LV RU
www.sudzibas.lv Via Sms klientu pievilināšana

Via Sms - klientu pievilināšana

Persona izlēma paņemt mazu aizņēmumu (50 Ls uz 30 dienām). Atradu VIASMS reklāmu, ka pirmais aizņēmums bez procentiem, komisijas maksu nav nekādu, izņemot to, ka savs bankas konts jāpiereģistrē, no sava konta viņu kontā ieskaitot 1 santīmu.
Apskatījos, vai aizņēmējs atbilst līgumā minētajiem kritērijiem - jā, visam atbilst. Sazinājos vēl caur pieejamo Skype ar to viasms un vēl pārprasīju, vai tiešām viss atbilst un ir jēga reģistrēt kontu un skaitīt prom to 1 santīmu. - Jā, viņiem esot pat nestrādājoši klienti.
Ņēmu un piereģistrēju savu personu, pārskaitot minēto summu uz viņu norādīto kontu. Tālāk nosūtu pieteikumu, un kā jūs domājat, ko saņemam pēc minūtes?

- Kreditēšanas komisija ir izskatījusi Tavu pieteikumu, diemžēl tas ir noraidīts. Saskaņā ar SIA "VIA SMS" rīcībā esošo informāciju Tu neatbilsti klientam izvirzītajām prasībām, kas norādītas Aizdevuma līgumā.

Klientam izvirzītās prasības pēc līguma:

“Aizņēmējs” - Aizdevuma līguma 1.1.punktā NOTEIKTAJĀM PRASĪBĀM atbilstoša, rīcībspējīga fiziska persona, kas noslēdz šo līgumu, aizņemoties naudas līdzekļus no Aizdevēja;

1.1. Reģistrējoties Mājas lapā, lai noslēgtu Aizdevuma līgumu, Aizņēmējam ir jāatbilst un piekrītot šī līguma noteikumiem, Aizņēmējs apliecina, ka tas visā līguma darbības laikā atbildīs sekojošiem tālāk uzskaitītiem kritērijiem:
1.1.1. Aizņēmējs ir rīcībspējīga fiziska persona; (loģiski, ka ir)
1.1.2. Aizņēmējs ir 20 līdz 65 gadus vecs; (21 gads)
1.1.3. Aizņēmējs ir deklarējis savu dzīves vietu Latvijas Republikā un nodokļu un nodevu piemērošanu regulējošo normatīvo aktu ietvaros tas ir uzskatāms par rezidentu; (ir) (p.s. ''...un nodokļu un nodevu...'' starpā vispār vajadzētu būt komatam... ;) )
1.1.4. Aizņēmējam ir atvērts konts Latvijas Republikā reģistrētā bankā; (ir)
1.1.5. Aizdevuma pieprasījuma nosūtīšanas laikā un Aizdevuma līguma noslēgšanas laikā Aizņēmējs neatrodas alkoholisko, narkotisko, psihotropo, toksisko, vielu ietekmē un spēj vadīt savu darbību; (jā)

Tātad jautājums: Kurā no punktiem manis minētā persona neatbilst līguma prasībām?

Rezultātā secinām, ka šis uzņēmums pievilina jaunos klientus, kuri reģistrē savus bankas kontus un pārskaita prasīto summu, labi zinot, ka atbilst iepriekš izlasītā līguma nosacījumiem un ir pārliecināti, ka vēlamo sasniegs, bet kad prasītā komisijas summa ir pārskaitīta, seko atteikums, mazāk kā minūtes laikā. :)
Zaudētā summa jau ir niecīga, bet tik un tā nepatīkami...

A

Komentāri (7)

J Jancis 20.06.2011

smscredit.lv ir daudz vienkāršāk, pamēģini tur...

A Antuāns 20.06.2011

Nē, paldies - pagaidīšu pāris dienas. Pietiek pieredzes no tādiem kantoriem, pirmo un pēdējo reizi. :D Nav jau tik nepieciešams tas aizdevums. Vienkārši pāris dienas ātrāk būtu dabūjuši vienu pirkumu.

H he he 21.06.2011

izskatās pēc naudas atmazgāšanas shēmas

T tu 21.06.2011

VIASMS ir kas atsaka kredītu, man ta pat bija, strādāju, nav parādu neku, neesmu arī parādnieku sarakstos, te viņi man atbild, kredīts atteikts, un tā vēl maniem draugiem attieca, laikam naudas šim kantorim nav

I Igorjan 21.06.2011

Чо вы гоните? Реальная кантора, брал у них много раз.Никогда небыло проблем.

E Edv 23.08.2011

nu ta bēda, vel tak citi kredīti ir :DDDD

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar OPEN Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes