SMS Credit - Ko iesākt?

Aizņēmos no smscredit.lv naudu. Diemžēl dzīve ir dzīve un paliku bez darba līdz rudenim. Ar viņiem sazinājos un konkrēti paziņoju, ka pat nav bijusi doma, ka es kredītu neatmaksātu. Man šobrīd jāizvēlas, vai nopirkt maizi, vai maksāt kredītu. Apsolīju atmaksāt ar oktobra mēnesi. Bet diemžēl man pateica, ka naudu negaidīs un līdz tam laikam jau mana lieta būšot nodota piespiedu parādu piedziņas tiesai.
Vai kādam arī tā ir gadījies? Vai tiešām tur strādā necilvēki? Visur tak skandina, ja rodas problēmas ar kredīta atmaksu, lai sazinās. Bet, jo vairāk sazinos, jo vairāk mani dzen izmisumā. Nu esmu jau tik tālu, ka gribas paskriet zem mašīnas v.tml.

D

Neitral 29.05.2012

maddalena -visuzinoša;))) iedot kontakt numuru, lai cilveki zvana Tev pec konsultacijas, padoma;)))un skaties pelnit saksi labi;))))),

E edgarsb 29.05.2012

Būs tik jāiet zem mašīnas krist!

Kā saka, - pirms aizņemies, padomā! Laikam neesi domājusi ar galvu, maksā tik kredītus un dzīvo uz rolltonu!

;))))manda-Lena;))))

Neitral 29.05.2012

Beidz smirdet-gudriniece!! tadi tik un palika šaja purva-zem varda Latvija...iebaz klaviaturu starpkaja un apklusti!

Neitral 29.05.2012

ak točna kur tu vel vari paradit ka esi gudra...tikai šeit...nu labi priecajie detanjka!

R ruu 29.05.2012

Maddalena tikai dzīvo šinī portālā, laikam nav ko darīt!:D

Likumsargs 29.05.2012

Ar SMSCredit var sarunāt maksāt pa daļām! Galvenais ir nepadoties un meklēt risinājumu!
šajā ziņā ar Credit24 ir grūtāk sarunāt, jo tur laikam strādā dauni un visu laiku runā tikai, ka visu dara dators un viņi neko nevar izdarīt! Šie tagad taisās ar mani tiesāties 7 latu dēļ! Ar mani, kurš ir vinnējis ne vienu vien šādu procesu! Nu, nu-lai jau viņiem izdodas!

G garā 29.05.2012

kas ir piespiedu parādu piedziņas tiesa????

R ruu 29.05.2012

Tas nozīmē, ka smscredit.lv paši nesadarbojās ar parādu piedzinējiem. Viņiem pašiem tagad tipa ir uztaisīts kantoris, un ar parādu paši mēģina atgūt, ja nevar atgūt, tad tevi tiesā iesūdz

K Krishinjsh 30.05.2012

JA tev ir nauda atmaksā kredītu un uzreiz izņem naudu, šādi vari dzīvot visu laiku līdz tev parādīsies nauda un tad beidzot atmaksā neaizņemoties no jauna.

E Elza 30.05.2012

Tāpēc jau tiek piedāvāts katru mēnesi kredītu pagarināt! Arī man tagad nav naudas un es nevaru to kredītu atmaksāt uzreiz, bet es katru mēnesi sagrabinu tos 35 Ls un pagarinu, lai man pēc tam nebūtu nekādu problēmu. Cerēt uz cilvēcību ir naivi. Pati reiz strādāju bankā tieši Parādpiedziņas un pirmstiesas procesa nodaļā un man bija pilnīgi pie vienas vietas, vai tur kādam ir nauda vai nav. Domā Tevi pašu interesētu citu cilvēku problēmas? Nevajag aizņemties, ja nevar atdot! Pati arī tagad nožēloju, ka tā ieberzos. Bet nu būs mācība uz mūžu!

Likumsargs 02.06.2012

Šie kantori jau dzīvo uz šiem pagarinājumiem. Viņiem tas ir ļoti izdevīgi, ka jūs pagariniet visu laiku.
Parēķiniet paši!
Paņēmāt 100Ls, jāatdod 120Ls, vai pagarini 10Ls. Lūdzu veselu gadu pagarinot jūs jau samaksājiet šos 120Ls, bet faktiski parāds nav dzēsts. Tāpēc tāpat jāmaksā!
Man viens kolēģis arī centās sarunāt maksāt pa daļām, šie nē un viss. Prasa tikai lai pagarina, vai nomaksā. Beigās tomēr sastādīja maksājuma grafiku, kad piedraudēja, ka vērsīsies PTAC!

Pilnīgi pareizi-nevari atdot, neaizņemies. Vispār jau aizņemties pie šiem SMS ir galīgā stulbība. 400% gadā, te vēl jāpadomā kārtīgi lai no šādiem augļotājiem aizņemties.
SMS Credit ar parādu piedzinējiem nestrādā, jo tie ir labi lieli izdevumi un cilvēki arī tagad gudrāki palikuši, maksā nevis piedzinējam, bet gan kreditoram un tas ir pareizi!
Kā es vienam no Lindorff atbildēju, kamēr Latvijā nav noteikts ar likumu, ka parādniekam ir jāmaksā piedzinējam, es jebkuram parādniekam vienmēr saku - maksājiet kreditoram kredītu, kavējuma procentus un viss. Nebarojiet šos parādu piedzinējus, kas klaji ignorē Latvijas likumdošanu!