www.sudzibas.lv SMS Credit Draudu vēstules uz e-pastu

SMS Credit - Draudu vēstules uz e-pastu

Es vairāk nezinu, kā tikt galā ar smscredit.lv norēķinu daļu, katru dienu nāk uz e-pastiem draudu vēstulēs mežonīgi daudz pielikti soda nauda. Katru dienu atbilt pa visam cits cilvēks, cik tad noprotu viņi ir diezgan daudz un visi puiši! Neko jēdzīgu nevar uzrakstīt, ka draudēt tikai. Es protams maksāju visu laiku, un daudz reizes biju aizņēmusies no viņiem kredītu un laicīgi atdevu, šoreiz iznāca negaidīti, tāpēc nācās aizkavēties. Saviem grūtajiem nonākušiem klientiem nenāk pretī, nepiedāvā maksājuma grafiku, viņi cer tikai uz soda naudām un kā arī pagarinājumiem, Es jau viņiem esmu vairāk atdevusi nekā aizņēmusies. Vini vispār neuzklausa klientus, tu vari viniem rakstīt, bet viņi rakstīs vienu un to pašu. Es neizvairos no nemaksāšanas vienmēr ar viniem sazinos, utt. Bet viņi tev iespļaus acīs, un ir tāda lieta, ka viņi vairāk ar parādu piedzinējiem nesadarbojās, uz reiz lietu nodot tiesai. Zinu vienu paziņu kurai arī bija problēmas ar kredītu un divas reizes mazāka summa nekā man, un viņai piedāvāja maksājuma grafiku, tad nesaprotu uz ko tad viņi skatās? Tagad viņi reklamē, ka 15 000 klientu ir apmierināti:D Gribu arī pateikt tur strādā jauni neizglītoti puiši, tālāk paklusēšu.

Var būt kādam arī ir bijis problēmas ar smscredit.lv?

K

T trusis 24.08.2011

Intresanti... Es arī vairākas reizes esmu izmantojis smscredit.lv pakalpojumus, nesen arī sanāca tā pamatīgi iekavēt tač nekādu problēmu nebija. Saprotu, ka pats vainigs, tāpēc soda naudas jāmaksā, bet tā nebija nemaz tik milzīga kā te raksti. Varbūt tev, kā saki mežonīgi daudz, jo labu laiku neesi likusies ne zinis par savu parādu? Galvenais, ja zini ka grūtības un nevari atmaksat, informet viņus- tad visu var sarunāt, ļoti pretimnakoši. Un klientu apkalpošana ļoti cilvēcīga! Un kas tev pret vīriešiem?

K Klients 24.08.2011

To Trusim, kau Tu vispār māki lasīt? Un Es jau laicīgi pie viņiem griezos, kaut man nebija parāds, tev laikam ir paņemti 5.00 LVL tapēc tev leikās mazi procenti! Losis

. ... 24.08.2011

tiesa gan nenak preti smscredit.lv piekritu visam rakstitajam

Z Zane 24.08.2011

Trusis pats ir smscredit darbinieks:D

E Esesesseseseseses 24.08.2011

Nez, ar esu smscredit parādā labu summu, nebija darba, tagd ir, sazvanījos, atbildēja draudošā balsī nedabūjusi kuce, noliku trubu - pārzvanīju, bija jauks cilvēks (vīrietis) visu sarunāju un maksāju katru mēnesi pa 20 Ls! Nez tur vēl tā KUCE strādā (žēl, ka nenoskaidroju tās padibenes uzvārdu)! Šitādas žogu vāveres uzreiz vajag sūtīt ar atbildi: EJ NAHUJ MAUKA! Tad nākamreiz pret Jums cilvēciskāk izturēsies! :)

T ToEsesesseseseseseses 24.08.2011

Vārds vietā!

I Ilze 24.08.2011

Nu gribu teikt, kāds tev trapjās operātors:))

V Velta 24.08.2011

Operators trāpjās tev, kad tu viņam piedāvāji veikt minetu!

