SMS Credit - krāpnieki

SMS credit ir riktīgs krāpnieku kantoris. Aizņematies naudu tikai tad, ja zinat, ka pēc mēneša varēsiet atdot. Jo ar tām pagarinājumu iemaksām viņi izkrāpj naudu. Piemēram: 1) atmaksu jau prasa ātrāk nekā vajadzētu, kādas 2-3 dienas,
2) rēķinā atsūta, ka pagarinājums uz 14 dienām izmaksā 4 LS, tā nu pārskaitu 4 Ls un rēķinos, ka pēc 14 dienām man būs jaatmaksā, bet nekā- pēc nedēļas jau atsūta sms, ka jaatmaksā jau nākamajā dienā. Kā izrādās mainījušās pagarinājuma izmaksas. ja, zinātu, ka šitā čakarē cilvēkus, nebūtu vispār ar šo kompāniju iepinusies...esiet uzmanīgi

V vika 07.11.2009

Man izkrāpa 49 Ls.Samaksāju, jo labāk ātrāk izbeigt attiecības kā kasīties.smeiklīga bija frāze, ka rēķinam ir formāls raksturs...Respektīvi, smscredit paši var diktēt ko un kā kam maksāt, brīvi improvizējot pa līguma tēmu.Lai sponsorējas-tik netīra nauda ir tikai GE Money...:-((((

P Pateretajs 25.11.2009

Gribeetu Juus Bridinaat un iespeejams prasiit padomu, iespeejams, ka kadam ir bijusi liidziga situacija, varbuut kaads kaut kaa izpinaas un palika neapkraapts ar smscredit kompaniju...
Panjeemu krediitu smscredit (50ls) veelaak atdot visu uzreiz nevareeju tapeec aisuutiju 4ls pagarinaajua maksu veel uz 14 dienaam, 14 dienu laikaa aizsuutiju visu summu un % tacu tagad man suuta iszinjas ka esmu vinjiem paraadaaa, un ka taadas pagarinaajuma maksas uz 14 dienaam neesot un ka es vinjiem esu paraada jau kaa 10 latus, kaa rtagad buut??? varbuut kaads tika ar sho probleemu... Ja varat kaut kaa paliidzeet tad suuties luudzu veestuli uz manu e-pastu... citiem neiesaku sleegt l;iigumu ar smscredit...

M Māris 03.12.2009

Pilnīgas muļķības. Esmu vairākas reizes aizņēmies - viss bija ļoti korekti. Nokavēju vairākas dienas atmaksu (alga kavējās), viņi pat nekādu sodu neprasīja.

T Tarmizi 03.01.2010

man bij tieši tas pats... biju nokavējis atmaksas datumu... iemaksāju pagarinājuma maksu 3 dienas pēc atmaksas termiņa.. nekādus procentus klāt nepaņēma.

E Evita 04.01.2010

Nu ja tad jau sanāk, ka vienam aizmirsuši paprasīt soda naudu, citam par to dubultā. Lai nu kā, parāds nav brālis, tomēr ja sākas, ja tā varētu teikt- terors, 20 īsziņas dienā par kavējumu... No, koment. Neko labu par šo nevaru pateikt, diemžēl.

T Tarmizi 04.01.2010

Īstenībā, domāju, ka te lielu lomu spēle arī klienta attieksme. Ja laikus pabrīdini, ka nokavēsi pāris dienas, nekas nebūs, taču, ja klusēsi, soda procenti sāks krāties no pirmās nokavējuma dienas.

I inese 04.01.2010

Ne man, ne manai meitai nekad nekādu problēmu nav bijis ar SMS Credit.

B Baiba 25.01.2010

es arī jau vairākas reizes esmu sadarbojusies ar šo firmu un vnm viss ir tā kā tam jābūt :)

L lalala 11.02.2010

Nezinu, man nekādu problemu ar viņiem nav bijis, viss kārtīgi un neviens neko klāt neskaita.

I Inguna 08.03.2010

Mes ar viru jau vairakas reizes nemam nekadu problemu.Pedejo reizi no sakuma samaksaju pagarinajuma maksu, bet pec paris dienam sanaca nomaksat visu naudu.Sazvanijos un vini pateica, lai par 20 ls(ta bija pagarinajuma maksa) samaksaju mazak.Taka tur viss OK.

T tija 19.03.2010

es arī par šo kantori varu teikt tikai to labāko

M McKinley 19.03.2010

Es arī esmu ņemis un viss Ok pat ja sanāca nokavēt
pat sodu nebija jāmaksā! Liene aizņemoties izvērtē
savas iespējas atdot :D

L lalala 15.07.2010

Nu nezinu gan kā tev varēja izkrāpt. Es arī esmu vairākas reizes aizņēmusies. Viss vienmēr korekti. Atgādina, ka jāatdod, bet tas tak normāli. Šķiet arī "vislētākie" viņi ir. 100 ls uz 30 dienām par 10 ls, tas tak nav daudz...

