Meklēšanas rezultāti

Vivus - kredīts ( Komentārs)

kredīts Var aizņemties abos, gan SMSCredit, gan Vivus. Tieši VIASMS nevar saņemt vienlaicīgi naudas kredītu un aizdevumu līdz algai. Autoram iesaku visupirms reģistrēties. Reģistrācija viņiem ātra un vienkārša un naudu pārskaita ļoti ātri...

Andrejs, Ilze Krūmiņa, Ināra Zariņa - Naudas izkrāpšana ( Komentārs)

...neņemu. Es no tiem, kas tērē tik cik nopelna. Citējot Juris Liepins : Varbūt varat no kāda aizņemties? No kāda drauga vai radinieka. varat pat pateikt ka dosiet daļu no klienta peļņas. Ja nav no ka aizņemties, varat megināt kaut vai no www.smscredit.lv, tur naudu 15min laikā var dabūt. Nezinu, laikam kādi nepilni 20 Ls. Citējot Juris Liepins : cik jums ir uz doto bridi pieejama nauda? Nevaru gan, man nav tādas naudas. Citējot Juris Liepins : par katru gramatu 10ls, tatad kopa 60ls pirksiet...

Via Sms - Kredits ( Komentārs)

Kredits Es ar nezinu ka wini izvelas kam aizdot bet zinu smscredit.lv aizdod!

SMS Credit - KreditsKredits ( Komentārs)

KreditsKredits Man nav problēmu ne ar SMScredit, ne ar VIASMS. Abi ļoti ātri un korekti strādā. Šie abi ir vienīgie, pie kuriem principā aizņamos, jo vissakarīgākie procenti.

Crediton.lv - Neiesaku ( Komentārs)

Neiesaku Kāsēju kantoris, tāds pats, kā SMScredit!

SMS Credit - Draudu vēstules uz e-pastu ( Komentārs)

Draudu vēstules uz e-pastu Nez, ar esu smscredit parādā labu summu, nebija darba, tagd ir, sazvanījos, atbildēja draudošā balsī nedabūjusi kuce, noliku trubu - pārzvanīju, bija jauks cilvēks (vīrietis) visu sarunāju un maksāju katru mēnesi pa 20 Ls! Nez tur vēl tā KUCE strādā (žēl, ka nenoskaidroju tās padibenes uzvārdu)! Šitādas žogu vāveres uzreiz vajag sūtīt ar atbildi: EJ NAHUJ MAUKA! Tad nākamreiz pret Jums cilvēciskāk izturēsies! :)

SMS Credit - Draudu vēstules uz e-pastu ( Komentārs)

Draudu vēstules uz e-pastu Trusis pats ir smscredit darbinieks:D

SMS Credit - Draudu vēstules uz e-pastu ( Komentārs)

Draudu vēstules uz e-pastu tiesa gan nenak preti smscredit.lv piekritu visam rakstitajam

SMS Credit - Draudu vēstules uz e-pastu ( Komentārs)

Draudu vēstules uz e-pastu Intresanti... Es arī vairākas reizes esmu izmantojis smscredit.lv pakalpojumus, nesen arī sanāca tā pamatīgi iekavēt tač nekādu problēmu nebija. Saprotu, ka pats vainigs, tāpēc soda naudas jāmaksā, bet tā nebija nemaz tik milzīga kā te raksti. Varbūt tev, kā saki mežonīgi daudz, jo labu laiku neesi likusies ne zinis par savu parādu? Galvenais, ja zini ka grūtības un nevari atmaksat, informet viņus- tad visu var sarunāt, ļoti pretimnakoši. Un klientu apkalpošana ļoti cilvēcīga! Un kas tev pret vīriešiem?

SMS Credit - Normals kantoris ( Komentārs)

Normals kantoris Vismierīgākie kavējuma gadījumā ir SMSCredit! VIA SMS ir vispretimnākošākā. Reti riebīga ir Credit24! Es šo kantori vispār aizklapētu ciet! Strādāt ar klientiem nemāk, tikai draudēt!!!

SMS Credit - Normals kantoris ( Komentārs)

Normals kantoris Ar smscredit nesarunāsi nekādu maksājuma grafiku, attieksme drausīga, draudēs ar tiesām, utt. Runāju par puisiem kas strādā, meitenes tiešām patīkamas, bet puiši kas strādā iedomīgi, neprot runat ar klientiem un vēl draud.

SMS Credit - Normals kantoris ( Komentārs)

Normals kantoris smscredit pat nepeidāvā maksājuma grafiku, ja tiešām cilvēks ir nonācis grūtībā, kantoris grib uzdzīvoties uz pagarinājuma naudu, ko pagarini uz 30.dienām, vispār nenāk pretī!!

SMS Credit - Normals kantoris ( Komentārs)

Normals kantoris Smscredit.lv nenāk pretī, ja ir parāds!

SMS Credit - Krāpnieku - zagļi ( Komentārs)

Krāpnieku - zagļi smscredit neskatās ne kredītvēsturi, neko citu un kredītu dod visiem :P tā kā aizver muti...

SMS Credit - Melo ( Komentārs)

Melo Man arī atteica, kau neesmu nevienā parādnieku sarakstā. Viss sākās, ka viņi ir uzlabojuši savu sistēmu, laikam vēl pasliktināja. Pēdējā laikā arī operatores nejaukas, rupji atbild! SMSCREDIT.LV jau sabojāja savu reputāciju!!!

Open Credit - melīga reklāma ( Komentārs)

...un maz apkalpojošais personāls, jo ilgi izskata kredīta pieteikumu. Es pieteicos naktī 02.:00 pasīju 150ls, bet dabūju plskt. 11:00 un nieka 50ls. Viņi pat bija zvanījuši uz manu darba vietu, un apgrūtinājuši manu darba devēju ar jautājumiem. Piemēram SMScredit.lv ieskaita 15ls minūtēs un nezvana ne darba devējam, ne arī konta izrakstu prasa, kā piemēram to prasa viasms.lv Un vēl kas, Open kredītam pat nav rēķina kārtīga sagatavota pdf vai doc formātā, bet kaut kāds skribelējums :D

Via Sms - klientu pievilināšana ( Komentārs)

klientu pievilināšana smscredit.lv ir daudz vienkāršāk, pamēģini tur...

SMS Credit - apkalpošana ( Komentārs)

apkalpošana Un ko ta ņēmi kredītu, ja tik nestabils darbs? Ne jau SMSkredīts domāts, lai to notrallinātu, bet gan izmantotu steidzamai vajadzībai un no algas atdotu. Turklāt varēji arī termiņu pagarināt nevis marinēties līdz 400 Ls soda naudai. Man nekad nekādu problēmu nav bijis ar Smscredit- es pret viņiem ar cieņu un viņi pret mani!

Crediton - Krāpnieki ( Komentārs)

Krāpnieki ПРО VIASMS и правда маленько дебильная кантора/хоть и проценты поменьше...представителю VIASMS рекомендую взять пример с BIGBANKA...приходишь оформляешь заявку тебе говорят что у вас взят кредит в SMSCREDIT.LV мол как расплотитесь приходите к нам через 3 месяца ...дадим под меньшие проценты и это при том что в договоре SMS CREDIT.LV строго написано что они сволочи не разглашают данные клиента

Kredīts - kredīts ( Komentārs)

Atkarībā cik naudas tev vajag. smscredit.lv ir variants, viņi drošības naudu neprasa, tikai 0.01 Ls, lai piereģistrētu tavu bankas kontu. Pirmā summa, ko vari aizņemties ir 150 Ls, bez procentiem.