atgādinājuma vēstulē viņi var uzrādīt mazāku ciparu, bet faktiski jāmaksā būs lielāks.
Varētu saprast, gadās kļūdīties, tak pazvani un pasaki, sorry esam kļūdījušies būs jāpiemaksā, tak samaksātu tik pasniegt to vajag normāli.
PS. Katrs var nonākt tādā situācijā, ka steidzami nepieciešami kādi pāris simti , izmatojiet labāk SMS Credit, Credit 24, Soho Credit sakarīgas organizācijas ar ļoti laipniem un pretimnākošiem darbiniekiem. Turklāt minētajās organizācijās procenti ir mazāki, aizdevums operatīvāks.

R

K kredits 24.02.2012

Galvenais pašam ir sekot visam līdzi, cik kur jāmaksā. Tā var pasargāt sevi no problēmā. Es parasti visu atmaksāju laikā, līdz ar to cik aizņēmos, tik arī atmaksāju. Iesaku visiem lietot Internet Credit www.ic.lv aizdevumu mājas lapu, tur ir foršs kredītu salīdzinātājs. Iepriekš minētajiem SMSCredit, SohoCredti un Credit24 patiešām nav ne vainas. Bet credit 24 ir labs tad, ja jāaizņemas uz ilgāku laiku, ne uz mēnesi.

M martins14 27.02.2012

iepriekšējais rakstītājs reklamē savu mājas lapu :)

bet ja par lietu, tad opencredit ir tāds pats uzņēmums kā jebkurš cits. Esmu aizņēmies un novērtējis gan operativitāti (citiem nav īpaši operatīvāks, tā ir, zinu no pieredzes) un arī procenti ir aptiuveni tādi paši, summa pat man liekas ir lielāka pieejama nekā citiem

H helvetica 01.03.2012

nu nezinu, darbinieku attieksme no opencredit man vnm likusies tāda laba, meitenes vnm atsaucīgas un pretimnākošas, pāris reizes ir sanācis aizņemties, viss super, ar rēķiniem nebij nekāds čakars.

L Linda 19.04.2012

Es arī izteikšos negatīvi par Opencredit. Pusotru gadu bija OK, biju ņēmusi bezmaksas kredītu 100Ls, pēc tam vēl kādas četras reizes un tagad pēkšņi viņi man paziņo, ka man esot pārāk lielas saistības (piebilde-tādas pašas kā iepriekš, kad deva cik lūdzu...). Tā it kā mani prasītie 150Ls ir nu nenormāli liela summa, ņemot vērā, ka visus iepriekšējos vienmēr esmu atmaksājusi laikā bez kavējumiem un pat pirms termiņa.

kukainiic 28.04.2012

Nu bet ir jau arī viņiem risks, ja Lindai jau ir kaut kādas saistības un vēl viņas palielināt. Vienā mirklī nevērēs atdot ne openkredītam, ne smskredītam un pārējiem. Sākumā ta laikam pariskēja ar došanu un tad pārdomāja vai kaut kā tā

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

U UldisOzols 09.07.2012

Izvairies no tādām problēmām un izvēlies ātro kredītu no http://okredits.lv/

A Aivars 29.02.2016

Tikko pati pieredzeju. Krapnieku kantoris. Kludas pec aizskaitiju vairak viniem naudu, un tad sazinajos, ka varu atgut so naudu, es nevarot atgut nekaa, jo es neesot sazinajusies ar iestadi kad gribot atmaksat terminu pirms laika, tadejadi man esot jamaksa visi procent. Sanaca kad kred panemu uz 6. men,bet atmaksaju atrak pec piecam dienam, naudu kludas pec parskaitiju vairak, bet opencredit neatgrieza, tadejadi par kredita izmantosanu uz piecam dienam parmaksaju 108 Eur.Tgd tiesasos. NEVIENAM SO IESTADI NEIESAKU.Izdomas ka apkrapt.

G Gvaido 18.12.2019
Krāpšana

Uzmanieties no šī komersanta, ja nopirksiet kaut ko un nepatiks, sūtot atpakaļ teiks kad apavi ir nesāti lai tik nebūtu jaatgriež naudu.