C Cinča kungs 06.08.2010

Neko labu es za to nevaru teikt... 1. gaiidīju 3h līdz apstiprināja; 2. reāli biju uz kuģa, kad jāatdod nauda-zvana, ka vajag uz sitien, savādāk iesūdzēs tiesā.. es saku, ka piestāšu pēc dienas ostā, aiziešu uz interneta kafējnīcu un samaksāšu...

nē nu viss jau beidzās labi, bet līdz tai nākamajai dienai smscredit man lika drusku nervozēt gan. Galvenais, ka līdz šiim visur esmu maksājis pirms laika..

S SMS CREDIT VILTVĀRŽI 01.06.2011

SMS CREDIT IR VISVISLIELĀKIE BLĒŽI. UN TIE KAS TE RAKSTIJA IEPRIEKŠ, DROŠVIEN PAŠI STRĀDĀ TAJĀ SMS KANTORĪ.

CILVĒKI MĪĻIE NEKAD, NEPIEKĀDIEM APSTĀKĻIEM NEŅEMIET NAUDU NO TIEM KRĀPNIEKIEM. LAI DIEVS DEBESĪS JŪS SARGĀ NO ŠĪS VILTUS KOMPĀNIJAS.

ES PAŅĒMU 100 LS AIZDEVUMU, BET MAN NEBIJA DARBA VIENU MĒNESI. MAN IR DIVI KREDITI HANSABANKA 150 LS UN SMS CREDIT 100 LS PANEMU. SMS CREDIT SODA NAUDĀ SAREIĶINĀJA, KA MAN VIŅIEM PAŠO NOKAVĒTO MĒNESI JĀATDOD IR 400LS, TURPRETĪ HANSABANKĀ SODA NAUDA BIJA 1 LS. IR ATŠĶIRĪBA?

MĪĻIE CILVĒKI NEESIET DUMJI NEŅEMIET NO TĀS PAGĀNU UN ŠARLOTĀNU KOMPĀNIJAS NEKO. JA NEGRIBAT, LAI JŪSU DZIVE BUTU ELLE UN MURGS.

JA JUMS IR NEPIECIEŠAMS AIDEVUMS AIZŅEMIETIES NO BANKĀM, JO TUR NAV TIK ASTRONOMISKAS SODA NAUDAS, JA NOKAVĒSIET. JO KĀ ZINĀMS LATVIJA IR NESTABILA VALSTS. ŠODIEN IR DARBS RĪT VAIRS NAV UN ESI PLIKS KA ŽURKA.

NEKAD, NEKAD NEŅEMIET KREDITU NO ŠIEM BLĒŽIEM, ĒDIET KAUT VAI KARTUPEĻUS PLIKUS, NEKAD, NAKAD NEŅEMIET. ŠĪ KOMPĀNIJA PĀRVĒRŠ CILVĒKA DZIVI PAR ELLI.

R rika 01.07.2011

Sms Credit ViltvĀrŽi - nu common!!! ātri kredīti domāti, lai varētu apmierināt savas vajadzības tūlīt un uzreiz. nevis stiept garumā kredīta atmaksu!!!
jau 2 reizes ņēmu kredītu (līdz algai vnk neizvilktu ar 1Ls kabatā) no viņiem un NEKAD NEBIJA problēmu. saņēmu algu un uzreiz atmaksāju. viss! un lieta aizmirsta.
a ko jūs domājat, paņemsiet kredītu un dzīvosiet zaļi, nemaksājot procentus un pamatsummu??? tiešām jocīgie cilvēki!

M MārisVestmanis 08.09.2011

1000% krapnieku kantoris, visu laiku shiem maksaju tor nerealos pagarinajumus. Kaa tikai vinji man atsutija rekjinu taa urez apmaksaaju jau 2x rezes vairaak biju samaksaajis pagarinajumos nekaa panjemis. Te peekshnji parstaj sutiit man sms @mailus ka jasamaksaa, klusums kaadus 4 meneshus, kaa tikai uzauga 100Ls soda procentos taa peekshnji atcerejaas ka jaatsuuta kaads rekjins, kautgan pirms tam ja nokavee 3dienas pat zvanija, vesules sutija ... !!! Un es neesu vienigais kam taa vinji ir izdarijushi. Ja veel kaadam ir bijis tapat apvienojamsies sudzam shos tiesa par krapshanu. VISI SHITIE KREDITI AR PAGARINASHANU - VIS NEIZDEVIGAKIE, MAKSA SHIEM CIK GRIBI TAPAT PAMATSUMMA NEDZESHAS PAR 300Ls MAKSASI VINJIEM VISU MUUZHU. LABAK NENJEMIET SHOS NEIZDEVIGOS KREDITUS.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

P Pavasaris007 31.05.2012

Manuprāt, ļoti laba iespēja, ka kredītiestādes piedāvā reģistrēties un saņemt naudu tikai ar sms palīdzību. Būtu zinājis, ka ĀtraisLV to piedāvā, būtu jau izmantojis sen atpakaļ.

V vasilijk52 25.09.2012

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas, bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)