www.sudzibas.lv Open Credit negodprātīga prakse

Open Credit - negodprātīga prakse

Sava nepilngadīgā bērna tel. saņēmu SMS no Open Credit " Tavs draugs Vadims Mihailovs Tev iesaka reģistrēties open credit un saņemt pirmo kreditu līdz 200Ls bez maksas. Open Credit un tel."
Protams tāda drauga man nav tādēļ sazinājos ar šo kantori. Atbilde bija, vai Vadims būs sajaucis numuru.
Norādiju ka nelikumīgi tiek izmantoti mani dati un es neēsu devusi piekrišanu izmantot viņiem manus datus. Atbilde , ka es neko nepanākšu.
Sazinājos ar datu aizsardzības inspekciju. Sodīt šādus kantoru varot tikai ja nosūtītas 10 sms.
Kauns uzņēmumam , ka piekopj šādu negodprātīgu praksi. Izmanto zagtus datus, bez īpāšnieku piekrišanas .

Dookie 28.08.2012

Tas nozīmē to, ka kāds no tās Open Credit mājaslapas ir izsūtījis uzaicinājumu uz Tava dēla numuru.
Kur šeit ir Open Credit vaina? Pietiek būt tādiem paranoiķiem. Atsūtīja savādu sms, nu un aizmirsti. Nespēs Tavs dēls paņemt kredītu, ja jau nepilngadīgs. Un tā noteikti nav nelikumīga sms izsūtīšana no Open Credit puses, ja viņi būtu kaut ko sūtījuši, noteikti izmantotu "populārāku" drauga vārdu. Nevis cerētu, ak atradīsies kāds, kuram tiešām ir draugs Vadims Mihailovs un viņš paņems to kredītu.

Ātro kredītu piedāvātāju pašreiz nav mazums, tāpēc ieteicams izvēlēties tādus, kas darbojas tirgū jau ne pirmo gadu un ir uzkrājuši labu reputāciju. Labs informācijas avots ir Kredītņēmēja palīgs www.facebook.com/pages/Kredītņēmēja-Palīgs vai http://www.draugiem.lv/kreditnemejapaligs