www.sudzibas.lv SMS Credit attieksme.politika/apkalpošana

SMS Credit - attieksme.politika/apkalpošana

Sveiki!
Tā kā arī man šobrīd, varbūt līdzīgi kā citiem, ir saspringta situācija finansu jomā, paņēmu kredītu smscredit.lv. 100 Ls apmērā, kas pateicoties viņu politikai (ja nespēj kredītu apmaksāt laikā un kavē aizdevuma atmaksas termiņu vai pagarināšanas termiņu, tad tavi procenti aug zibenīgi) nu krietni ir pieaudzis!
Kredītu sadalīt pa atsevišķiem maksājumiem viņi, protams, negrasās, jo tā taču nav iespēja nopelnīt! Mani un manas paziņas kā klientus viņi zaudēs, taču nenoliedzami būs neskaitāmi citi, kas nāks vietā. Vienkārši dusmas/nesapratne, ka izvērsta tāda uz klientu apkalpošanu, sadarbību orientēta politika un reklāma, kas paredz iedziļināšanos problēmas un virza tās pretī risinājumam, bet reāli, ja klients tiešām nav spējīgs atmaksāt kredītu - risinājums nemaz netiek meklēts! Nav runa pat par risinājuma izpildi! :d
Varbūt visiem, kas šeit ir kaut ko ierakstījuši par viņu kompetencēm būtu laiks sasparoties un maksimāli daudz cilvēkiem stāstīt, ka no smscredit.lv nevajag aizņemties, jo ja gadījumā nebūs iespēja atmaksāt kredītu, un pārskaitīt kredīta pagarināšanas summu, Jums neviens pretī nenāks, Jūsu maksājumu pa daļām nesadalīs, neļaus Jums atmaksāt kredītu pa daļām, jo tā zaudēs tiešām lielu daļa ieņēmumu. Un, kas zina, varbūt nespēs rīkot Jāņus Cinevillā, un atbalstīt Latvijas Pelnrušķītes finansiāli.
+ varu teikt, ja tiešām ir bezizejas situācija, un trūkst neliela naudas summa, kam tiešām svarīgam, - iespējams aizņemties VIA SMS. Jo šī kompānija izprot klienta finansiālo situāciju, rod kopīgu risinājumu, kas ļaus atmaksāt kredītu un nenonākt kredītsaistībās.

K

S saunaas 24.06.2012

Man tieši ta pat ir ar smscredit.lv, nenāk pretī, sūta draudu vēstules. Man nesen zvanīja smscredit kas strādā ar parādniekiem, attieksme bija drausmīga, draudēja, ja nemaksāšu tādu summu, kādu viņi grib, utt. Trūkst vārdu. Man arī bija VIASMS kredīts, nevarēju laicīgi apmaksāt, nāca pretī maksāju cik varēju, un arī visu nomaksāju:) Būtu sen arī smscredit.lv nomaksājis, ja viņi nebūtu pielikuši vēl klāt 200 ls

R ruu 24.06.2012

Labaak nesieties ar smscredit.lv ar viniem vel joprojam cinos. Man pasai izdevigak vinus tiesa iesudzet.

K Kellyio 24.06.2012

Es atkal pretējo gribu teikt, ka ja aizņemies 100 Ls, tad pagarinājums bija kādi 10 ls? Ja ņem svešu naudu, rēķinies, kad būs jāatdod. Nevis trīs mēnešus vai pus gadu īdēsi, ka nevari samaksāt 10 ls mēneši pagarinājumam. Jau 14. kredītu ņemu no viņiem, un kādus 4 jau pāri 200, nekādu problēmu, ja pats saproti, ka tev ir termiņš, tev ir jāatdod nauda. Kaimiņienei Ņinai vai Ilzei vari acis mālēt ciet un teikt, ka nevari atdot. Bet tur ir kārtība un loģika! Ja aizņemies, tad tev ir jāatdod! Smscredit nav psihologu kantoris, kas uzklausīs katra bēdas, kuras vismaz 50% gadījumos ir izdomātas, jo redz tas un tas pašam jāpērk un nav liekas naudas pildīt saistības! Attopieties! Parāds nav brālis, tam nav Jūsu sirdī jālien. Paņēmāt, iztērējāt, tad nu atdodiet!

