Meklēšanas rezultāti

SMS Credit - Izkrāpj naudu! ( Komentārs)

Izkrāpj naudu! Bet smscreti.lv ne tikai ar mani izrikojās tā, bet ar paziņām arī, kaut maksā. Šodien bija saraskte ar smscredit.lv, uzrakstīju to, lai sūdz tiesā, bet no tā arī apklusa, nebija vairāk atbilde!

Vivus - Izspiešana ( Komentārs)

Izspiešana 4finance (40003991692) ir radījis šo zīmolu, kā arī SMScredit un citus.

Ondo - maldināšana ( Komentārs)

maldināšana Likumsargam taisnība, Ondo, Smscredit un Vivus pieder tam pašam 4finance, kas tos sadalīja trīs daļās (trīs sia), lai gadījumā, ja PTAC uzliek kādu sodu, pārējie varētu turpināt darboties. Atsauksmes var apskatīties http://kredit.lv/ondo-lv-atsauksmes/ bet tas vairāk izskatās pēc vērtējuma.

SMS Credit - Uz augsu deguni..... ( Komentārs)

Uz augsu deguni..... Pieņemu, ka tur viss tik rožaini nav bijis no Astere6 puses, jo pašam arī ir bijis atmaksas grafiks sastādīts.. Atdots viss kā pienākas un ar nākamo aizņēmumu nav bijušas problēmas.. Par BIGBANK un SMSCredit salīdzināšanu, tur jau nav pat ar ko salīdzināt, jo ir divas dažādas kredītiestādes.. Viena, kas aizdot uz mēnesi, bet otra, uz ilgāku laiku..

SMS Credit - Meļi ( Komentārs)

Meļi ...bet smscredit.lv un vivus.lv lielākā daļa no % pieder tieši vienam krievu oligarham.

SMS Credit - piespiedēji ( Komentārs)

piespiedēji Vladlat = rusofobs? ;D P.S - Smscredit.lv un Vivus.lv pieder lielākā daļa % tieši krievu oligarham. Tāpēc krievu bandīti sadarbībā ar vietējiem bandītiem sataisīja ātrās naudas zuadēšanas kantorus.

SMS Credit - Meļi ( Komentārs)

Meļi Inženieris, tu gadījumā neesi kaut kāds krievu trollis? Uzreiz Zviedri vainīgi. Patiesībā smscredit.lv un vivus.lv pieder lielākā daļa no % tieši krievu oligarhiem.

Mogo - ПРОСТО ВОРЫ ( Komentārs)

ПРОСТО ВОРЫ Почему Вам не выдали кредит в Вашем банке? Вы не работали? Держитесь. Я бывал в кошмарных ситуациях, но никогда не брал кредиты в заведениях наподобие smscredit, так как они действительно наживаются на человеческом горе. Это нужно понимать. Когда был в заднице, извиняюсь, я шёл работать на стройку нелегально, где платили раз в день и даже на базар! Тоже платят раз в день, что очень важно в кризисных ситуациях. Сил Вам.

Mogo - Klienta maldināšana ( Komentārs)

Klienta maldināšana Visi tā dara. Pats saņēmu vēstuli no SMScredit.lv - atlaides piedavājums ka pastāvīgājām klientam un palielinātā kredīta summs līdz 425 Eiro. Pieteicos - atnāc atteikums. Bez paskaidrojumiem. Kāpēc viņi sutā privātus piedāvājumus ja nepild tos tajā pašā dienā?

SMS Credit - Apmeklēs dzīves vietu, vai darba vietu. ( Komentārs)

Apmeklēs dzīves vietu, vai darba vietu. vini ta speciali saka, domajot ka jus nobiedeja un jus saksiet atrak maksat.Tas pats smscredit.lv sutija tadus draudus manai mammai, bet vina lidz tam laikam jau ka gadu bija atdevusi to kreditu

Parāda piedziņas izdevumi - par parāda piedziņas izdevumiem ( Komentārs)

Ir jau arī normāli kreditori, piemēram smscredit, vienojies pa telefonu un pēc 20 min. uz e-pastu atnāk maksajuma grafiks, kurš ir gan parakstīts, gan ar zīmogu, parādu piedziņas kompanijas nekad neko tamlīdzīgu nedara, labākajā gadījumā atsūta kaut kādu pdf dokumentu, kurā rakstīts, ka maksājuma plāns sastādīts elektroniski un ir derīgs bez paraksta un ej tu pēc tam pierādi, ka to pdf dokumentu neesi pats uztaisījis. Par sarunu ierakstīšanu, tas ir labs padoms, varbūt beigs vienreiz rupji lamāties un normāli runās!

www.kreditubirza.lv - izmāna naudu ( Komentārs)

es pats saņēmu 500 eur aizdevumu uz 5 mēnešiem, uz ļoti izdevīgiem noteikumiem. Man ne smscredit, ne vivus, ne oho ne soho, nevarēja piedāvāt neko tik labu. Liels paldies kreditubirza.lv . Man draugs saņēma 2000 eur aizdevumu šitajā biržā uz 2 gadiem!

