SMS Credit - krāpnieki

SMS credit ir riktīgs krāpnieku kantoris. Aizņematies naudu tikai tad, ja zinat, ka pēc mēneša varēsiet atdot. Jo ar tām pagarinājumu iemaksām viņi izkrāpj naudu. Piemēram: 1) atmaksu jau prasa ātrāk nekā vajadzētu, kādas 2-3 dienas,
2) rēķinā atsūta, ka pagarinājums uz 14 dienām izmaksā 4 LS, tā nu pārskaitu 4 Ls un rēķinos, ka pēc 14 dienām man būs jaatmaksā, bet nekā- pēc nedēļas jau atsūta sms, ka jaatmaksā jau nākamajā dienā. Kā izrādās mainījušās pagarinājuma izmaksas. ja, zinātu, ka šitā čakarē cilvēkus, nebūtu vispār ar šo kompāniju iepinusies...esiet uzmanīgi

V vasilijk52 25.09.2012

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas, bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)

V vasilijk52 26.09.2012

Diemzel labus rakstus par SMSCredit raksta tikai neprofesionali, kas nevar ne pamatot ne pieradit teikto... atkariba no klientiem, kas reali saskaras ar sliktu, neprofesionalo atteiksmi pret klientu!!!

Inženieris 06.11.2012

Pilnīgi piekrītu autorei "riktīgs krāpnieku kantoris".