www.sudzibas.lv SMS Credit Nežēlīgs kantoris

SMS Credit - Nežēlīgs kantoris

Smscredit.lv ir nežēlīgs kantoris. Sākšu ar to, biju paņēmusi kredītu 150.00 ls, nu radās problēmas, lai visu samaksātu, protams pagarināju kredītu, tad arī griezos, ka turpmāk nevarēšu pagarināt kredītu, lai uzstaisa maksājuma grafiku, protams bija pret teica, lai pagarinu. Izstāstīju situāciju, utt. Ok, atsūta grafiku, ka mēnesī jāmaksā 40.00 ls, protams viņi pat nejautāja kādu summu varēšu pirmos mēnešus maksāt, kamēr uzlabosies apstākļi. Es viņiem lūdzu, lai samazina summu uz pusi, pret bija, Jums jāmaksā, un viss, janepildīsiet pēc maksājuma grafiku lietu nodosim tiesai. Protams Es pati maksāju cik varēju mēnesī, bet nevis kā pēc grafika. Tad tik viss sākās, draudu vēstules uz e-pastu. Un vēl uzlika klāt 127.00 ls, biju maksājusi, tāpēc tada summa, un klāt pielika 200.00ls. Iznāk tagad man vēl dubultā viņiem ir jāmaksā. Vieņiem ir tādas tiesības, kaut arī tu maksā? Kāpēc man tagad vēl 200 ls būtu viņiem jādāvina? Ja es maksāju nevis pēc grafika viņiem ir tiesības iesūdzēt tiesā? Es vairāk nezinu ko darīt.

J

R rokijs28 20.08.2012

Melna saraksta 10gadi tu es ara no melna saraksta tevi pec si termina neviens vairs netramda tada ta politika ledusskapi televizoru naks matojuma no vecakiem ja vaidzes tad vismaz draudzene ir kas var panemt preskam masinu hmmm pie musu degvielas cenam atopies .tadus ka credita firsmas vinas tikaij vai apzagt lai vispar tuvaka nakotne nepastavetu

Ko tu tur muldi? :D
Tātad tev visu sagādās māmiņa un tētis? Tik mazs bērniņš esi, ka neko sev nevari nopirkt? Patīk dzīvot uz citu rēķina? Drausmas, kā var tā dzīvot! Tad braukā ar velosipēdu, ja dzīvo tādā nabadzībā, ka pat tik elementāru lietu kā automašīnu uzskati par drausmīgu ekstru! Tā ir ikdienas vajadzība, tas ari viss. 10 gadus tu esi melnajā sarakstā! 10 gadi ir ļoti ļoti daudz. 10 gados viss mainās. Un 10 gadus tev mammīte ar tēti televizorus nepirks.
žēl man tādu cilvēku, mazliet. Naudiņas nav un lai smadzenītes salabotu arī nepietiek naudiņas. Bomžatņiks.

R rokijs28 20.08.2012

eliotta pasista padauza es neteicu ka mamma vai tevs nopirks lasit iemacies stulba zose masina daudzi bez vinas mierigi ir istikusi iztiek ja tu esi blodine ar zemu aikju limeni tad piedod tad tev tas smadzenes vaiga iekrucit vieta. 10gadi man jau 7 ir aizritejusi un ja tu esi pastulba mazgadiga maucele kas te zutver sevi par lielu tad labak i nelien siten

E eliotta 20.08.2012

:D ahahahaaa... cilvēks, kurš iemācījies rakstīt, izskatās ka ir vakar, kurš uzskata, ka zagt naudu un dzīvot uz citu rēķina ir normāli saka, ka man ir zems IQ līmenis.
Kā tev 7 gadi jau var būt aizritējuši, ja smscredit pastāv tikai 4 gadus??!! Kaut ko tu tur muldi!
Cik tālu tu savā dzīvē tiksi? Ko sasniegsi?? Pilnīgi neko, jo ar tavu intelekta līmeni un uzskatiem cilvēki nonāk vai nu cietumā vai uz ielas, jo nevienam nav vajadzīgi diedelnieki bez naudas!

