www.sudzibas.lv SMS Credit Krāpnieku - zagļi

SMS Credit - Krāpnieku - zagļi

Gribu Jūs pabrīdināt nereģistrējaties no smscredit mājas lapas, kredītu tā pat Jums neiedos. Mājas lapā ir piesolīts, viskaut kas, viņi tak meklē, muļķus, utt. Tas jau nav tikai ar mani, draugiem ta pat attieca, kat ar kredīt vēsturi ir viss ok. Krāpnieku kompānija pat atsakās komentēt, kāpēc ir atteikts kredīts, tad ir skaidrs, ka iekasē komisijas naudu. Zagļi!!!

Angelina

T ToAngelina 18.07.2011

To taču zina visa Latvija, vienīgi tādas aptaurētas losenes kā tu tic pasakām.

W www. 18.07.2011

smscredit neskatās ne kredītvēsturi, neko citu un kredītu dod visiem :P tā kā aizver muti...

, ,,,, 18.07.2011

Šo sūdzību ielika konkurenti moneytex.com Esiet no moneytex.com uzmanīgāki

E Es 18.07.2011

Es gan nevaru sūdzēties. vienu reizi esmu ņēmusi un viss bija ok! nezinu NEVIENU kam būtu atteikts!

J Jānis 19.07.2011

valentina dombrovska kuce

Z zoja 19.07.2011

Te jau skaidri redzams, ka konkurenti uzdarbojas. Fui, fui, fui- viss sliktais kādreiz nāk atpakaļ dubultā.

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.