Meklēšanas rezultāti

SMSCREDIT iekšējie kredīpolitikas noteikumi (Atbilde uz jautājumu)

...noteiktu summu un skatos man jau viss ir pielikts lidz 830ls kad rakstiju viniem par ko summa pieauga vinji tikai atbild (gaidam jusu maksajumu paldies ka sazinajaties ar mums) es protams parskaitusies neko vinjiem neparskaitiju un tagad vinji man atsuta otru vestuli uz majam kur summa ir tie pasi 830ls! un ko lai tagad dara? jo cik zinu soda procenti nevar parsniegt pamata summu un vinjiem to rakstiju bet vinji neko man pilnigi neatbild! vai kadam ir bijusi sada situacija ar SMSCREDIT?

Sia Delta Capital - оплата кредита ( Komentārs)

sama vinovata.. ljuboj kredit nado bratj osoznanno i uslovija dogovora nuzhno tozhe vnimateljno 4itatj.. Ja tozhe paru raz bral po 100 ls, i u smscredit, i u 24credit.. no tam realjno ne boleje nedeljki, do zarplati naso bilo dotjanutj.. starajusj voobshe ne bratj krediti..

Crediton.lv - tizlā akcija ( Komentārs)

tizlā akcija ...rakstīja, īsziņā atnāca piedāvājums aizņemties tikai 50 latus:(((( Skaidrs, ka uz tiem 50 latiem akcija nemaz nedarbojas, jo jāaizņemas 100 lati, lai varētu atmaksāt tikai 95 latus. Pie tam, kāāāādi pagarināšanas termiņa atmaksas procenti!!!Smscredit vai vivus.lv vismaz nemānās. Ko sola, to izdara, bez jebkādiem liekiem "piedāvājumiem"aizņemties mazāk:(((Manuprāt, ja nevēlas dot, tad NEDOD, nevis čakarē cilvēkiem prātu!!!Darbs patērētāju tiesību aizsardzības birojam, datu valsts inspekcijai utt. Nožēlojami! Nākotnē redzēsim, kā pie šādas attieksmes cilvīšiem "bizness rullees":))))))

SMS Credit - :) ( Komentārs)

:) Nu es bieži aizņemos, jo dažkārt mēneša beigās naudiņas nepietiek. Smscredit pēc manām domām ir laba kompānija, kau arī dzirdējusi, ka citiem bija kaut kādas problēmas. Es bieži paņēmu kādus 20 latus uz nedēļu, procentu likme ir laba. Varbūt man vienkārši paveicies.

SMS Credit - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

Naudas izkrāpšana Manuprāt viens no sakarīgajiem kantoriem, kas piedāvā ātros kredītus. Kungi un kundzes kas sūdzās- iesaku parunāt ar citiem kantoriem un tad aspratīsiet, ka konkurentu vidū smscredit riktīgi izceļas uz labu pusi

Vivus.lv - aizdevums ( Komentārs)

aizdevums Likumsargs, Nu cik man zināms nav gan tā. Vismaz SMScredit un Vivus ir tam otram papriekšu jāaizņemās un tikai tad tas, kurš iedeva numuru dabū tos 10Ls. Ir vēl daži uzņēmumi, kuri piedāvā (tiesa gan 5Ls) tikai par to, ka iedod numuru...

SMS Credit - DRAUDI ( Komentārs)

DRAUDI par ko tad sudzies ja pats panem kreditu un pat nepagarini ta atmaksas terminu!!!nezinu kaa citiem bet man no smscredit ir zvanijusi reizes 3 un vienmer runaja pieklajigi un visu paskaidroja ka ari atbildeja uz visiem man nesaprotamiem jautajumiem, ta ka dazreiz ari pasam japiedoma pie savas balss intonacijas un pie ta ka pats runa .

SMS Credit - attieksme ( Komentārs)

attieksme Jā, neņemiet smscredit neko, tur attieksme ir drausmiiga, sarunat nevar neko. Ar via sms var sarunaat, protams neiesaku vispar nevienam nemt. bet ja nav izejas tad nemat viasms.

SMS Credit - DRAUDI ( Komentārs)

DRAUDI Kiruli - pirms ņem kredītu izlasi noteikumus! Jau no trešās kavētās dienas tiek skaitīti soda procenti! Šeit ir ļoti daudz tādu pašu sūdzību! Visiem viena problēma un vainīgas ir kredītiestādes, protams! Varbūt, ja būtu sazinājušies ar viņiem pirms kavēt maksājumu un izstāstījuši situāciju, iespējams varētu sarunāt kaut ko! Un pagarināt 100 ls nemaz nav tik grūti - neliela summiņa! vasilijk52 - AS "4finance" ir jaunais SmsCredit nosaukums.

SMS Credit - krāpnieki ( Komentārs)

krāpnieki Diemzel labus rakstus par SMSCredit raksta tikai neprofesionali, kas nevar ne pamatot ne pieradit teikto... atkariba no klientiem, kas reali saskaras ar sliktu, neprofesionalo atteiksmi pret klientu!!!