A anita.logina 25.06.2012

Vispār vāks..Kuru interesē Tavas fakinās problēmas? Tevi interesē viņu problēmas? Aizņemas naudu un tad ņurd. Tad neņem, ja nevari atdot, nevienu neinteresē, cik tev sūdīgi klājas. Kad paņēmi kredītu, tad gan bija labiņie. Un līguma nosacījumi ir jāizlasa. Tik daudz šitādu ņēmēju, katram vēl galvu jāpaglauda? Jāatrod risinājums? Tev ir jāmeklē risinājums, kā atgriezt to, ko iepriekš paņēmi.

R ruu 25.06.2012

gudrie seit atradusies, bus jums kaut kad problemas, tad paskatisimies, kadi varoni busiet seit:D

R rutina 25.06.2012

Nu nezinu gan, esmu ņēmusi kredītu jau vairākas reizes, viss ir bijis ok. Ja nevari pagarināt, tad droši vien, ka nevari veikt arī sadalīto maksājumu pa daļām. Nevari atdot, pagarini, samaksāsi visu, kad varēsi.

A aga 25.06.2012

Viņu mājas lapā ir rakstīts, ka šāds kredīts ir domāts uz īsu laiku, ja laiciņš līdz algai palicis, bet naudu vajag ātrāk! Tāpat viņi raksta, ka jāaizņemas, ja zini ka varēsi atdot vai vismaz pagarināt.
Jūs nemaz neizlasat informāciju, tikai grābjat un pēctam plēšat sev matus no galvas un vainojat citus! Es arī aizņemos no viņiem šad tad un, tā kā esmu labi iepazinusies ar līguma noteikumiem un pārējo info, tad zinu, kāda nauda būs jāmaksā, ja nokavēšu un man ar viņiem nekad nav problēmu!
Tie procenti "lielie", kas jāmaksā atdodot kredītu, ir sīkums, ja padomāju, ka naudu ieskaita burtiski uzreiz un tad, kad tā steidzīgi vajadzīga, teiksim tā - maksāju par ērtībām. Man ļoti patīk, ka ir tāds glābiņš neparedzētām situācijām!

L Linda 26.06.2012

Mjā. Man pret SMScredit nekad sūdzības nav bijušas. Laikam tāpēc, ka vienmēr visu laikā maksāju. Un, jā, ja jau nevari uz 100Ls sagrabināt 15Ls pagarinājumam, tad diezi vai arī maksājuma grafika sastādīšana ko dos. Cik tad gribi pa piečukam katru mēnesi vai? Nu tak, ja nav tik daudz uzreiz maksā teiksim 25Ls (pagarinājums + kādi 10Ls). Nākamā mēnesī tev jau parāds būs tikai 90Ls un nomaksājot atkal tos pašus 25Ls būs atlikums jau zem 80Ls.

E eb123 27.06.2012

Nezinu, kā citiem, bet ar SMSCredit.lv man nav bijušas nekādas problēmas.

R rokijs28 22.07.2012

smscredit.lv ir viena liela baditu uznemums mani pazinas draugi jau ir ateikusies no vinu pakalpojumiem pareizi daudzi saka ka vini nevelas uzsklausit citus tik barsta savu stulbibu

R rokijs28 22.07.2012

smscredit.lv jau pa visam interneta majas lapam jau izvietojis savas reklamas pat Draugiem.lv ir vina reklam panem creditu bus ok plus vel izdomaja tadu lietu vini lai es samaksajot 70ls tad vini varesot tik sadalit manu maksajumu.vaks

Labdien!

Mēs varam Jums piedāvāt iespēju atmaksāt aizdevumu pa daļām, izveidojot aizdevuma atmaksas grafiku, bet pirms tam Jums būtu nepieciešams veikt daļēju aizdevuma atmaksu vismaz LVL 70.00 apmērā līdz 27.07.2012. Šis maksājums apliecinās to, ka esat gatava sākt pildīt savas līgumsaistības un kalpos par pamatu Jūsu lietas atsaukšanai no uzņēmuma juristiem. Pēc maksājuma veikšanas Jums būtu jāsazinās ar Norēķinu nodaļas speciālistiem, lai vienotos par aizdevuma atmaksas grafika nosacījumiem.

