B Burunduks 14.01.2010

Nu ceru ka par šādu personīgo datu publiskošanu tu saņemsi sodu.
kur prāts publiski rakstīt cilveka personas kodu un bankas kontu? Daunis...

R Regīna 15.01.2010

Nē, sods būtu jāsaņem tai jaunajai dāmai, kura krāpjās solot piešķirt kredītu!!! Es te vēl kādus četrus varētu pierakstīt ar visiem personas kodiem! Un visi ir krāpnieces vecumā +/- !!!

K kuks 26.04.2010

Nu ko jus tadi naivie...nu nekur kur saistiba ar privatpersonu nekad nedos nekadus aizdevumus...tie visi ir krapnieki un ka pirmais krapniecibas punkts butu tas ka vini visi prasa prieksapmaksas!!! Otrais butu tas ka ta nav nekada firma un nauda tiek parskaitita uz privato kontu un protams jau ar obligatu uzradi ka tipa datu parbaudei vai vel kadai mulkibai!!! Nu neparakstaties uz tadam mulkibam lai cik skaisti vini jums sola un solis ja redz ka jus ...nu loti gribat dabut aizdevumu!!!

T ToVelta 06.08.2011

Valsts taču atbalsta publisku izlaupīšanu, kādēļ gan šie cietumnieki ar savām naudas izkrāpšanas shēmām lai butu sliktāki?