R rokijs28 20.08.2012

es runaju par citu kredita firmu kura jau var teikt vairs neizniedz kreditus ka agrak bez nauda ha ha.tev jau ari ir tas iq limenis zems blonda zose

E eliotta 20.08.2012

Kas tā ir pa kredīta firmu??
Bet smscredītam tak tu arī esi parādā? Vai atkal melosi?

R rokijs28 20.08.2012

bija kadreiz tada firma ge money kas deva tapat ka citas firmas kreditu kamer nepalika vina par banku jau

Labdien!

Mēs varam Jums piedāvāt iespēju atmaksāt aizdevumu pa daļām, izveidojot aizdevuma atmaksas grafiku, bet pirms tam Jums būtu nepieciešams veikt daļēju aizdevuma atmaksu vismaz LVL 70.00 apmērā līdz 27.07.2012. Šis maksājums apliecinās to, ka esat gatava sākt pildīt savas līgumsaistības un kalpos par pamatu Jūsu lietas atsaukšanai no uzņēmuma juristiem. Pēc maksājuma veikšanas Jums būtu jāsazinās ar Norēķinu nodaļas speciālistiem, lai vienotos par aizdevuma atmaksas grafika nosacījumiem.

Si ir ta vestule ko sanemu no smscredit

Komentēja: Jul 22, 2012
rokijs28

Un šeit gadījumā nepierādās arī tās, ak tomēr esi sieviete ar personības dubultošanos??? (citēju - ka esat gatava)

E eliotta 20.08.2012

Un sms credīts tev tā piešķīra kredītu? un arī tam tev nebija kauna palikt parādā?

R rokijs28 20.08.2012

tu esi redzejusi ka kadam muzdienas butu bijis kauns no kauka ja valsts tadi ka kredita firmas apzog cilvekus tad cilveki apzog vinus

T terjers 23.08.2012

Jā, Rokij, nožēlojams tu esi un nožēlojama tava dzīvīte. Vel stulbāk, ka pats to laikam neapzinies un ar sevi lepojies...

R rokijs28 23.08.2012

terjers pievaldi muti piena puika pats esi drosi vien nozelojams pajolin nelaimigais

F fokss 23.08.2012

rokijs28
padomā par to ko raksti netā, jo neviens te nav anonīms
un tas pats ieteikums arī pārējiem lietotājiem
un ja par tēmu - neviens nekad nav piespiedis ņemt krītu...tas ir katra paša lēmums.Un ja pirms līguma parakstīšanas vai apstiprināšanas neizlasa noteikumus - bērnudārzs
kā jau teicu - procenti nežēlīgi, bet ērti pieejams krīts.un ļoti gribas domāt, ka mūsu lielākās bankas ar to visu ir ļoti cieši saistītas...

R rokijs28 24.08.2012

fokss kas tu man te butu lai aizraditu ko man rakstit

Z zaptesburka 27.08.2012

rokij28, pieņem labu padomu, ja Tev tādu dod, nevis prasi, kas fokss tāds ir. Jo anonimitāte internetā tiešām ir tikai ilūzija. Un, ja arī Tev vienalga par to saistībā ar apvainojumiem un lamuvārdiem, ko bārsti pa labi un pa kreisi, tad sakarā ar lielīšanos, kā Tu visus apčakarē, gan derēja piedomāt, ko raksti. Piemēram, par to, ka reāli saņem lielaku algu, nekā par ko nodokļus maksā.

T terjers 30.08.2012

Jāāā, nu būs tas Rokijs Vanšu tiltā uzrāpies...Ar šitādu domāšanu tikai Tvaicenē vieta, slims cilvēks

Alina Ozolina 13.06.2019

slimiči paskaties uz sevi

Vagons Komā 25.05.2020

Manu meitu sakuma parverta uz 2 dienam.par koku un tad klimată izdrāza.