SMS Credit - DRAUDI

Aizņēmos no SMS Credit bezprocentu aizdevumu 100 ls .Nebija iespēju atdot kredītu pēc mēneša un tagad četru mēnesu laikā atdodamā summa ir dubultojusies un ne uz kādiem kompromisiem SMS kredīts neiet!Tā vietā saņēmu vēstuli par apmeklējumu mājās vai darba vietā un brīdinājumu par tiesāšanos!Tā lūk strādā šī kredīt iestāde!Visuzjautrinošākais ir tas,ka pirms kāda laika saņēmu e-pastu,ka mans kredītreitings ir palielināts līdz 400 Ls.Tāpēc neiesaku kļūt par šīs kredītiestādes klientu! Kā man tagad rīkoties?Pamatsummu varu nomaksāt,bet līgumsodu nevaru!

K

R ruu 13.09.2012

Nu Es iesaku tev labāk sazināties ar parādu piedziņas vadītāju, viņš arī naca man pretī sastādīja labu maksājuma grafiku, man pusgadu janomaksā pēc grafika, tad noņems soda naudu. Ja vajag varu nosūti viņa emailu.

P.S. man arī nosākuma smscredit inkasso speciālisti negāja pretī, draudēja, utt. Ir vēl variānts, nosūti uz smscredit ierakstītu vēstuli, ka apņemies maksāt, tik cik vari mēnesī, utt. Neklusē, bet dari!

Ja nepieciešams padoms, labs resurss ir domubiedru grupas blogs facebook.com un draugiem.lv - Kredītņēmēja Palīgs. Uzraksti vēstuli uz profilu un saņemsi atbildē padomu!

C cukurs 15.09.2012

Ja zini, ka būs grūtības atdot, labāk neaizņemties!

V vasilijk52 25.09.2012

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas, bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)

H heidi_sk 03.05.2017

Tiešām nekādas ētikas

A aga 02.10.2012

Kiruli - pirms ņem kredītu izlasi noteikumus! Jau no trešās kavētās dienas tiek skaitīti soda procenti! Šeit ir ļoti daudz tādu pašu sūdzību! Visiem viena problēma un vainīgas ir kredītiestādes, protams! Varbūt, ja būtu sazinājušies ar viņiem pirms kavēt maksājumu un izstāstījuši situāciju, iespējams varētu sarunāt kaut ko! Un pagarināt 100 ls nemaz nav tik grūti - neliela summiņa!

vasilijk52 - AS "4finance" ir jaunais SmsCredit nosaukums.

B bluuray 09.10.2012

Jā, tas kā šī iestāde strādā ir interesanti. man tas pats, mēnesi neesmu maksājusi, uz kompromisiem viņi neiziet. Soda procenti astranomiski. Piedāvāju, lai viņi man sastāda atmaksas grafiku, kad zvanīja kredītspeciālists, tonis bija tāds itkā viņš būtu karalis, bet es sūda gabals. Nu atvainojiet, bet ar tādu attieksmi, neviens parādnieks jums parādu neatmaksās. Neiesaku tur nevienam nekad ņemt, vispār, ja ir iespējams, tad neņemiet ātros kredītus nekad.

S sauleee 11.10.2012

par ko tad sudzies ja pats panem kreditu un pat nepagarini ta atmaksas terminu!!!nezinu kaa citiem bet man no smscredit ir zvanijusi reizes 3 un vienmer runaja pieklajigi un visu paskaidroja ka ari atbildeja uz visiem man nesaprotamiem jautajumiem, ta ka dazreiz ari pasam japiedoma pie savas balss intonacijas un pie ta ka pats runa .

B burunducis 04.02.2013

smscredit iestādē kredītus ņemu jau diezgan daudzas reizes. Teikšu pilnīgi godīgi, man nav nācies saskarties ar jebkādām problēmām. Esmu ņēmis un vienmēr laikā atdevis. Domāju, ja esi paņēmis to kredītu tad jābūt apziņai, ka atdosi laikā. Ja nav tāda iespēja tad var paņemt pagarinājumā uz tām 7 un vairāk dienām bet tad esi tik godīgs un samaksā to summu kas prasīta par to laiku. Salīdzinot procentuāli, tad smscredit ir tikai 10% komisijas maksa, tātad zemākā. Un secinājums tikai viens, ja būsi pats godīgs tad arī tev ies pretī un sarunāt var visu un visiem.
Un ja ir vajadzīga tā nauda, kuram gan viņa nav vajadzīga, tad ir jāņem tik cik vajag, ja ņemsi pāri savām iespējām atdot tad arī nevarēsi atdot un ja nevarēsi atdot tad jebkurā iestādē būsi slikts klients.