Si ir ta vestule ko sanemu no smscredit

Likumsargs 23.07.2012

Izdari vienkāršāk! Sāc bombardēt viņus ar e pastiem, par to, ka pašreizējā finansu situācija neļauj samaksāt visu summu, bet vari maksāt pa daļām. Piemini, ka uzrakstīsi iesniegumu PTAC. Sākumā viņi protams stīvēsies pretī, bet dod atkal nākamo "porciju" par to, ka Tu pats griezīsies tiesā, lai tiesa piespiež uztaisīt maksājumu grafiku. Piemini, ka taisies pamest šo valsti. Garantēju uz 90%, ka grafiku viņi uztaisīs un Tev uz e-pastu atsūtīs. Zinu, ka atsevišķiem cilvēkiem tas ir nostrādājis. Lai veicas!

S saule_123 23.07.2012

aizņemies apzinoties savas iespējas to visu atgriezt mēneša laikā... kad ņēmu lielāku summu (250ls) sanāca ka algu aizkavēja un samaksāja tikai daļu, nosūtīju viņiem 150, pagarināju uz divām nedēļām un tad atdevu... jādomā ar galvu... pašam jārisina savas problēmas, nevis savāri kaut ko un tad visi citi vainīgi izņemot sevi...

E eliotta 23.07.2012

Vajag izlasīt līgumu pirms ņem kredītu, ja nejēdz to izdarīt, tad tā nav firmas vaina! Sadarbojos ar smscredit.lv jau ļoti ilgi. ir nācies paņemt pāris reizes. Ja laicīgi atdod, tad nekādas problēmas nav. nejau tapat vien ir teiciens - aizņemies atbildīgi izvērtējot savas iespējas atmaksāt! Ja esi tik stulba, ka nevari parēķināt līdz savas finanses, tad vaino tikai pati sevi. Redz, nabadzīte, tev firma pretī nenāk. Nafig viņiem to darīt? Pirms tu ņēmi kredītu tu ieķeksēji - izlasīju noteikumus un piekrītu tiem.. Tad beidz te čiepsēt. Besī ārā šitādas sūdzības jau. tur nav vainīga firma, bet paši cilvēki.

E eliotta 23.07.2012

Likumsargs.. kāpēc gan viņiem raustīties no tiesas??? Tāpat viņi 100% to tiesu vinnē.. Vēlviens gudrinieks!
LĪGUMS IR, kaut vai elektronisks, bet piekrišana ir dota. Kāpēc viņiem no savas puses pēkšņi jāmaina nosacījumi? ha. būtu mans uzņēmums es rīkotos tieši tāpat. Viņiem tādi nabagi ir vairāk kā vajag, kuri māk paņem un nemāk atdot. viņi nesmērējās un tādu tiesu uzvarēt viņiem ir kā divus pirkstus... paņēmi, piekriti, ka jāatdod, tad atdod un nekāda tiesa te nelīdzēs. domājiet līdz un nevienu jūsu problēmas neinteresē!

J Jautājums 23.07.2012

Ko nu stāstat te pasakas. Jebkurš augļotājs vēlas nopelnīt ne jau tikai uz aizdevumu vai aizdevuma procentiem, bet uz pagarināšanu. Vislabāk nopelna, ja parādniekam rodas problēmas, tad tiek veidots jauns līgums ar procentiem, īstenībā veidojas paradokss - jo vislabāk var nopelnīt, ja rodas problēmas. Te nevienam neinteresē, vai ir darba zaudējums, neizmaksāta alga, nelaime...Nonāksi parādu verdzībā uz mūžu. Protams, labāk neaizņemties, bet to vajadzību ir tik daudz... Ne jau visi ir draugos ar veselo saprātu. Ko darīt, ja muļķība ir sastrādāta - pakārties?Pēc kaujas jau visi gudri...

F fifiiite21 24.08.2012

Man vienai paziņai bija tā, ka viņa paņēma smscredit un aizbrauca uz Angliju, atlika, atlika maksāšanu.No sākuma šie rakstīja e-pastus, draudēja utt, bet vēlāk, kad saprata, ka neko izdarīt nevar, paši sāka piedāvāt maksājuma grafikus, kur pats vari izvēlēties, kadu summu maksāsi katru mēnesi un nekādi 70 ls nebija jāmaksā.
Jā, nesmuka gan situācija iznāca...

M morgans 24.08.2012

Normāli... kapēc manu komentāru nepalaida?Varbūt ka tie bija fakti ???SŪDZĪBA .LV...apzināti faktus neitralizē...Savādāk nebūs sūdzības.lv...Nedod dievs kāds pateiks kaut ko pozitīvu !!!

M morgans 24.08.2012

Tagad skaidrs ...SŪDZĪBAS.LV...gomno...