Z Zane 24.01.2011

ViaSMS kredītu izskata dažu minūšu laikā? Es joprojām gaidu, uz šo brīdi tās jau ir 5 stundas... Tad kāda jēga ir ātrajam kredītam, ja jāgaida par lēmuma pieņemšanu veselu dienu?
Lai aizņemtos, "Tev jābūt Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem bez kavētiem kredītmaksājumiem vai līgumsaistību pārkāpumiem." Tātad, par darba vietu nekas nav minēts... Draudzene piereģistrējas, a tur mēneša ienākumus prasa... Bet viņa nestrādā, viņu uztur draugs, kuram ir nauda un kurš viņai izsniedz tēriņnaudu, līdz ar to, viņa būtu spējīga šo kredītu apmaksāt... Ja Via Sms ir šādi noteikumi, ka obligāti ir jābūt mēneša ienākumiem, tad varbūt vienkāršāk būtu ieviest prasību, ka tev ir jābūt strādājošam, nevis čakarēt te prātus! [slēpt]@

J Juris 22.02.2011

Tas ir normāli, ka kredīta devējs startē no vairākiem SIA. Katram savs mārketinga triks. www.ic.lv ir laba informācija par kredītiem.

X xxxx 21.06.2011

viasms krāpnieki izvairieties no viņiem

A Andris 03.08.2011

Via sms krapnieku banda, man ir gan patstavigs darbs, gan ari nesamaitata kreditvesture, bet atbildes izzinja sanemu, ka kreditvesture neatbilst! :)
Un tie kas raksta, ka via sms ir iedevusi, manuprat to raksta pasi via sms darbinieki! ;)

E Edv 23.08.2011

mulķības

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.