E Esesesseseseseses 10.02.2011

Kaut kur šeit dzirdēts gan vārds gan uzvārds! Labāk tālāk no tiem falškreditoriem!

V Valentīns 10.02.2011

Ja prasa vairāk par vienu latu kredīta pieteikuma izskatīšanai, netērē laiku.

D didii 10.02.2011

ne ne tas ir kaukas jauns, uzvards dzirdets bet vards cits:D un kads tur p.k? kaukas lidzigs te mani ar apkrapt gribeja

E Esesesseseseseses 10.02.2011

Kautkas līdzīgs:Sveicināti!
Esiet uzmanīgi no Aijas Gailes, kas darbojas zem e-pasta [slēpt]@inbox.lv. Šī persona nodarbojas ar krāpniecību, uzprasa priekšapmaksu kredīta reģistrācijai, pirms tam solot 3-4 dienu laikā sakārtot aizdevumu, bet nu pēc 3 nedēļām nav ne naudas, ne iemaksātās summas, ko sola atgriest! Aizbildinās ar visādiem aizņemtības argumentiem...Taisa falšus savas ibankas konta izrakstus ko parādot bankā, bankas darbiniekiem mati ceļas stāvus!!! Neticiet šai personai un iesaku neiekrist, kā tas ir sanācis ar mani un manu kolēģi...

Ieraksts no 2009.g.

Z Zinaida 10.02.2011

Nu, kruto!

D didii 10.02.2011

tak beigu beigas alina vai aija?tie ir divi dazadi vardi tatad dazadas personas...

D didii 10.02.2011

vienkarsi personai kas krapj.t.i. Alina Gaile, pieversat uzmanibu ka Alina p.k. pirma puse ir 09.06.87

Z Zinaida 10.02.2011

Takaja molodaja, i uze mo6ennica, nu prjamo uzas!

I Ilga 11.02.2011

Nē, nē, Alina! Vārds īstais, kā bija minēts epastā, to nokopēju...

L lidia 14.02.2011

ILONA MATVEJENKO p.k.210487-11454, a ot etoj personi kto njbudj poluil kredit?

Z Zinaida 14.02.2011

A dengi proverte ne othodja ot kassi!

е Евгений 14.02.2011

Если мы будем пытаться найти подтверждение бытующей ныне естественнонаучной парадигме и считать это непреходящей истиной, мы впадем в ошибку наших предков.

D diana 18.02.2011

Nezinu, ko jus nomelnojt cilvekus, es esmu sanemusi kreditu un pazinjas ar no Alinas

A astra 18.02.2011

Es ar esmu sanemisaizdevumu no alinas gailes un viss ir kartiba! Vienkasi ir japagaida!

D Dace 24.02.2011

Krāpniece alina.gaile [slēpt]@inbox.lv, kura piesola noformēt kredītu, ja divu dienu laikā, tad nauda jāpāarskaita Ilonai Matvejenko uz Swedbanku 2 dienu laikā 6 lati. Ar galiem, var jau to nabaga kredīta ņēmēju uzskatīt par muļķi, bet ja ir situācija, kad savādāk nevar, jo oficiālās firmas prasa uzrādīt baisos ienākumus un ķīlas, par bankām vispār nerunāsim

D didii 24.02.2011

nu ja nu ja un taa Diana un Arvids kas saka ka sanemusi aizdevuu gan jau ir tapat vien Ilona Matvejenko, nu vai Alina Gaile, kas nodarbojas ar fiinansialu krapsanu aizdevuu joma jau vairakus gadus...

A astra 01.03.2011

ka ta var nomelnot cilvekus, jus pashi dodat savus rekvizitus un tad dirsat virsu, jums nau bail? Un ta Diana ar arvidu ir paties krapnieki, bet viniem sakara nau ar alinu, a tas konts tas ilonas pat ka izradas neatbilst -tas ir falss, tatad alina gaile ir krapniece bet tikai vinja, kautgan kas zin, mans dels sanema aizdevumu, pagaj laiks bet bij

G guntis 22.03.2011

alina gaile kaa arii vinjas sekretaare ir kraapnieki, naudu iemaksaju 15lv uz kontu gan arii liguma kartoshanai bet no krediita ne minjas, ILONA MATVEJENKO p.k.210487-11454 vai tik nau viena un taa pati persona, esiet uzmanigi, ja jums naudinas nau zjeel, NU JA NU GADIENAA PARAADIISIES UN KREDIITU SANJEMSHU, TAD SORY

G guntis 22.03.2011

NESAPROTU KUR SKATAS POLICIJA, BLOKJEETU KONTUS UN CIETUMAA TAADUS CILVEEKUS, ASTRA ARII NO MAFIJAS INTERESANTI NO KAA TUR BAIDIITIES

S saulitee 24.03.2011

Alina Gaile un Ilona matvejenko ir krāpnieces, uzmanaties!sakuma atstaj labu iespaidu, raxta katru dienu un parliecina ka kredits bus...pec tam peksni pieprasa lielu drošibas naudu un vienkarši pazūd!