SMS Credit - neparko nevar atbildēt uz vienkāršu jautājumu čatā ( Komentārs)

neparko nevar atbildēt uz vienkāršu jautājumu čatā Vineta, nu ko var ņemties? Slinkums izlasīt līguma noteikumus? https://www.smscredit.lv/agreement 7.11. Aizņēmējam ir tiesības atmaksāt Kredītlīnijas summu pilnībā vai daļēji pirms Kredītlīnijas summas atmaksas termiņa notecējuma, ar proporcionāli samazinātu komisijas maksu, iesniedzot par to attiecīgu rakstisku iesniegumu (t.sk. e-pasta formātā) Aizdevējam 5 (piecas) darba dienas iepriekš. Labāk tā arī uzraksti. Gribēju iečatot ar Egaru, bet te pēkšņi atnāca Julianna un aplauza man visu prieku...

SMS Credit - pagārināšana ( Komentārs)

pagārināšana Nandia, Вам просто нравится умничать в комментариях, или Вы являетесь представителем SMSCredit? Во-первых, не говорю, что кто-то виноват в том, что я не продила, во-вторых, читайте внимательнее текст.

SMS Credit - pagārināšana ( Komentārs)

pagārināšana 1. Smscredit pie tavas nolaidības NAV VAINĪGS! Seko līdzi saviem maksājumiem tā, lai nekavētu noteiktos termiņus, it īpaši kredītu lietās. 2. Pagarināšanas pēdējā iespējamā diena ir DATUMS, KAS NORĀDĪTS KĀ ATDOŠANAS DATUMS. Tā ir PĒDĒJĀ diena, kad vari ko pagarināt - attiecīgi - ja arī tu palaidi garām 5 dienas un tev izdevās veikt pagarinājumu, tad SKAITI TĀ PAT, KA PAGARINĀJUMS SKAITĀS NO TĀS DIENAS, KAS SAITĀ REDZAMA KĀ ATDOŠANAS DIENA. 3. Tu rakstīji, ka nokavēji 5 dienas. Raksti kā piemēru...

SMS Credit - UZMANIETIES NO ŠĪ KANTORA!!! ( Komentārs)

UZMANIETIES NO ŠĪ KANTORA!!! Vai mēģināji sazināties ar norēķinu un parādu piedziņu daļu? [slēpt]@smscredit.lv Tel: 66010699 Man ar bija tāda situācija ka visu uzreiz nevarēju atmaksāt un pagarināt arī jau apnika, tādēļ sazinājos ar parādu piedziņas vai kā nu īsti sauca speciālistiem un vienojāmies par ikmēneša maksu ko varu atļauties iemaksāt, vienīgi tad vairs nevar pagarināt ir noteikts ikmēneša maksājums un aizņemties arī vairs tajā brīdī nevar, bet nu ir redzams ka kredīts plok un nav vairs riņķa dancis ar tām pagarināšanām.

Atrais Kredits (Atbilde uz jautājumu)

Var mēģināt, varbūt kās iedod! www.credit24.lv www.viasms.lv www.smscredit.lv

SMS Credit - NElaipna operatore ( Komentārs)

NElaipna operatore Nuuuu, es teikšu, ka man pagaidām ar SMScredit problēmu nav bijis. Un piekrītu augstākminētajam- man arī atļāva samaksāt visu summu 5 dienu laikā, kad piezvanīju un aprunājos par tādu iespēju. Nebija nekādi sodi, nekādas sankcijas. Vajadzēja sakontaktēt tieši ar norēķinu daļu.

SMS Credit - NElaipna operatore ( Komentārs)

NElaipna operatore Pag, pag.. smscredit vainīgs pie tā, ka nespēj kontrolēt savas finanses??? Ja ņem aizņēmumu - reāli izvērte vai maz varēsi atdot un vai konkrētā laikā!!! Kas šeit ir nezskaidrs??? Tev kas nogāja greizi ar finansēm, tad domā ko un kā darīt, lai veiktu nepieciešamās iemaksas laicīgi. Nu nevar tak katru mēnesi mainīt tudi-sjudi tos darumus. Ir jābūt kārtībai un disciplīnai no klienta puses. Nevienam ar tevi nav jāčunčinās kā ar mazu bērnu, jo ja ņem no kāda naudu, tad zini to arī atdot un laikus.

Lindorff - maksāt viņiem? ( Komentārs)

maksāt viņiem? Pameklē informāciju par "Balto bruņinieku" man viņi palīdzēja tik ar problēmām kuras bija radušās ar 4finance smscredit.lv

adiabo 22.08.2013
Komentāri 3 Web lapas