www.sudzibas.lv Open Credit melīga reklāma

Open Credit - melīga reklāma

Open Credit internetā sludina, ka var papildināt jūsu bankas kontu līdz pat Ls 200 stundas laikā, ka tas ir ātrākais aizdevums internetā un aizdevuma saņemšanai nepieciešams tikai dators un konts bankā. Uz manu telefonisko jautājumu, kādi procenti ir Ls 200 aizņēmumam, Open Credit atbild, ka visi klienti pirmoreiz aizņemoties maksā nulles procentus un katrs var saņemt Ls 200. Šo summu Open Credit sludina, lai pārspētu SMScredit.lv, bet realitātē paiet vesela diena, jo viņi, piemēram, nevar sazvanīt jūsu darba vietu un beigās nevar iedot solītos Ls 200, bet iedod tos pašus Ls 100, ko SMScredit.lv tiešām iedod 15 minūtēs kā solīts.

Tātad Open Credit Ls 200 reklāma ir melīga, turpretī SMScredit.lv rullē, jo izpilda to, ko sludina. Pats to tikko pieredzēju.

D

N Nata 06.08.2010

Mūsdienās kāds vēl ņem kredītus????

J juris 06.08.2010

Klau Din, cik tevmaksā par melīgs informācijas ievietošanu sudzibas.lv? Neizskatās, ka esi tipisks kredītņēmējs.. un kur tev motivācija salikt pareizi komatus, kur nu vēl par šādu sīkumu rakstīt :))))

smiekli nāk! Nenolaižaties smscredit tik zemu!

U UNA 09.08.2010

Nu pati tikko piedzīvoju, ka opencredit ir tikai reklāmas burbulītis, kas pārplīst brīdi kad gribi aizņemties solīto bezprocentu summu... pirmkart, piereģistrējies un tālāk brīnies kā lai tam kreditam pieskas, vai ei jau pieteicies, vai ne... uz e-pastiem vispar neatbild... bet nu labi vien ir ka tik sūdīgs tas uzņēmums - nesanāca man padoties kādrinājumam aizņemties... vienīgi žēl ka tādu ķas piereģistrejas un samaksā viņiem 0.01 ls ir tūkstošiem un beigās neko nedabon...

I Ieva 13.08.2010

Open Credit nemaz nedod visiem 200ls ja tev ir minimālā alga tad tu tikai līdz 150ls vari saņemt, un tur arī diemžēl ir lieli procenti, bet atmaksa gan laba par daļām.

I Ivars 15.08.2010

Nu nezinu gan, es aizņēmos pirmajā reizē 50Ls no opencredit.lv, sakontaktējos caur skype, tur man visu paskaidroja un pusstundas laikā viss bija gatavs :)

V Vlad 20.08.2010

Nemu divas reizes shaja kompanija.Pirma reize bija bez procentiem, ta ka un ir rakstits.Nekadu pretenziju pret viniem nav.Reals kantoris kur var atri sanemt naudu :-)

K Kaspars 22.10.2010

Jocīga jau ir šī firma! No rīta pieteicu ka vajag 200, -Ls, ir alga, viss ir OK - nav kredītu, bet jau 13:00 un neko nesaka, tikai visu laiku ka pagaidām vēl izskatot! Nu cerības jau maz pēc šādiem komentāriem. visi jau viņi sevi tā popularizē ka var aizņemties, bet reāli visa diena beigās paiet un pats stulbākais neko nesaka būs vai nebūs. Un sēdi kā muļķis un gaidi!

T Teodors 25.06.2011

Apstiprinu, viņi nav maksātspējīgi, mazkantorīts un maz apkalpojošais personāls, jo ilgi izskata kredīta pieteikumu. Es pieteicos naktī 02.:00 pasīju 150ls, bet dabūju plskt. 11:00 un nieka 50ls. Viņi pat bija zvanījuši uz manu darba vietu, un apgrūtinājuši manu darba devēju ar jautājumiem.
Piemēram SMScredit.lv ieskaita 15ls minūtēs un nezvana ne darba devējam, ne arī konta izrakstu prasa, kā piemēram to prasa viasms.lv

Un vēl kas, Open kredītam pat nav rēķina kārtīga sagatavota pdf vai doc formātā, bet kaut kāds skribelējums :D

L Ludmila 05.07.2011

Piekrītu, aizņēmos smscreit.lv un man viss bija kārtībā, aizņēmos pēdējo reizi opencredit.lv, tā uzreiz summa sāka augt, kaut pirmais kredīts viņiem itkā bezmaksas. ok, nav ne vainas, es samaksāšu, bet pie viņiem vairs neņemšu, lai aizrijas ar to 10, ko es pārmaksāšu.

