V Vasilijs 28.07.2011

kas tad sunim asti cels, ja ne pats !? Cerams, ka Tev kā darbiniecei par pozitīvu komentāru 1 latu pie algas pieliks ? Varēsi lepoties, ka Latvijā notiek strauja ekonomiskā augšupeja !

P Poga 28.07.2011

Esmu bijusī kredītu ņēmēja arī no šīs kompanijas!Bija vēl Credit 24 un via sms.Visiem biju iekavējusi procentus un naudas atmaksu.
Vismierīgākais-bija sms credits!
Pretimnākošs- bija TIKA Viasms!-cepur nost!
Nepacietīgs, nervozs, kaitinošs ar saviem creditreformām un draudiem-bija credit24!

E Esesesseseseseses 30.07.2011

Ieva, ja Tu man kuce atsūkāsi ar visu savu SMS, tad iedošu kredītu 500 Ls, padla! Nosities dura ar visu savu SMS credītu, suka! :D :D :D :D :D fakinie cilvēku kāsēji!

L Laura 30.07.2011

Smscredit.lv nenāk pretī, ja ir parāds!

K Katrina 30.07.2011

SMS credit ir pretīga kompānija!
Sāksim jau ar to, ka nepārtraukti viņi izsūta piedāvājumus, kaut arī neēsmu reģistrējusies un ņēmusi uz sava vārda kredītu.
Mans draugs reiz aizņēmās un soda procenti ir kosmiski un viņu regulārā zvanīšana ar pārmetošiem komentāriem... psc... Un akd summa ir samaksāta viņi pasaka, ka vajadzēja pārskaitīt vairāk, jo par nākamo dienu, kad ienāk maksājums norakstās vēl 30sant. kuri jāpārskaita atkal...

Un no tā portāla nevar izdzēst savus datus laukā vairs nekad!

S saule 30.07.2011

Pretīgi cilvēki strādā, man visi vīrieši ir trāpijušies, Zariņš i vēl kaut kādi uzvārdus neatceros, kā viņi runā ar saviem klientiem, utt.

A Andris 30.07.2011

smscredit pat nepeidāvā maksājuma grafiku, ja tiešām cilvēks ir nonācis grūtībā, kantoris grib uzdzīvoties uz pagarinājuma naudu, ko pagarini uz 30.dienām, vispār nenāk pretī!!

. ... 31.07.2011

Kas vispar notiekas ar smscreditu?

X xxxx 01.08.2011

Cilveki, jums vispar galva ir uz pleciem? Prieksh kam jus nemat kreditus? Es saprotu, ka var gadities situacijas, kad naudu loti vajaga, bet vispar jau krizie butu cilvekiem jaiemaca, kaa dzivot bez kreditiem, kaa dalit savas naudas, kaa rast kompromisus... Cik tad var barot visus shos kreditu devejus?! Skaidrs, ka vini "noplesh desmit adas" no cilvekiem ar saviem procentiem. Es biju domajis, ka cilveki lidz ar krizi bus iemacijushies sho to, guvushi macibu, bet izskatas, ka ne visai...

I Ints 01.08.2011

Drausmīga iestāde!

E Elena 01.08.2011

bet man ar KREDITS365.LV nekad nebija problēmas, viņi nepiedava maksājuma grafikus, bet var noņēmt soda procentus pat 25 kavējumu dienā, galvēnais runāt! padoms- labāk aizņēmies pie KREDITS365.LV!!!

L Laiva 01.08.2011

Ar smscredit nesarunāsi nekādu maksājuma grafiku, attieksme drausīga, draudēs ar tiesām, utt. Runāju par puisiem kas strādā, meitenes tiešām patīkamas, bet puiši kas strādā iedomīgi, neprot runat ar klientiem un vēl draud.

E Elīna 01.08.2011

Sms.kredīts - neko sliktu par šo kompāniju nevaru teikt. Viņi vismaz darbojas operatīvi, atšķirībā no citām ātro kredītu kompānijām.

V vairis 01.08.2011

tas ka vini atri atbild uz e-pastiem, ta jau suds

A Arodbiedrība 03.08.2011

Vismierīgākie kavējuma gadījumā ir SMSCredit! VIA SMS ir vispretimnākošākā.
Reti riebīga ir Credit24! Es šo kantori vispār aizklapētu ciet! Strādāt ar klientiem nemāk, tikai draudēt!!!

X xxxx 03.08.2011

T ToXxxx 05.08.2011

Bet var būt cilvēki arī ņēma steidzamā situācijā! Ko Tu vari buršķēt visu laiku, paskaties pats uz sevi losi! Tipe tev nav kredītu!!!

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

V vasilijk52 25.09.2012

Diemzel esmu patstavigs klients AS „4finance". Uznemumam nav ne vainas, bet filiale SMS Credit ir palicis viens no sliktakiem ko var tikai iedomaties. Nezinu ko vini tur darba ir panemusi (laikam kaut kadus barigus no maskachkas), bet no civilizetas finansu darijumu etikas nav ne zinas!!! jebkura normala kantori IR iespeja sadalit kreditu dalas, pat vis drankigajos lombardos! Seit neviens nenak preti, ta saucamie kredit "specialisti" ir parasti konsultanti kuriem izglitiba, labi ja ir 8 klases. Jebkurs kreditesanas uznemums loti labi saprot, ka klientam ne vienmer bus iespeja maksat pec grafika, vai nu vispar atdot visu summu uzreiz, lidz ar to, vienmer ir "plans B". Sazvanot "kredit specialistus" ( aizeiet apmacibas kaut pie saviem kolegiem uz vivus.lv) es biju informets, ka tada iespeja ka kredita sadalisana dalas vienkarsi nepastav (neskatoties uz to, ka gadu atpakal bija iespeja, tada veida uzlabot situaciju).
Ko lai saka?... Ne vienam neieteiktu nemt naudu no tadiem "specialistiem". Esmu nemis kreditus dazadas vietas bet sitie ir 2 vieta sliktaka attieksme pret klientu (kreditesanas nosacijumi) un 3 vieta sliktaka apkalposana ("specialistu" darbs)

Inženieris 06.11.2012

Zagļu kompānija, kas uzdzīvojas un cilvēku nezināšanas un lētticības.
Pirmais par brīvu!!! Bet lielāka daļa cilvēku uzreiz nevar atdot - izeja pagarināt par 25 Ls uz mēnesi, nav slikti 12.5% mēnesī. 150% gadā!!!

Zviedru Bankas izveidoja labus kantorus - savus tīklus, lai vēl vairāk apkrāpt Latvijas tautu.
Pensionāriem depozītos maksā 3%, bet no viņu naudās ievāc 150%!!!

Esiet modri un beidziet vienreiz barot šos rijīgus lopus!!!