E ES 18.06.2010

25 LS KREDĪTAM???? IBIO RIO! kas tā par summu???

R Reinis 20.07.2010

Man gan bez problēmām apstiprināja no creditON.lv kredītu par 50 Ls! Nezinu, ko Tu tur netā izdarīji, bet man viss notika vienkārši un ātri!

K Krix 14.08.2010

Dīvaini.
Nesen pieteicos uz 75lvl un man uzreiz pārskaitīja piķi.
Maybe vairāk vajadzēja prasīt? :)

V Viesis 12.10.2010

Tas ir kaut kāds jocīgs kantoris. Atsūta man atbildes sms, ka varam uz doto brīdi jums piešķirt kredītu 35 latu apmērā. Kad pēc kādas nedēļas pieteicos uz tiem 35 latiem, tad atsūtīja atteikumu. Tā jau ir kā vecajā teicienā, ka solīts makā nekrīt... Bet nevienam neiesaku bojat nervus un izvēlēties labāku servisu.

F Forši Pārstāvja atbilde 14.10.2010

15 sekunžu laikā noraidīts kredīta pieteikums nozīmē, ka cilvēkam ir nenokārtotas parādsaistības citās iestādēs, līdz ar to lēmums par kredīta neizsniegšanu tiek veikts automātiski.

Neskatoties uz to, arī šādos gadījumos mūsu komanda meklē iespēju izsniegt kredīta summu attiecīgajam klientam, taču dažkārt, ņemot vērā visu augstāk minēto, creditON piedāvātā summa izsniegšanai var būt mazāka par klienta pieprasīto kredīta summu.

Ar sveicieniem,
creditON.lv komanda

H harijs 14.10.2010

Hmm.. Labs kantoris ja lasa un analizē sūdzības par sevi. Ek, - ja visi kantori tā darītu!

M Mariss 15.10.2010

Man ar CreditOn atteica, lai gan man nav nenokārtotu parādsaistību un arī nevienā piedzinēju datu bāzēs nefigurēju!
Mana doma ir tāda, ka šajā kantorī viss notiek pēc loterejas principa, ir noteikts % kam ir jāatsaka!
Jēla tā komanda viņiem. Es pat numuru nomainīju lai viņi man neuzbāžās ar savām reklāmām!

F Forši Pārstāvja atbilde 21.10.2010

To Mariss -> Te kāds būs nošāvis greizi - pirms mēģini taisīt nomelnošanu, pārliecinies vai mēs vispār kādam reklāmas SMS esam sūtījuši:)

creditON.lv

N normis 17.02.2011

Čau krediton'i :) jocīgi bij, kad es pieteicos 100ls apmēra, man pazvanija uz darbu, viss ok, apstiprināja un tad atnāk sms, ka varam sniegt jums 35ls :)))) baigais fufels, ja es pieteicu 100, kam man 35 ? 35 man pašam toreiz bij :))) laikam jau otrreiz neiešu pie viņiem

N Nezināmais 24.04.2011

A Es joku spēc aizpildīju pieteikumu, kaut zināju, ka man neiedos, jo Esmu parādnieku sarakstā. Še tev bija, nu iedeva man:D, kaut nebiju arī uzrādījis darba vietu, pirmo paņēmu 10.00 LVL, otrā reize bija 30.00 LVL, a trešo reizi gribēju paņemt 150.00 LVL, neiedeva, man pazvanīja no CreditON, piedāvāja mazāku summu 50.00 LVL, ok paņēmu, ok, tagad samaksāšu, tāpat viņi man nedos lielāku summu:), kaut zinu, ka adošu to summu, neskatoties, ka Esmu parādnieku sarakstā:D

K Klients 24.04.2011

Man ar atteica, kaut neesmu nevienā datu bāzē un parādu ar man nav! Tā kā nav skaidra tā viņu politika!

N Nezināmais 24.04.2011

Es biju šokā, ka maniem draugiem arī CreditOn atteica kredītu, pats biju izbrīnīts, kaut viņiem ir viss kārtībā parādnieku datu bāzi, un nav ņemti kredīti citā kantorī. Atbilde viņiem atnāca, vai ir parādnieku sarakstā, vai ir paņemts citur kredīts. Man kaut kā paveicās, jo, ka ņēmu CreditON, man arī bija paņemts smscredit.lv, tad neko man neredzēja:)

H hmm 27.04.2011

Stulbs kantoris, labaak smscredit.lv

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.

J jonnydeep 08.09.2014

Tas jau vēl ilgi, man jau atnāca atbilde pēc 5 sekundēm

L Lienča 17.11.2017
Krāpšana, milzu procenti

Totāli nesaprotama pagarināšanas procentu likme. Aizņēmos 100€ kredīt līnija un lai pagarinātu kredītu uz mēnesi, maksa sastādīja 30+€. Nekad vairs nesasiešos ar šo kredīt firmu. Neiesaku nevienam!