www.sudzibas.lv SMS Credit neparko nevar atbildēt uz vienkāršu jautājumu čatā

SMS Credit - neparko nevar atbildēt uz vienkāršu jautājumu čatā

Šobrīd tiešsaistē:Nosūtiet savu ziņu, un mūsu konsultanti iespējami īsā laikā sniegs Jums atbildi
Konsultants
Labdien! Kā mēs Jums varam palīdzēt?
Jūs apkalpo
Edgars

Vineta
Sveiki vai varu samaksāt dalu mana redīta
Jūs apkalpo
Julianna
Lai mēs varētu precizēt informāciju tieši par Jūsu situāciju, lūdzam sazināties ar mums telefoniski, zvanot uz 67333990, vai elektroniski, rakstot no reģistrētā epasta uz [slēpt]@smscredit.lv.
man krdīts ir 25 lvl tagad varu samaksāt 10 lvl
vai varu tā darīt
Julianna
Čatā šādu informāciju precizēt nevarēsim.
Vineta
tad ko var noskaidrot caur čatu??
man interesē vai tad kad samaksāšu noskaitīs no mana parāda vai nē??
viss
Julianna
Izmantojot šo komunikācijas veidu, nav iespējams identificēt Jūsu personas datus.
Caur čatu varam precizēt visparīgo informāciju!
Vineta
es nedošu savus personīgos datus man interesē vai noskaitīsies no parāda vai nē un viss
Julianna
Sīkāku informāciju Jūs varat saņemt, sazinoties ar mums rakstot no reģistrētā e-pasta uz [slēpt]@smscredit.lv
Lai tiktu ievērotas LR normatīvo aktu prasības, nav iespējams sniegt informāciju par Jūsu kredītu, izmantojot šo saziņas veidu.
Vineta
man nevajag informāciju par manu kredītu
man vajag tikai zināt vai tas tā darbojās un viss
jūs tak varat atbildēt jā ta var darīt vai nē tā nevar
viss vairāk neko neprasu
Julianna
Jūs varāt uzrakstīt mums uz e-pastu un saņemsiet atbilde.
Vineta
bet vai šeit nevarat uzrakstīt jā var vai'ne nevar??????
Nav iespējams.
Vineta
dalēji apmaksāt nav iespējams vai atbīldēt nav iespējams
Julianna
Jo, mēs nevaram zināt kāda Jums ir situācija.
Jā nav kav';ejumu, tad līdz tērmiņa beigām varāt veikt daļēju atmaksu kredītām, ja ir kavējums, tad nav iespējams veikt daļēju atmaksu
Vineta
jums nevajag zināt pietiek ar to ka es zinu kāda man ir situācija man vajag zināt vai varu tā darīt un viss
nu lūuk šo man arī vajadzēja zināt
Julianna
Vai Jums būs vēl kādi jautājumi?
Vineta
un kas notikas tagad ka jūs man atbildējāt. Nē jautājumi nebūs. Paldies

V

A afanasijs88 03.11.2013

Tu Vineta esi mazliet neveseligi slima

adiabo 04.11.2013

Ko tu vēl varēji gribēt no noziedznieku kantora? Viņi pārkāpj likumu visur kur vien iespējams, nesaprotu kāpēc tad vi'[ni vēlas lai citi pildītu šo likumu aiz kura viņi slēpjas, bet nekaunās pārkāpt...

T Taksito 04.11.2013

Vineta, nu ko var ņemties? Slinkums izlasīt līguma noteikumus?

7.11. Aizņēmējam ir tiesības atmaksāt Kredītlīnijas summu pilnībā vai daļēji pirms Kredītlīnijas summas atmaksas termiņa notecējuma, ar proporcionāli samazinātu komisijas maksu, iesniedzot par to attiecīgu rakstisku iesniegumu (t.sk. e-pasta formātā) Aizdevējam 5 (piecas) darba dienas iepriekš.

Labāk tā arī uzraksti. Gribēju iečatot ar Egaru, bet te pēkšņi atnāca Julianna un aplauza man visu prieku...

V vineta 23 05.11.2013

gribēju vai negribēju ar kādu čatot tas nu lai paliek jūsu ziņā, laika man daudz nebija sēdēt pie datora un lasīt vēl līgumu ja ir iespēja caur čatu pajautāt vienkāršu jautājumu, pēc visas šīs sarakstes emu sapratusi, ka laikam sarakstījos ar krievu tautības cilvēku kurš īsti neizprata manu jautājumu jo atrunājās bet beigu beigās tomēr pateica.
Pērties peraties jūs paši es tikai gribēju parādīt kādi cilvēki strādā, ja jūs to uztverat kā pārmetumu tad lūdzu dariet to, BET VARBŪT ŠO UZTVERT KĀ MĀCĪBU
Neveselīgi slimā Vineta :D

V vidzemnieks 05.11.2013

Man gan šķiet, ka sms kredid darbiniece jums visu saprotami paskaidroja, un rīkojās pilnīgi pareizi. Pilnībā nepārzinot jūsu situāciju viņa atbildētu piemēram apstiprinoši, bet vēlāk izrādītos, ka tas tomēr tā nav. Un tad jau noteikti taptu vēl kāda sūdzība no jums par sms kredit kā krāpnieku kantori.

K Krist333 06.11.2013

Biju spiesta izlasīt garos noteikumus, lai pierādītu, ka soda procenti ir uzlikti nelikumīgi. Atvainošanos nesaņēmu.

V vineta 23 07.11.2013

neesmu nevienā vietā minējusi ka viņi ir krāpnieku kantoris.

K koran251 07.11.2013

Полностью согласен те еще мошенники. Только и могут, что людей выдаивать досуха. Их деятельность больше похоже не на кредитование, а на вымогательство.

V vidzemnieks 07.11.2013

Es jau arī neapgalvoju ka esat tā minējusi...es tikai pieļāvu, ka tas tā gala rezultātā varētu notikt, ja sms credit darbiniece būtu pakļāvusies jūsu iedomām.

M Marats 08.11.2013

Tieši tā, nahren līgumu lasīt, labāk piekrist visam un ja kas, bļaut ka neesi apmierināts.