Meklēšanas rezultāti

SMS Credit - :) ( Komentārs)

:) kaa tad man pat pirmo atteica 150ls varot pirma reizee aha kaa tad kartejaa falshaa reklaama par smscredit vispar nerunaat reklamee a kred atsaka.

Crediton.lv - Crediton ( Komentārs)

Crediton Stulbs kantoris, labaak smscredit.lv

H hmm 27.04.2011
Komentāri 16 Zobārstniecība

SMS Credit - . ( Komentārs)

. Smscredit.lv aizdod visiem, ja ir nokārtotas saistības ar Creditreform Latviju, neskatoties, kāda ir bijusi tava kredīt vēsture. Tiem kam ir atteikts otro reizi, varēs tikai aizņemties pēc mēneša, skatoties kurā datumā ir veikts maksājums.

Crediton.lv - Crediton ( Komentārs)

Crediton Es biju šokā, ka maniem draugiem arī CreditOn atteica kredītu, pats biju izbrīnīts, kaut viņiem ir viss kārtībā parādnieku datu bāzi, un nav ņemti kredīti citā kantorī. Atbilde viņiem atnāca, vai ir parādnieku sarakstā, vai ir paņemts citur kredīts. Man kaut kā paveicās, jo, ka ņēmu CreditON, man arī bija paņemts smscredit.lv, tad neko man neredzēja:)

Crediton.lv - izkrāpj ( Komentārs)

izkrāpj Latvijā derētu tikai atstāt smscredit.lv a pārējos kantorus aizklapēt

PayPal - krapšana internetā ( Komentārs)

Ddd, ja Tu man labi atsūkāsi, arī es Tev iedošu kredītu! :D :D :D :D :D smscredit diršlaiža! :D :D :D :D

PayPal - krapšana internetā ( Komentārs)

> TAGAT ARI TU VARI PANEMT KREDITU BEZ PROCENTIEM JA TE PAT IR KREDITSAISTIBAS, TEV ATLIEK TIKAI PIEREDISTRETIES UN GAIDIT KONTA NAUDINU > smscredit.lv/AdActivityNotificationServlet?bpartnerId=1298&linkId=108" class="cuttext">https://partneriem.smscredit.lv/AdActivityNotificationServlet?bpartnerId=1298&li...

L Lattelekom 22.02.2011
Komentāri 79 Internets

Vivus.lv - Mānīšanās ( Komentārs)

Mānīšanās Vivus tiešām ir labs kantoris! Iesaku arī smscredit un minicredit.

Via Sms - sms ( Komentārs)

sms Es gan aizņemos pie smscredit, tur ir gan lētak, gan drošāk.

Via Sms - kredit ( Komentārs)

kredit Es pats esmu smscredit pastāvīgs klients, jau vairākas reizes aizņēmos un bez problēmām.

SMS Credit - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

Naudas izkrāpšana Gribat naudu, nopelnat... [slēpt]@ Ņemat parādus, nu un tad pielejat pilnu interneta, ka par daudz no Jums prasa... Nav ko aizņemties... Runājot par pašu smscredit.lv - foršs mārketings un pilna Latvija ar muļķīšiem kam viegla nauda patīk :D

SMS Credit - Palīdziet ( Komentārs)

Palīdziet Diezvai tas būtu SMScredit.lv . Viņi ir ļoti augsta līmeņa kompānija - viņi tik lēti savu tēlu nebojātu 100%. Tas atkal ir konkurentu teksts.

SMS Credit - krāpnieki ( Komentārs)

krāpnieki Neko labu es za to nevaru teikt... 1. gaiidīju 3h līdz apstiprināja; 2. reāli biju uz kuģa, kad jāatdod nauda-zvana, ka vajag uz sitien, savādāk iesūdzēs tiesā.. es saku, ka piestāšu pēc dienas ostā, aiziešu uz interneta kafējnīcu un samaksāšu... nē nu viss jau beidzās labi, bet līdz tai nākamajai dienai smscredit man lika drusku nervozēt gan. Galvenais, ka līdz šiim visur esmu maksājis pirms laika..

SMS Credit - krāpšana ( Komentārs)

krāpšana a4to etot smscredit abagnagljelji vops4e?

Open Credit - melīga reklāma ( Komentārs)

Klau Din, cik tevmaksā par melīgs informācijas ievietošanu sudzibas.lv? Neizskatās, ka esi tipisks kredītņēmējs.. un kur tev motivācija salikt pareizi komatus, kur nu vēl par šādu sīkumu rakstīt :)))) smiekli nāk! Nenolaižaties smscredit tik zemu!

Via Sms - krediti ( Komentārs)

krediti nju interesanti ir ar viniem pieprasiju kreditu nesanemu nju strunts, bet pec tam pieprasiju smscredit.lv sie aizdeva...tad nesaprotu kapec man via sms atteica?? a un darbs man ari patstavigs :)

SMS Credit - :) ( Komentārs)

:) SMSCREDIT ir super, viņi mani bieži glābuši!LAI VIŅIEM VEICAS!

SMS Credit - :) ( Komentārs)

:) Pēc savas pieredzes zinu, ka SMScredit.lv ir ļoti pieklājīgi un pretimnākoši. Man liekas, ka tie kas te viņus noliek paši taisa sū... vai arī tie ir konkurenti un vnk cūciski nepamatoti apmelo.

Via Sms - krediti ( Komentārs)

krediti Es esmu ņēmusi gan no smscredit.lv, gan nesen paņēmu kredītu no www.crediton.lv. Nu grūti salīdzināt, bet no crediton.lv dabūju 5 ls savā kontā par to, ka ieteicu šo kredītu aizdevēju draugam! :) Forša akcija!

Via Sms - kredit ( Komentārs)

kredit Nu nezinu gan, es aizsutiju sms un man uzreiz iedeva. esmu ari aiznemusies no smscredit un vivus un viss ir kartiba. varbut jums nedod tapec, ka jum ir paradi kreditreforma.