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana Man vienai paziņai bija tā, ka viņa paņēma smscredit un aizbrauca uz Angliju, atlika, atlika maksāšanu.No sākuma šie rakstīja e-pastus, draudēja utt, bet vēlāk, kad saprata, ka neko izdarīt nevar, paši sāka piedāvāt maksājuma grafikus, kur pats vari izvēlēties, kadu summu maksāsi katru mēnesi un nekādi 70 ls nebija jāmaksā. Jā, nesmuka gan situācija iznāca...

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris ...līdz 27.07.2012. Šis maksājums apliecinās to, ka esat gatava sākt pildīt savas līgumsaistības un kalpos par pamatu Jūsu lietas atsaukšanai no uzņēmuma juristiem. Pēc maksājuma veikšanas Jums būtu jāsazinās ar Norēķinu nodaļas speciālistiem, lai vienotos par aizdevuma atmaksas grafika nosacījumiem. Si ir ta vestule ko sanemu no smscredit Komentēja: Jul 22, 2012 rokijs28 Un šeit gadījumā nepierādās arī tās, ak tomēr esi sieviete ar personības dubultošanos??? (citēju - ka esat gatava)

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris :D ahahahaaa... cilvēks, kurš iemācījies rakstīt, izskatās ka ir vakar, kurš uzskata, ka zagt naudu un dzīvot uz citu rēķina ir normāli saka, ka man ir zems IQ līmenis. Kā tev 7 gadi jau var būt aizritējuši, ja smscredit pastāv tikai 4 gadus??!! Kaut ko tu tur muldi! Cik tālu tu savā dzīvē tiksi? Ko sasniegsi?? Pilnīgi neko, jo ar tavu intelekta līmeni un uzskatiem cilvēki nonāk vai nu cietumā vai uz ielas, jo nevienam nav vajadzīgi diedelnieki bez naudas!

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris laikam Lindu tu esi blodine jo blodines tik ta stulbi runa izglitota atradusies pfff.redzi reklama smscredit.lv 200ls bezmaksas laba reklam piemers tev noliek uz skivisa 20ls saka tie tavi bez maksas tu tak panemtu

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris smscredit.lv ir banditu uznemus kurs nejadz pasi vainigi un no tiesas nauko baidities tev bus jamaksa tik a tu apstridi to sumu pasaki es nemaksasu soda procentus un ligum sodu tad atkal gaidi tiesas atbildi kas bus labi ja pec diviem trim menesiem.man beigas pateica ka lai samaksaju tikaij to nemto summu viss bez jepkadiem soda procentiem vai ligum soda

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris ( Komentārs)

Nežēlīgs kantoris esmu tikai smscredit pusee.. man vienkarshi fascine tie durakio (piedodiet), kuri nejedz izlasit ligumu pirms njem kreditu. Pirms tu njem kreditu tev ir jaapstiprina, ka esi iepazinies un esi pilnigi apmierinats ar shiem noteikumiem.. kaa vajag krediitu - taa labaa firma.. kaa krediitu nejeedz apmaksaat - taa sliktaa firma! Kaapec gan vinjiem butu vispar janak preti tadiem cilvekiem? Doma vinjiem baigi interese tadi beedu staasti kaa tev? taadi vinjiem ir pa pilnam. Visi jau mees maakam...

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana Vajag izlasīt līgumu pirms ņem kredītu, ja nejēdz to izdarīt, tad tā nav firmas vaina! Sadarbojos ar smscredit.lv jau ļoti ilgi. ir nācies paņemt pāris reizes. Ja laicīgi atdod, tad nekādas problēmas nav. nejau tapat vien ir teiciens - aizņemies atbildīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt! Ja esi tik stulba, ka nevari parēķināt līdz savas finanses, tad vaino tikai pati sevi. Redz, nabadzīte, tev firma pretī nenāk. Nafig viņiem to darīt? Pirms tu ņēmi kredītu tu ieķeksēji - izlasīju noteikumu...

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana ...aizdevumu pa daļām, izveidojot aizdevuma atmaksas grafiku, bet pirms tam Jums būtu nepieciešams veikt daļēju aizdevuma atmaksu vismaz LVL 70.00 apmērā līdz 27.07.2012. Šis maksājums apliecinās to, ka esat gatava sākt pildīt savas līgumsaistības un kalpos par pamatu Jūsu lietas atsaukšanai no uzņēmuma juristiem. Pēc maksājuma veikšanas Jums būtu jāsazinās ar Norēķinu nodaļas speciālistiem, lai vienotos par aizdevuma atmaksas grafika nosacījumiem. Si ir ta vestule ko sanemu no smscredit

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana smscredit.lv jau pa visam interneta majas lapam jau izvietojis savas reklamas pat Draugiem.lv ir vina reklam panem creditu bus ok plus vel izdomaja tadu lietu vini lai es samaksajot 70ls tad vini varesot tik sadalit manu maksajumu.vaks

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana ( Komentārs)

attieksme.politika/apkalpošana smscredit.lv ir viena liela baditu uznemums mani pazinas draugi jau ir ateikusies no vinu pakalpojumiem pareizi daudzi saka ka vini nevelas uzsklausit citus tik barsta savu stulbibu