www.sudzibas.lv CreditON.lv Visiem sūtīt un anulēt kontu

www.creditON.lv - Visiem sūtīt un anulēt kontu

Visnepatīkamākais kantoris,visiem iesaku Anulēt savus ONLINE kontus sūtot ar roku rakstītu pieteikumu (ieskenētu,vai pa faxu) Lūdzu deaktivizēt manu www.creditON.lv online profilu.Ļoti ilgi jāgaida kredīta apstiprinājums,nespēj izskatīt pieteikumu 1h laikā,zvanot sola,ka atzvanīs pāris minūšu laikā,bet neatzvana pat pēc 20 minūtēm. No pieredzes varu ieteikt www.smscredit.lv www.viaSMS.lv www.VIVUS.lv Pārējie ir visai nepatīkami. Sliktas atsauksmes arī no OPENCREDIT.lv

oshels88 07.03.2012

Palasīju vnk vēl par šo kompāniju! Un secināju, ka tā arī darīšu, naudu nopelnīšu nevis aizņemšos no kāda. Ja rakstīts 10 minūtēs izskata un dod atbildi, tad arī gaidu to servisu tādu, kāds ir rakstīts. Ja jāgaida stunda, tad nu i nafig. Neesmu nekāds bomārs, lai naudu aizņemtos, vnk 2 dienas līdz algai, nu nekas, pacietīšos

oshels88 07.03.2012

Un par manu sūdzību, jā protams varbūt visiem tā nav jādara, bet ir daudz uzticīgākas kompānijas, kā piemēram smscredit utml. Vnk aicinu cilvēkus saprast par ko maksā procentus, ja es maksāju tādus %, tad gribu attiecīgu servisu saņemt, bet ja nu man 1h nevar atbildēt, ņemot vērā, ka ir nesabojāta kredītvēsture, ar nekavētu maksājumu esmu norēķinājies iepriekšējo reic, tad nu piedodiet atvainojiet, es cilvēkiem nekad neieteikšu aizņemties no ši kantora. Un Maddalena, Ej bojā!

S superior. 09.03.2012

aizņemos Credit24, viniem pagarinasanas nav, tomer bija saprotosi un atlava man samaksat ar 5 dienu nokavejumu bez soda sankcijam. Turpmak sadarbosos tikai ar viniem! nauris

oshels88 10.03.2012

Nepīpēju neko, atmetu kad sieva stāvoklī palika! Tagad tikai sports un bez kaitīgiem ieradumiem. Šad tad esmu gana nerātns :)

P Pavasaris007 16.05.2012

Nesen ieberzos ar SMS Kredit, bet nu jau kādu laiku lietoju ATRAIS.lv un vairs nesūdzos - vienkārši, ātri un ērti. Iesaku.