SMS Credit - attieksme

Vēlējos Jūs visus pabrīdināt par Sms Credit attieksmi pret klientiem, vēl pieevām pret ilggadējiem klientiem. Esmu jau 3 reizes ņēmis kredītu, visu atmaksājis laikā, nekādu problēmu, bet te man rodas nelielas problēmas ar naudām, un gan manās, gan viņu interesēs ir atmaksāt šo kredītu, bet uz to, ka man ir radušās nelielas problēmas, viņi man atbild tik nepretimnākoši un pat diezgan nepieņemami tādai kompānijai! Lai kādas būtu klienta problēmas ir jāatbild ar cieņu, nevis ar atbildi "pats vainīgs, ka aizņēmāties, kur meklēt naudu domājiet pats, ja tas netiks darīts nodosim lietu parādu piedziņas kompānijai! " Tad, lūdzu, mīļā kompānija neskandini cik pretimnākoša esi, ka pat nevari saprast, ka nākamājā mēnesī tiks atmaksāts kredīts, ar visiem soda procentiem, ko vari skaitīt šo mēnesi, lūdzu! Visi klienti tiek laisti pa reni, katru reizi atbild cita persona, nemaz nezinot lietu, tikai vienu un to pašu, atmaksājiet, datums kurā jāatmaksā ir tāds un tāds un visu laiku vienu un to pašu. Tas jau nebūtu nekas, ja neuzzinātu, ka vienai attālai paziņai ir tieši tas pats, redz neesmu vienīgais. Nekad neaizņemšos no šīs kompānijas vairs un noteikti ieteikšu draugiem arī to nedarīt, jo man kā uzņēmējam tas ir ļoti svarīgi, pretimnākoša attieksme! Par kompāniju Via Sms varu teikt labus vārdus, pretimnākoša kompānija, pagaidām iesaku to!

A ak1 13.02.2012

man reiz ar kadiijaas probleemas ar sho kompaaniju, vairs nenemsu nekaadus aatros krediitus, skaisti vini reklamee to visu, bet daraas pavisam savaadaak.

C cic5 13.02.2012

ak1..vai tik tu neesi jaunais ViaSms marketinga vadiitaajs?

Likumsargs 14.02.2012

Jā! Tiešām par VIA SMS arī es varu pateikt tikai to labāko! Ļoti pretīmnākoši un saprotoši un vienmēr atradīs kompromisu starp klientu un aizdevēju!
Es sadarbojos tikai ar šo aizdevēju!
Citiem arī iesaku tikai šo kompāniju!

T Tamara 14.02.2012

Согласна с жалобой человека. Тоже позвонила в трудное время, когда вовремя не могла заплатить, и думала договориться, но услышала одно: не можете - не берите в долг! что вы от нас хотите? платите и всё...Ну а я прямо укрываюсь!!! Пусть компания обучит операторов вежливости. Никому не желаю брать кредит! любой! но и не следует унижать человека, который платит компании немалые проценты и живет на них, я тоже своими деньгами оплачиваю зарплату оператору и хочу чтобы со мной говорили достойно.

Сделаю только одну отговорку: смотря какой оператор у телефона!!! учитесь sms kredit.lv!!!

tov2 18.02.2012

man tāpat

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

V vasilijk52 25.09.2012

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas, bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)

B bluuray 09.10.2012

Jā, neņemiet smscredit neko, tur attieksme ir drausmiiga, sarunat nevar neko. Ar via sms var sarunaat, protams neiesaku vispar nevienam nemt. bet ja nav izejas tad nemat viasms.

Inženieris 06.11.2012

Neiesaku ar šiem nekad sasieties!

S SSSSS 10.10.2013

Mīļie cilvēki, nekad neņemiet kredītu šajā kantorī, balta krāpšana.Tu viņiem lūdzies, draudi visādi mēģini ar viņiem vienoties par atmaksas grafika sastādīšanu, bet viss velti.Līgumā ir teikts, ka atmaksas grafiku sastāda abām pusēm vienojoties, bet skat viņi man uz visām vēstulēm atbild, mēs nevaram Jums sastādīt atmaksas grafiku, nevienojās un viss, kolosāli!!Pasaka, ka nevar un viss!!! Attieksme vienkārši briesmīga
Ja tu neesi uzaudzējis procentus līdz maksimumam, tad ne viens ar tevi pat nerunās.Ja tev rodas problēmas un tu reāli saproti, ka nevarēsi atdot visu uzreiz, es jau negribēju būt tas kas nemaksā, vienkārši mēģināju rast izeju no šīs situācijas, cerēju ar viņiem vienoties, lai panāk man pretī un izprot situāciju, bet atbilde viena.Nevar un viss.Ņem kur gribi, vai arī pagarini, tā jau tas viss ir viens riņķa dancis.Esmu ļoti iekūlies ar šo kantori!! Summa nav graujoša, bet vaļā no tās arī nekādi nevar tikt.