D Dace 05.02.2010

NETICIET ŠĪM 3 FIRMĀM!!!-Dabas Sistēmas un VIA SMS un mmscredit ir viena un tā pati firma, jo sms jāsūta uz vienu nr., man draugs uz šo firmu jau otro reizi uzrāvās,
Kādu mēnesi atpakaļ bija sludinājums, ka vajadzīgi strādnieki celtniecībā, -draugs aizgāja uz ofisu Vecrīgā, kur uzreiz lika parakstīt darba līgumu, bez darba devēja pārrunām, dāmīte kautkāda pie plika galda, un čupiņu papīru-tik apskatijās CV un teica, ka ļoti labs, un ka tiek pieņemts darbā.
lai aizskaitot uz līgumā norādīto kontu 100 Ls par darba apģērbu.
Un tad varēšot sākt strādāt.Objekti esot Purvciemā, Pļavniekos, un Vācijā:)
Protams tos 100 Ls neieskitija, jo izlasot līgumu-tas bija smieklīgi uzrakstīts.varēja redzēt, ka neprofesionāli.darba alga- 5 Ls/h.Kur mums celtniecībā tagad tā maksā?Smieklīgi!
Un tagad salikuši pilnu internetu ar sludinājumiem, ka izsniedz -kredītus!
Muļķības!Arī uz šo uzrāvāmies, jo uz VIA sms aizsūtija pieteikumu, priekšapmaksu, bet kredītu viņi neizsniedz.tad piefiksējām, ka tas pats numurs ir arī firmai-mmscredit.(tur klāt vēl rakstīts-Dabas Sistēmas, un tad uzreiz kļuva skaidrs, ka šie ir reāli krāpnieki!)-brīnums kā viņi vēl šādi var darboties!!!Un neviens viņiem neko nevar izdarīt!!!

K Kris 10.02.2010

nepiekriitu rakstiitajam, jo tikko pieregjistrejos, iemaksaju 69santimus un nauda ienaaca kontaa.ta ka paldies viasms par laipniibu, ka izplaiidzeja!

R red 10.02.2010

Kris, ja strādā šajā zagļu bandā, tad tā varbūt ir Tava nopelnītā alga, kas ieskaitīta kontā=D

S sandra 12.02.2010

SiA VIA SMS - krāpnieku banda, tāpat kā Sia Dabas sistēmas, kā arī mmscredit.lv! tas jau ir pārbaudīts! nevar tikai saprast, kāpēc viņiem ir iespēja tā mierīgi un bez problēmām darboties ! Varbūt tas ir ļoti izdevīgi reklāmas portāliem? Brīnums...

J Janis 22.02.2010

Atie kuri nem kreditus, parsvara cik sapratu raksta te tikai tie kuri ir kreditreformas, un tad brinas ka nedod!!Cilveki man ari ir kompanija, kura aizdot naudu, un tur ari jamaksaa. Kadel man butu jamaksa par to ka es parbaudu cilveka datus, un ieraugu, ka tas cilveks vien dzivojas pa kredit reformam!!!
Tad jautajums pirmais, kadel man vinam aizdot naudu??

Un otrais, kadel man jamaksaa par to, lai pastitos, ka cilveks ir visaas kredit reformas kuras vien var butt???

A assais 23.02.2010

Es arii biju reģistrejusies un gribeju aizdevumu paņemt..man nav ne parkapumu ne sliktas kreditvestures...bet naudu vienalga nesaņemu un pat atbildes sms!
sutiju sms 2 reizes...atbildes nesagaidiju!
Vienalga krapšanas aģentura!!!

ā Ārija Straume 24.02.2010

Es vēl neesmu ņēmusi kredītu, bet gribētu to darīt. Toties man tāda iespēja liegta, jo man vairāk par 60 gadiem. Kas izdomājis tik muļķīgu gadu limitu? Strādāt var līdz 62 gadiem, tad vari iet pensijā, drīz ies no 65 gadiem, bet sūda 50 latus pēc 60 gadiem nē. Tā ir vistīrākā diskriminācija. Ziniet, pēkšņi nomirt var ari agrāk par 60 gadiem. Tad kāda tam limitam jēga? Kas paskaidros?

J Jurijs 27.02.2010

VIA SMS - krāpnieku banda!

E evita 21.03.2010

man bija tada patisituacija...viasms.lv aizsutiju nolapitos 69sant un sutiju sms kadas 10 pa kurām man nonema katra reize 5 sant..un atbildes sms ta ari nesanemu...tadi krapnieki!!es vjiniem zvaniju..atbildeja virietis krievu valoda un teica ka man parzvanis latvietis..luk jau 2.nedelu gaidu kad zvanis...bet pec tam smscreditj uzreiz iedeva:)

L LEX 12.05.2010

VIA SMS 10 min. laikā man pārskaitīja prasīto summu, ta kā viss ok

I Inese 21.05.2010

Jā diemžēl VIA SMS ir viena krāpnieku banda, zagļi, kas iekasē naudu 0, 69 LS un nav kauna- atsūta vēl rēķina veidā lapu uz e-pastu, ar tekstu, ka līdz norādītam datumam jāsamaksā, ja nesamaksās, tad tiks nodots kredītvēsturei- pie parādu piedzinējiem.

. ... 16.07.2010

Esmu jau ņēmusi kredītu 2 reizes un nekādu problēmu!

Z Zuxters 30.07.2010

Arī punkts 2.2. Ateica bez paskaidrojumiem.

D daiga 01.08.2010

piekrītu ka ir krāpnieki, jo es nedabuju kredītu kad prasīju.man ir slikta kredītvēsture.

K Kaspars 03.08.2010

nju interesanti ir ar viniem pieprasiju kreditu nesanemu nju strunts, bet pec tam pieprasiju smscredit.lv sie aizdeva...tad nesaprotu kapec man via sms atteica?? a un darbs man ari patstavigs :)

R rukis 09.08.2010

manu pieprasījumu viasms patiešām apstiprināja 15 min.laikā., kaut gan bija kadreiz ieraksti kredītvesturē, varbūt viss atkarīgs no darba vietas kur cilvēks strādā, jo cik es zinu to pašlaik pārbauda visi kā arī gadu skaitu, kā zināms riska grupa līdz 25gadiem

V viasmsuztiesu 29.09.2010

Domaju, griezishos instancees un vinus aiztaisis un sodis. Nosutiju naudu, bet naudas nav, kaut gan stradaju shtata un sanemu videjo algu.

D daugava 29.09.2010

VIASMS majas lapa vispar vairs sodien nestrada, un naudu es viniem nosutiju. man ir doma, ka komentaariem diemzel taisniba, ka tieshaam vini kreditus nedod.

S sandis 29.11.2010

pilniigs ...!!! smsredit vis labakais man ari atsaka

E esse 12.12.2010

man gan viss kartiba, patiesam atri pec pieteikuma parskaitija un nekadu problemu, kaut gan ari krediti man ir daudz