www.sudzibas.lv Open Credit slikta iestāde

Open Credit - slikta iestāde

Ļoti slikta apkalpošana. Kredīts nav 15 minūšu laikā, kā solīts, bet gan diena jāgaida. Paši pieļauj lielas kļūdas, kuras atklāj vairākus mēnešus pēc tam un bombardē klientu ar dažādām draudu vēstulēm e-pastā un īsziņās. Nav cilvēcīgi, lai gan klients no labas sirds piekrita labot viņu pašu kļūdu.
//Ir ņemts kredīts "smscredit", par kuriem, cepuri nost, nevienu sliktu vārdu, nekādu problēmu nekad nav bijis. //

Neiesaku nekad ielaisties ar opencredit.lv, lai gan reklamējās jau ļoti.

D

G GRAFS 05.12.2011

ATKARIBAS VAJAG ARSTET... VARBUT AIZEJ NOKODEJIES.

! !!! 05.12.2011

Varbūt Tev, Grāf, vajag nokodēties no sliktiem un pastulbiem komentāriem. Kurā klasē mācies? Laikam viss pienests uz paplātes? Vēl ar zelta maliņu...

J Janka 05.12.2011

Pilnīgi piekrītu, ka šī firma nav tā, kurā gribētu aizņemties! Vienreiz mēģināju, sākās tādas atrunas un problēmu radīšana, ka nospāļāvos un paņēmu SMS Credit!

G GANKSTERIS 05.12.2011

protams ja jankam prieks pjankas. ceru ka esi atdevis.

P prokurors 05.12.2011

DRAUGUS VISUS PIECAREJAT TIE VAIRS NEAIZDOD. ????? PASAKAT JAMPAMPINI KADEL NEMAT..

! !!! 06.12.2011

Prokuror. jampapiņ, citu darīt nav ko, kā nikus mainīt un visus "apdirst"?

G GADIGAMATE 06.12.2011

!!! Cereji ka asarinas noslaucis, pazelos??? Nu ejat un kartojat smadzenu invaliditati. Sausmas nevar dabut kreditu pec 15 minutem. Stulbeni, kam tad vajadzeja, jaunam telefonam, spelu atomatiem. Viena kaza jau sudzejas ka panemusi uz kredita preci, nesot pat izpakojusi. Apakal nenemot un naudu prasot . Stradat vajag...

L Linda 07.12.2011

Gadiga Mate,

Cik man zināms šeit ir portāls, kur var iesniegt sūdzības. Un nesaprotu kāds te sakars ar žēlošanu vai asaru slaucīšanu. Vnk cilvēks iesniedz sūdzību, ka reklamē vienu, bet reāli dzīvē piedāvā ko citu.

G GADIGAMATE 07.12.2011

Linda telo gudro?? Demokratiska valsts ka gribu ta komenteju. Tapec jau tada iespeja dota??? Kas ir neglauda pa spalvai nepatik. ?? Parsvara jau nesudzas bet abdirs un apmelo . Vai tam domats. nu nevar dauniem dot kreditus. tad jau katrs bomzis saks sudzeties . ne tadi vien brinumi redzeti atnak nomizusies, pagiraini tricosam rokam nu vienigais kas pieder tas pasas bikses . Tad jau labak noskalot poda to naudu. kad jaatdod kas tik nav vainigs tikai ne pasi

! !!! 08.12.2011

Komentēt Jūs varat, bet nevienam nav tiesības pazemot cilvēku. Nu un kas, ka viņš ņēma kredītu?Visi nepiedzimst laimes krekliņā. Pasaulē dzīvo dažādi cilvēki, katrs savas problēmas risina pēc savas saprašanas. 1995. gadā, kad mācījos augstskolā, tā kreditēšana Latvijā nebija. ja bija, tad mazos apmēros. Vajadzēja samaksāt studiju maksu. Draugiem nebija, radiem arī, biju izmisumā, beigu beigās noveicās - varēju veikt maksājumu. Tā kā tos kredītus viena liela daļa ņem ne jau no labas gribas. Kā jau es rakstīju - visi nav vienādi.Vienkārši te starp lasītājiem un rakstītājiem ir cilvēki, kas ir ieciklējušies uz vienu patiesību - tikai savu. Nu nav pasaulē tikai balts un melns. Tāpat tas attiecas uz naida kurināšanun starp tautām. Ir inteliģenti un kultūrāli cilvēki gan starp latviešiem, gan starp krieviem. Ir cūkas gan latviešu, gan krieu vidū. Interesanti, kas es esmu- māte lietuviete, tēvs ukrainis. Dzimtā valoda latviešu, kuru pārvaldu samērā labi? Ja kas -cienu šo valsti, neskatoties uz visām grūtībām, krīzi, banku maksātnespēju, bezdarbu utt.Pirmkārt, pirms ķeramies pie otra kritizēšanas un nopelšanas, jāpaskatās tā vērīgi un paškritiski uz sevi, vismaz spogulī. Valsts ir tāda, kādu mēs, tās iedzīvotāji, to veidojam. Pirmkārt, jāievēro lkumi, neatkarīgi no maciņa biezuma un ieņemamā amata, tas pats attiecas uz nodokļu nomaksu - maksā visi.Kāpēc parādu piedzinēji trenkā tos, kas ir parādā mazas summas, bet valstī pazūd miljoni, nav vainīgā. Likuma priekšā visi ir vienādi. Parāds vai nozagtais ir jāatdod. Tikai kredītaizdevējiem, nu saprotu, ka vēlas gūt ātru peļņu, tomēr parāda procentiem jābūt adekvātiem, tā, lai parādnieks, tiekot pie darba, tos spēj atdot. Pretējā gadījumā situācija tikai pasliktinās. Kreditora mērķis ir taču naudu atgūt, vai ne? Kamēr būs bardaks valstī, tikmēr cilvēki būs ļauni, skaudīgi un nenovīdīgi. Vēl, ja ir ģimene - bērni, tad izdevumi ir ļoti lieli, kaut arī kontrolējam visus izdevumus. Tāpēc saprotu tos, kas ņem kredītus. Ģimenes uzturēšana prasa ļoti lielus līdzekļus, īpaši, ja bērni iet skolā. Tā nav bezatbildība, bet nepieciešamība.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar OPEN Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

D daiga1993 14.03.2015

labdien man iera data situacija kad man inernet banka ira pazudusi un open credits no manas banakas ira pienemusi registracijas maksu un izniekusi naudu vairakas reizes un tagad man liek atmaksat bet kape tad vina ira pienemusi to personas kodus no manas bankas ta ira ari vinu vaine nez ko darit

Likumsargs 14.03.2015

Daiga1993 iesaku atgriezties sākumskolas otrajā klasē!
Varbūt iemācīsies pareizi rakstīt!