SMS Credit - Melo

Šodien vajadzēja steidzami 20.00 LVL aizņemties, un to izdarīju no smscredit.lv, pieteicos, bet man divu sekunžu laikā parādīts atteikts!

Esmu bieži ņēmis no šīs kantora aizdevumu, un vienmēr laicīgi atdevis. Sazinājos ar viņiem, man pasaka esmu Creditreformā:D Protams es biju šokā, jo nekad neesmu bijis parādnieku sarakstos. Un kā viņi divu sekunžu laikā var pārbaudīt visu informāciju??

Dirsēju kantoris! Man vēl viņi pasaka, lai mēģinu nākam mēnesi aizņemties:D

Vai ir kādam arī bijis tā??

N

J Jānis 06.07.2011

Piekrītu, man tieši tā pat šodien bija, laikam naudas vairāk nav ko aizdot

E Es 06.07.2011

Es ar biju aiznemies kadas 4reizes visu vienmer aizdevis. Bet man paska ka nevaru aiznemties jo man kreditvesture neatbilst liguma prasibam. Prasu kaas tur? Atteikums esot saistits ar viniem tikai jo neatbilst kaut kadam kreditpolitikas punktam. Laikam gan kaut kas ar viniem nav kartiba.

E Es 06.07.2011

Es ar biju aiznemies kadas 4reizes visu vienmer atdevis. Bet man paska ka nevaru aiznemties jo man kreditvesture neatbilst liguma prasibam. Prasu kaas tur? Atteikums esot saistits ar viniem tikai jo neatbilst kaut kadam kreditpolitikas punktam. Laikam gan kaut kas ar viniem nav kartiba.

S SMS 06.07.2011

Tas, ka jūs nokārtojat saistības ar mums, vēl nenozīmē, ka arī ar citiem kredītdevējiem esat nokārtojis saistības. Ja kaut viens no viņiem iesniedz Creditreform prasību pret jums, tā uzreiz visi kredītdevēji zin šo informāciju. Līgumā ir punkts par kredītpolitiku, kurā ir teikts, ka ja informācija par jums ir parādnieku datu bāzē, jums var atteikt izsniegt kredītu.
Dažreiz pietiek pat ar divām sekundēm, lai noteiktu vai jūs esat šajā bāzē, vai nē, jo šo pārbaudi veic datorprogramma, nevis cilvēks!

I Interesanti 06.07.2011

Vai tad citu iespēju kā tikt pie 20 latiem (nopelnīt) vairs Latvijā nav, ja visi stāv rindā, lai tikai aizņemtos?

L Lauķe 06.07.2011

No savas pieredzes saku, ka arī datorprogrammai nevar uzticēties, jo pazīstamam cilvēkam, kurš vispār neko ne no bankas, ne no ātrajiem SMS kredītiem neko savā dzīvē nebija aizņēmies (100%), uzrādīja, ka ir kaut kādā parādnieku datu bāzē. Protams, atteica aizdevumu. Ir sens sakāmvārds - ja gribi zaudēt draugu, aizņemies no viņa naudu... Dzīvē notiek tas, ko vismazāk gaidi. Pēkšņi paliec bez darba, apzog dzīvokli, nozog karti, dažu sekunžu laikā iztukšo kontu ( man tā bija), ka vēl ilgi nevari "'ieiet sliedēs" un atgūties. Ej nu skaidro draugam, kāpēc nevari atdot tos "nieka" 20 latus. Laukos ar tām darba iespējām, tā ir, kā ir. Ir gadījies arī tā, ka nostrādā savas stundas, bet par tām nesamaksā. Ja runā par līgumu, nu būsim reālisti- neviena (man zināma) zemnieku saimniecība par sezonas darbu līgumu nenoslēdz, lai arī pāris reizes ieminējos. Protams, Sudzibas.lv atradīsies gudrīši, kuri atkal "lies"gudrības un pamācības" - ar viņiem jau tā nekad nenotiks- bet saka jau, ka nelaime nenāk brēkdama vai nesaki nekad -nekad!!!

T ToLauķe 06.07.2011

Gudra bāba!

J Jana 07.07.2011

Man arī atteica, kau neesmu nevienā parādnieku sarakstā. Viss sākās, ka viņi ir uzlabojuši savu sistēmu, laikam vēl pasliktināja.

Pēdējā laikā arī operatores nejaukas, rupji atbild! SMSCREDIT.LV jau sabojāja savu reputāciju!!!

N Noriebies 07.07.2011

To, ko Tu vari ņemties! Taa vien šķiet, ka te esi vieniigais rakstiitaajs. Pats uzdod jautaajumus, pats uz tiem veelaak atbild.

N Neteikšu 07.07.2011

Nedirs, nu uzvieniem jautajumiem neesmu atbildējis!

N Noriebies 07.07.2011

Bez rupjiibaam, luudzu! Komentaari visaas sarakstees- nu ne jau tie noderiigaakie. IIpassi par Ventspili!!! Laikam pa Sudzibas.lv vien dziivo! Niki arii biezzi mainaas.

L Lauķei 07.07.2011

Padomjlaikā mācoties skolā nekādi nevarēju saprast, kādēļ tie budži bija jāizsūta.Tagad pēdējo 20 gadu laikā esmu nonācis pie slēdziena, ka tie bija jānošauj uz vietas, jo droši vien arī tāpat atļāvās apčakarēt valsti un kalpus. Ir gadījies redzēt, kad salasās šie bagātie zemnieki, un galvenais ir lielīšanās, kurš ko vairāk apkrāpis, kādas ES naudas izšmugulējis, cik reizes mēnesī maina strādniekus, lai nebūtu jāmaksā alga.Nesaprotu, kā valsts var pastāvēt, ja neviens netaisās maksāt nodokļus, bet taisa pa kluso visādas rebes?

S saule 07.07.2011

Noriebies aizej paarsteeties

E elzina 07.07.2011

Es ari nesen panemu no sms kreditu, sen jau esmu atdevis un vini man piedava aiznemties trisreiz lielaku summu ja tik vajag, kaut esmu paradnieku sarakstos, ta nopratu ka vini tos ignore tapat ka to dara mobilo telefonu kompanijas.

T ToElzina 07.07.2011

Tiešām zilajiem maksākot trīs reiz lielāku summu, jo to viņi esot godam nopelnījuši.

J Jj 09.12.2011

Man ar bija tada situacija kad menesi uzradija kad kadas kreditpolitikas del kreditu nepieskiram, kaut gan visu viniem nomaksaju tomer pec menesa tik pieskira

L lakijs 02.05.2012

nezinu man ar atsaka kreditpolitikas del.prasiju vai esmu paradnieku registros vini atbildeja ka neesmu..tad nezinu kapec atsaka

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.