J Jurītis 05.07.2011

Kas nezin, varu pateikt, ka OPEN CREDIT zvana darba devējam! Man atteica kredītu tikai tāpēc, ka mans darba devējs nedod informāciju par saviem darbiniekiem visādām firmelēm! Mums pat uz ziņojumu dēļa stāv paziņojums, ka sakarā ar to, ka darba devējs nesniedz informāciju par saviem darbiniekiem, nereģistrējaties OpenCredit, meklējiet alternatīvas!

E Elīna 01.08.2011

Piekrītu sūdzības autoram. Gaidīju 3 dienas, lai uzzinātu, ka (izreklamētais pirmais bezmaksas) kredīts netiek piešķirts. Iemsls?? To redz viņi nevarot izapaust. Citu parādsaistību man nav, tādēļ iemesls man ir nesaprotams. Laikam firmai švaki ar naudām. Turklāt uzmanieties - brīvdienās viņi nestrādā. Arī tas nav mājas lapā atrunāts.

E Elīna 01.08.2011

Tad sanāk, ka viņi izmāna no manis visus personas datus, ieskaitot darba vietu, atalgojumu, e-pastu, telefonu, bet pretī parāda pigu, nepaskaidrojot iemeslus. Iesūdzēšu viņus par datu izkrāpšanu! Nāks man tagad visādi spami uz e-pastu.

T ToElina 01.08.2011

Ne tikai spami, bet arī intīmpakalpojumi!

E Elīna 01.08.2011

Esmu apņēmusies ar šo firmu cīnīties. Nepažēlošu savu laiku. Vai man tas izdosies, pastāstīšu.

A ap 17.08.2011

interesanti-no kaa kantoris dziivo, ja procentus nejem?

A Ance 23.09.2011

Man tieši tas pats ar Opencredit.
Gribēju paņemt 150Ls pirmo reizi un bez procentiem, kā viņi sola. Manu pieteikumu skatīja vismaz 24st. Aizbildinājās, ka nevar sazvanīt darba vietu. Un beigās piedāvāja man tikai 50Ls. Teicu paldies un aizņēmos citur. Turklāt manam vīram, kurš jau vairākas reizes tur ir aizņēmies ( tātad maksājis jau procentus) gan bez problēmām iedod 150ls. Lai gan finansiālā situācija viņam ir tāda pat kā man.

Tā kā Opencredit reklāma, ka pirmais kredīts bez maksas ir liels triks - neiedos tos 200ls.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

J Joey 17.06.2012

Nu loģiski, ka darba devējs nedos tādus pa telefonu, jo par kredītdevējiem var uzdoties jebkuršs.

Likumsargs 23.06.2012

Mans darba devējs arī nedod informāciju par saviem darbiniekiem, tāpēc arī pie mums uz ziņojuma dēļa stāv paziņojums par OpenCredit tieši un vispār par visiem šiem SMS kredītu devējiem un piedāvā alternatīvu - ņemt kredītu pašu organizētā aizdevumu sabiedrībā, kur % likme ātrajiem kredītiem ir 12% gadā un iespēja maksāt pa daļām.
Es regulāri izmantoju šo alternatīvu, turklāt man nav jāsatraucas, ja kāds manus datus ieliek kaut kādos reģistros, jo mūsu aizdevēji skatās tikai LB reģistru, kur šie sīkie nereģistrē neko, bet galvenais jau ir procenti. Neviens no šiem izreklamētajiem kreditoriem nedos ātro aizdevumu ar 12% gadā, jo ir tendēti uz ātru peļņu!

A Abigaila 24.06.2012

Jā, klientus jau nu baigi interesē Open Credit problēmas, viņi visi ir jūsu krustvecāki, un baigi par jums norūpējušies. Vienkāršāk ir tiešām paņemt citur.