www.sudzibas.lv SMS Credit UZMANIETIES NO ŠĪ KANTORA!!!

SMS Credit - UZMANIETIES NO ŠĪ KANTORA!!!

Mīļie cilvēki,nekad neņemiet kredītu šajā kantorī,balta krāpšana.Tu viņiem lūdzies,draudi visādi mēģini ar viņiem vienoties par atmaksas grafika sastādīšanu,bet viss velti.Līgumā ir teikts,ka atmaksas grafiku sastāda abām pusēm vienojoties,bet skat viņi man uz visām vēstulēm atbild,mēs nevaram Jums sastādīt atmaksas grafiku,nevienojās un viss,kolosāli!!Pasaka,ka nevar un viss!!!!!
Ja tu neesi uzaudzējis procentus līdz maksimumam,tad ne viens ar tevi pat nerunās.Ja tev rodas problēmas un tu reāli saproti,ka nevarēsi atdot visu uzreiz,es jau negribēju būt tas kas nemaksā, vienkārši mēģināju rast izeju no šīs situācijas, cerēju ar viņiem vienoties,lai panāk man pretī un izprot situāciju,bet atbilde viena.Nevar un viss.Ņem kur gribi,vai arī pagarini,tā jau tas viss ir viens riņķa dancis.Esmu ļoti iekūlies ar šo kantori!! Summa nav graujoša,bet vaļā no tās arī nekādi nevar tikt.

е Екатерина 10.10.2013

Neznaju u menja problem nebilo, u menja ne bilo vozmoznosti oplatitj vsjo, i ja prodlevala, a potom mne pozvonili i predlozili sostavitj grafik sami

Nandia 10.10.2013

Kāpēc jāuzmanās no šī 'kantora' ?!?!? Vai ta smscredit ir vainīgi, ka tev kaut kas nomisējās ar naudas atdošanu?!?! Kāpēc tad savlaicīgi neparūpēties un neizvērtēt visus trakākos gājienus, ja nu kas, lai atdotu točna laikā?!?! Ņemot kredītu tak ir norādīts - aizņemies atbildīgi un izvērtē savas spējas atdot!!!
Atvaino, bet vaino nu vien tik sevi, jo līgumā nav noteikts, ka smscredit OBLIGĀTI jāsastāda atmaksas grafiks. Un pie tam vēl ar mazu summu ko ņēmi.
Ja nu tev ir šmuce ar naudām, nu tad dejo to riņķa danci līdz pēdējam pagarinot un pagarinot līdz pienāks tas brīdis iespējai atdot, jo tev pašai pirms ņemt naudu bija jārēķinās, ka ja nu kas būs pagarinājums un ko darīt pēc tam?!?!?

G13 10.10.2013

SSSSStulba sūdzība, laikam sākumā gribēji uzlikt mīksto tam visam, bet kad viss pavērsās jau nopietnās krāsās, tad ar lielu novēlošanos sākās stress un panika.

E evucis123 10.10.2013

Vai mēģināji sazināties ar norēķinu un parādu piedziņu daļu?
[slēpt]@smscredit.lv Tel: 66010699
Man ar bija tāda situācija ka visu uzreiz nevarēju atmaksāt un pagarināt arī jau apnika, tādēļ sazinājos ar parādu piedziņas vai kā nu īsti sauca speciālistiem un vienojāmies par ikmēneša maksu ko varu atļauties iemaksāt, vienīgi tad vairs nevar pagarināt ir noteikts ikmēneša maksājums un aizņemties arī vairs tajā brīdī nevar, bet nu ir redzams ka kredīts plok un nav vairs riņķa dancis ar tām pagarināšanām.

J jolanta85 10.10.2013

Es arī gandrīz gadu pagarināju, tad peizvanīju un vienojāmies par atmaksu, tagad oktobrī būs pēdējais maksākums. Viņi man pašai ļāva izvēleties datumu, kad maksāšu un cik varu atļauties maksāt. Katru menesi maksaju 48 Ls.

adiabo 16.10.2013

Visu ātro kredītu kantori ir krāpnieki, kas attiecas uz 4finance, tad tie ir lielākie no šiem krāpniekiem, PTAC lēmums to tikai kārtējo reizi apstiprina. Sie kantori strādā pārkāpjot likumu normas par kredītiestādēm, tātad līgumiem nav juridiska speka, tāpēc ja viņi daudz lecas nemaksā neko, caur tiesu lētāk sanāks

M Marats 17.10.2013

Nesaprotu, vai tiešām tik grūti ir plānot savus ienākumus/izvedvumus 30 dienas uz priekšu? Kad ņēmāt kredītu, bija taču skaidri un gaiši rakstīts cik un kad jāatdod? Vai tad par Valsts līdzekļiem būsiet velti lasīt apmācīts? Vai tiešām no šakuma ir jādara un tikai pēc tam jādomā?