P Papa 25.08.2011

Risinajums elementars- ja panemi, tad ari atdod! Neatdod un vel brinas! Gribu redzet, ja tu kadam aizdotu un Tev neatdotu solitaja laika :D

I Ilze 25.08.2011

To papa tev pa muti vajadzetu atjaukt:D

N Noriebies 25.08.2011

Papa, es nezinu kā Tu, bet es, pirms aizņēmos, visu pamatīgi pārdomāju, rēķināju, bet dzīvē notiek tas, ko vismazāk gaidi. Nelaime nenāk brēkdama. Protams, ka jāatdod, bet ja esi tādā situācija, ka nav ko. Ko tad? Ja jāizvēlas, vai samaksāt par ārstēšanos? Viegli spriedelēt tiem, kas dzīvo pie māmiņas un tētiņa, kam vecāki 90. gados daudz ko prihvatizēja un kļuva stāvus bagāti. Smiekli nāk, ja kāds stāsta, ka padomju laikā un 90., pārdodot puķes, kļuva bagāti. Pasakas lētticīgajiem. Kā var būt tik daudz miljonāru? Kaut kā neesmu lasījis, ka Latvijā ir atrastas naftas atradnes, ka esam kaut ko superīgu atklājuši pasaules mērogā, paši to ražojam savās rūpnīcās. Skumji, ka cilvēks ar godīgu darbu, godīgi maksājot nodokļus mūsu valstī nevar normāli dzīvot, uzturēt savu ģimeni. Es personīgi, strādājot divās darbvietās( muļķi jau padomās savā samaitātības pakāpē ne jau to labāko), godīgi maksājot nodokļus, knapi savelku "galus kopā". Tāpēc arī cilvēki aizņemas- ne jau no labas dzīves - vismaz es.

D Dace 25.08.2011

Nevajag aizņemties

T ToDace 25.08.2011

Visas pamācības izbaudi vispirms uz savas pakaļas, tad komentē!

K Kikimons 30.08.2011

Man arī sanāc ar viņiem tā, ka no 150ls, tagad ir jāatmaksā pari 600Ls, kaut arī pēdējā vestule, bija teikts, ka ja es nomaksāju parādu līdz noteiktam datumam vai arī ar viņiem vienošos, tad būs jāmaksā 300ls. Es ar viņiem vienojos, bet maksajuma grafiku viņi man sastādīja uz visim 600ls!
Rakstīsu PTAc, jo uzskatu, ka tas nav normāli!!!

J Jānis 30.08.2011

Es vairākārt esmu aizņēmies, nekādu problēmu nav bijis.
Pie tam soda naudu nesāka skaitīt no pirmās dienas, bet deva nedēļu. *atcerēties laikam... :)
Tiesa es ar nevienu operatoru nekad neesmu runājis, viss caur mājaslapu.

M MansVārds 26.11.2011

Aizņēmos 100 Ls. Izvairījos no atmaksāšanas aptuveni 9 mēnešus.
Sodanaudas uz papīra bija sasniegušas jau 300 Ls.
200 Ls piedāvāja, kā izlīguma summu, ja samaksāju uzreiz. Beigās sapratu, ka nu būs ''sū*i vagā'', ja nesākšu atdot - kredītvēsture tomēr. Kaut sabojāta, taču vismaz ne da pilnībai. Pazvanīju, pateicu situāciju, meitene, kas runāja pa telefonu nebija pārāk izglītota, taču laipna. Kad sāka prasīt par maksas datumiem, uzreiz spļāvu acīs, ka viņu pašu partnerprogramma nemaksā laikā. Par partnerprogrammu nezināja, taču saprata, ka es, iespējams, no tā kaut ko sajēdzu. Kā jau minēju uztaisīja atmaksas grafiku uz 200 Ls. Beigās sanāk, ka paņēmu kredītu ar procentu likmi ~11% mēnesī. Paņēmu 100 - pēc 9 mēnešiem sāku pamazām atdot 200. Pagarināšana uz mēnesi būtu 15 Ls.

Likumsargs 18.04.2012

Jā! SMS Credit ar parādu piedzinējiem nesadarbojās, jo cilvēki arī ir palikuši gudrāki un nemaksā parādu piedzinējiem, bet kreditoriem. Toties kreditori, ja sniedz lietu parādu piedzinējiem, uzreiz apmaksā pakalpojumu un tie jau ir viņu izdevumi.
Šajā gadījumā iesaku novilkt līdz tiesai, tiesā uzrakstīt iesniegumu, lai anulē soda procentus un uzliek par pienākumu sastādīt maksājumu grafiku. parasti tiesas šādus iesniegumus apmierina un tad maksājiet.
Piedāvājiet SMS Credit šādu variantu, domāju viņi uzreiz piekritīs jums uztaisīt maksājumu grafiku, jo ja nonāks līdz tiesai, tad viņi zaudēs uzrēķinātos procentus!

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.