Kredīts - kredīts

Tā nav sūdzība, bet sauciens pēc palīdzības. Iesakiet kāds man aizdevēju, kurš aizdotu naudu, nevis nokāstu drošibas maksas un priekšapmaksas un nozustu tālēs zilajās.Varbūt kāds var padalīties ar savu pieredzi. Es pati, kā pieminu, lai drošības maksu pieliek pie kredīta, tā visi naudas devēji pazūd. Naudiņu ļoti, ļoti, ļoti vajag.

J Jurij 19.05.2011

BANKS

F fred 19.05.2011

porno foto
gay foto
teens porno
this site is the best for nude

Guga 19.05.2011

uni kredits arhitektu ielā 1
par pakalpojumu maksā pēc kredīta saņemšanas
es pag.gad maijā ņēmu tur kredītu

B Buddha 19.05.2011

Atkarībā cik naudas tev vajag. smscredit.lv ir variants, viņi drošības naudu neprasa, tikai 0.01 Ls, lai piereģistrētu tavu bankas kontu. Pirmā summa, ko vari aizņemties ir 150 Ls, bez procentiem.

J jojo 20.05.2011

ka tad sms krediits skaties ka stieni nedabuu:D

M Marta 21.05.2011

A, Dievs, ir taču ntās kompānijas, kur var aizņemties nelielas summas! Pilns nets! Protams, ja Tev vajag lielu summu, tad tikai pret ķīlu. Jo mūsdienās neviens vairs neaizdos lielu naudu pret tukšu gaisu:)) To nu vajadzētu tā kā saprast. Toties tie, kas prasa priekšapmaksas vispār nav par pilnu ņemami - kaut kādi bezdarbnieki, kas iedzīvojas uz lētticīgo rēķina... Padomājiet ar galvu - kādas priekšapmaksas un par ko ???